Skocz do zawartości
Kris_77

Nemateleotris decora

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie jest jedna decora która ma sie bardzo dobrze ,nie jest płochliwa wcale pływa cały czas z rybkami :helmon, hepatus ,ocelaris ,lira mandaryn , babka kopiąca i czysciciel baniak 250 litrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam 4 decory - dwie trzymają się razem, a pozostałe 2 raczej osobno. Ale póki co nie zauważyłem agresji.


ponad 300 litrów solanki ........

100*50*55h + 60*40*40 sump

Skimz Oval SV203DC

Kessil AP700 + T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi! jeszcze w takim razie poczytam i przemyślę na spokojnie :) ale myślę że nie mam zbyt dużej obsady więc decora się zmieści :)


Aktualny baniak [209 x 60 x 60 cm]

Poprzednie zbiorniki:

http://nano-reef.pl/...l-yogher-vol-2/

http://nano-reef.pl/...zko-w-glowie-;/

akwarium morskie od 03.IV.2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dłuższą metę, decory potrzebują duzo miejsca, zeby sie nie pozabijaly, naprawde duzo miejsca.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 5 dni mam jedną Magnifikę. Niestety widuję ją... wcale :) Zastanawiam się nad kupieniem jednej Decory. Może to coś pomoże? :)


MyReef 300 - 100x60x50h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie trzymanie pojedynczych egzemplarzy - jest hmm. smutne. Zachowania zwierząt sa inne, jakby mniej atrakcyjne.Dodatkowo w morszczyźnie zauważyłem, że ryby bardzo nie znoszą się semi-gatunkowo. Jesli nie trafiła od poczatku powiedzmy dobrana para to teraz juz jest totolotek uda sie albo nie :huh:

Zanotowałem takie zdarzenia z Pterapogonem Kauderni i właśnie z Magnificą, w obu przypadkach ktoś kogos zabił.

Połączenie magnifici i decory - nie wiem ale radości z tego raczej nie będzie niestety.

 

Edytowane przez Arturro (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.