Skocz do zawartości
Gotterdammung

Kącik wędkarski

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się tez wybiorę na spining z moją najszczęśliwszą wędką która był już 2 razy złamana a zawsze ryby na nią biorą :PP


108l z panelem+HQI 70w 13000k Aqua medic + Ati Actinic 20 000k 24w +9kg LR+LS Odpieniacz-DIY 1200l/h+jvp-101 3000l/h +obieg-600l/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łowię na wiśle od ordona ,kazuń ,śladów do troszyna.Tylko i wyłącznie boleń.W tym roku planuję pochodzić na małe rzeczki mazowieckie za pstrągiem.


580 L.panel.FO i 73 L.sump.rafa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#326149 akai67 :

Łowię na wiśle od ordona ,kazuń ,śladów do troszyna.Tylko i wyłącznie boleń.W tym roku planuję pochodzić na małe rzeczki mazowieckie za pstrągiem.

No ,no , pstrąg to jest to, emocje jak nigdy np. kiedy ryba wyskakuje nad wode łapiąc w powietrzu wpadającą do wody przynęte ! olbo ciągniesz i ciągniesz myślisz że kolosa a tam rybka 500-700 gr !!! ale z jaką wolą walki !!

Narobiłeś mi smaka, chyba pojade na pstrąga !


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, walka z rybą to cudowna rzecz :D Najlepsze są leszcze :D


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i ......Panie ? :p

Idzie ciepło, sezon wędkarski za pasem albo już dawno trwa. Jakieś sukcesy ?

Ja w ostatni weekend miałem otwarcie sezonu :p Dokładnie w niedzielę, bo w sobotę lekko śnieg padał.

Z kolegą postanowiliśmy przywitać sezon od wyprawy na pstrągi. Było bardzo ciekawie bo... rano termometry pokazywały -5 C. Na szpulach mieliśmy plecionki i efekt był taki że 3 rzuty i odkuwanie przelotek :p i tak przez godzinę, później było już OK. Łapaliśmy na woblerki, obrotówki i gumki, na każdą z tych przynęt coś się złapało.

Odcinek był kategorii "no kill" także ryby wróciły do wody.

Widok o poranku :p

ryby1.jpg

Pierwszy w rym roku, ale bez wymiaru, potem jego brat miał już wymiar.

ryby2.jpg


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc

odwiedzila mnie rodzina

chca kupić haczyki gamakatsu

mozecie mi polecic w KRakowie jakis sklep wedkarski?


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Temat odgrzebie bo duma dzis mnie rozpiera :) Oto corcia moja, pierwszy raz z wedka w reku :)

kinga%20na%20rybach.JPG

Zadowolona nie mniej niz tatus :D

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten kącik zdecydowanie mi się podoba.

Polecam Puerto escondido i wyprawe na marlina błękitnego. Niezapomniane przeżycie, każde szarpnięcie zapiera dech w piersi.

P.S.

Złapać można wszystko.

np.

Osobiście lubie zasadzić się w polskich wodach na lina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.

Wiosna i spinnig za pstrągiem w Raduni.

Przełom maja i czerwca spodniobuty i po pas w wodzie za beloną w zatoce gdańskiej w naszym Bałtyku na plaży w Osłoninie k/Puska.

Późne lato i lipień na muchę w Redzie koło mojego domu w Wejherowie.

Wczesna jesień pogoń za trocią w Redzie w Mrzezinie k/Puka.

Od czasu do czasu plaża nad Bałtykiem w okolicach Rozewia.


Akwarium 216L, sump 90L. Maszynownię obsługuje odpieniacz Twistman OB150INT. A za słońce robi lampa Giesemann 1x250W HQI 4x24W T5.

W charakterze nadzoru średniego jest sześć kotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem zwolennikiem tego programu tv ale na Religia TV jest nawet ciekawy program o wędkowaniu :-)


Pozdrawiam

Mariusz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@guliwer - ładny pistolet :) Na żywca, gume czy cosik innego ?

A dla mnie ten sezon wędkarski to było totalne dno, miałem kilkanaście wypadów i nie złowiłem nic ciekawszego, ot jakieś małe leszczyki po 20 cm, nic na spining sie nie udało. W zasadzie lipa straszna. Co ciekawe, doświadczeni koledzy z pracy i nie tylko mówią to samo, zły sezon, zwłaszcza na naszym ocinku odry. Nie wiem, może to było spowodowane zeszłoroczną powodzią. W każdym razie u mnie kiepsko. W przyszłym roku rzucam na suma i spróbuję stoczyć bój z Silurusem :)

A jak u was w tym roku z połowem Panowie?

Pozdro

Gotti


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku łowiłem we Wrocławiu na odrze. Poza sandaczem i sumem którego od czasu do czasu łapałem to bez szału. Na Bajkale czasami można chwycić fajnego leszcza. A szczupaka to albo zimowisko barek na osobowicach albo wyspa opatowicka.

Tego roku byłem tylko jeden raz na rybach. Było warto jechać na kaszuby nad rzekę Brdę między swornymigaciami i Męcikałem. Szczupaka zatrzęsienie, choć najlepiej brał na obrotówki. Leszcza faktycznie malutko ale krasnopiórka z gruntu !!! - kilogramowe sztuki co 30 minut. Do tego wszystkiego przepiękna okolica i dużo jezior w których jeszcze pływają duże ryby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@guliwer - ładny pistolet :) Na żywca, gume czy cosik innego ?

Pozdro

Gotti

Żywiec, z nastawieniem na okonia, delikatny zestaw był ale się udało.

Co do połowów to dla mnie z roku na rok coraz gorzej, na Mazurach bo w inne rejony nie jeżdżę.

Pozdrawiam


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.