Skocz do zawartości
Tofik

Reklamacja?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was takie pytanie:

Czy należy mi się reklamacja jeżeli -

Przedwczoraj robiłem test na mg, jak wiadomo używa się do niego strzykawki co ma 1ml...

Było ok.

Dziś o zgrozo na strzykawce nie ma skali!!!

Nie rozumiem jak to się mogło stać, ale mam gołą strzykwę.

Wiem, że to "pierdółka" ale czy czy mam rację że należy mi się jakaś wymiana lub zwrot kasy? bo jakby nie patrzeć to nie da się już testu zrobić....

Test kupiony w reefshopie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG - zdecydowanie reklamuj :googleye


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń do sklepu i się zapytaj

PozdrT

Edit.

najlepiej poproś do telefonu Seb-a :googleye


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę :googleye:waving:o

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie czyściłem czymś ją ? Mi też się ściera podziałka,ale nie po jednym dniu.Kiedyś miałem palce umoczone którymś z preparatów i sobie starłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moim teście KH Saliferta tez zauważyłem że zbyt łatwo ściera się skala z cyframi, wystarczy potrzeć palcem, pewnie jakaś felerna partia strzykawek oznaczana plakatówkami.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka strzykawka kosztuje kilkanascie/kilkadzesiat groszy - poszukaj pod haslem strzykawka 1ml, reklamowac to pewnie dla zasady warto, zeby sprzedawca sie zorientowal, ale strzykawke pewnie w aptece kupisz (co oczywiscie reklamacji nie powinno blokowac :googleye )


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno są w aptece tak samo jak pojemniczki z łopatką z testów Salifierta to pojemniki na kał,identyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tofik - przestań. Uważasz że wadliwe - to reklamuj. Proste. Mamy Cię za rękę prowadzić ?:googleye


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup strzykawkę do podawania insuliny mniej cię to wyjdzie niż wysyłki przysylki telefony itp. itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa strzykawka to 12 groszy. Zawsze warto reklamować, gdy gra warta świeczki. W tym wypadku każde działanie przeczy sensowi dochodzenia roszczeń. Pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no wiem, że to groszowa sprawa.

Ale chciałem sie dowiedzieć czy powinni mi wysłać nową strzykawkę czy nowy test :o

Bo jak nowy test to jakby to powiedzieć - gra warta świeczki :googleye

ale coś mi się wydaje, że prędzej by mi strzykawkę wysłali niż cały test :waving

kupię ją sam w aptece za rogiem :o bo szkoda mi 60gr na telefon :o

Chciałem tylko wiedzieć jak taka sprawa była by rozwiązana z waszego punktu widzenia :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#320518 Tofik :

nie no wiem, że to groszowa sprawa.

Ale chciałem sie dowiedzieć czy powinni mi wysłać nową strzykawkę czy nowy test :o

Bo jak nowy test to jakby to powiedzieć - gra warta świeczki :googleye

ale coś mi się wydaje, że prędzej by mi strzykawkę wysłali niż cały test :waving

kupię ją sam w aptece za rogiem :o bo szkoda mi 60gr na telefon :o

Chciałem tylko wiedzieć jak taka sprawa była by rozwiązana z waszego punktu widzenia :o

Gdybyś sprawę rzetelnie przedstawił producentowi, dokładnie opisując krok po kroku wydarzenia (łącznie z dowodem zakupu)... mógłbyś dostać w zadośćuczynieniu nie jeden, a kilka zestawów testów. I co najlepsze, z dobrą strzykawką :o


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za oficjalnym pismem do Urzędu Ochrony Konkurenci i Konsumentów :googleye


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:o szczerze to jednak nie warta zachodu......

Sam se kurcze kupie! :googleye

Dziękuję za propozycje i pomysły :waving

Można zamknąć :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.