Skocz do zawartości
MiQ

Programowalna listwa zasilająca

Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

czy jest coś takiego ? chodzi mi o sterowanie oświetleniem, tylko żeby nie robić tego na 3-4 gniazdka a jedną listwą, która wysteruje mi 4 gniazda (coś jak Profilux dla ubogich :clowning )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ebay jest tego sporo z tym ze na angielskich gniazdkach. Ale produkt made in china wiec na pewno polskie gniazda tez beda dostepne.


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio widziałem na allegro ,ale teraz szukałem dla ciebie i nie znalazłem :clowning może w słodkowodnych jest , popatrz (na angielskich wtyczkach)


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Profilux II Light, drogi ale działa już trzy lata be problemów. Ale może znajdziesz coś tańszego. Dodam jeszcze że ma on fajną funkcję kontrolowania temperatury w zbiorniku. Jak ci woda się zagrzeje to wyłączy światło lub załączy chłodziarkę.


180x63x60+sump,120kgLR,DSB,BK 200,FR509+ROWA,GroTech Tec III NG+EP IV,Reaktor Aqua Care Turbo 2,2x Koralia8 WaveMaker 4,WaveBox,Tunze Osmplator Universal, Powermodule8x80W,Profilux II Light,2x MiniRedDragon 3500,Chłodziarka AM 1500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup jeden timer i do niego możesz podłączyć listwę z tyloma gniazdkami ile potrzebujesz, timer będzie załączać i wyłączać wszystkie na raz. Proste i skuteczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde potrzebuje każde gniazdko osobno, żeby podłączyć oświetlenie - może niejasno się wyraziłem

chce 4 gniazda i każde sterowane osobno a sterownik najlepiej elektroniczny z podtrzymaniem bateryjnym jeden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MiQ: to chyba ciezko bedzie znalezc gotowca - ale np taki ARM mysle ze moglby sluzyc za cos takiego - ma chyba 4 albo 5 probramowalnych gniazd 230V - a kosztowo nie wypada zle.


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#323175 MiQ :

kurde potrzebuje każde gniazdko osobno, żeby podłączyć oświetlenie - może niejasno się wyraziłem

chce 4 gniazda i każde sterowane osobno a sterownik najlepiej elektroniczny z podtrzymaniem bateryjnym jeden

jest wyjscie... Programatory na tzw. szynę


+ sump , HQI 150W + 2x T5 24W ,
,111.jpg

http://www.przyczepa4u.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#323179 mrozikulus :
#323175 MiQ :

kurde potrzebuje każde gniazdko osobno, żeby podłączyć oświetlenie - może niejasno się wyraziłem

chce 4 gniazda i każde sterowane osobno a sterownik najlepiej elektroniczny z podtrzymaniem bateryjnym jeden

jest wyjscie... Programatory na tzw. Listwe

błagam ...

chyba że są jakieś specjalne zajmujące mało miejsca że wejdą w kolejne gniazdka (dałem ciała i te co mam teraz muszą mieć gniazdo odstępu i całe oświetlenie nie mieści mi się w listwę do oświetlenia, a w listwie z pompami mam samoróbkę "karmienie" i jeden timmer mi wariuje)

MateuszD: a coś więcej o tym ARMie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MiQ ja sobie kupiłem takie zegary. Włożyłem do skrzynki bezpiecznikowej i za 150 zł i trochę pracy i mam 6 gniazdek osobno sterowanych z czasem letnim i zimowym przełączanym automatycznie.


Start 19 marzec 2010 ... od czerwca 2015 - OptiWhite 130*80*60h, Sump 140*60*40

Dolewka DIY 60l, 20kg LR, LED Reef Factory 210W, pompa Blue Reff Motion 12K z wylotem loc-line, ATI PowerCone 250iDC, Maxspect Gyre 350 + Jebao RW-15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przecież kolega wyraźnie napisał, że chce jeden sterownik i kilka kanałów (przynajmniej czas mu się nie będzie rozjeżdżał na różnych timerach), więc to co proponujecie się nie nadaje (za wyjątkiem propozycji chodi'ego no i ARM-a). A wtyczki / gniazda zawsze można zmienić :clowning


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te 2 z e-bay to właśnie to o co mi chodzi - choć myślałem że można w Polsce kupić listwę z 4 gniazdkami i jednym małym komputerkiem (że tak to nazwę) który będzie załączał/wyłączał prąd osobno do tych 4 gniazdek

ale widzę że aż z Chin trzeba ściągać

ten za 22,5USD się nadaje (kwestia że wysyłka to 15USD :/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza listwa też jest uniwersalna i pasują do niej polskie wtyczki - generalnie polskie wtyczki pasują do wszyskich zwykłych angielskich gniazdek - czasami trzeba zastosować tak zwany "myk" :clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiaja sie co chwila takie na allegro, tez sie nad tym zastanawiam, tylko nie pamietam czy sa trzy czy cztery gniazda z zegarami, sprzedaje je gosc w dziale akwarystyki morskiej, jednak w tej chwili na jego aukcjach nie ma ale co chwile je wystawia, takze wstrzymaj sie na razie z zakupem z zagranicy.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug sprzedawcy wyslal juz 560szt do polski wiec raczej nie do indywidualnych odbiorcow :clowning


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MiQ - łączę się z tobą w bólu :clowning


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest kilku chetnych to zrobcie zrzute i zamowcie na multiprzesylke. Wyjdzie taniej. Nawet calkiem tanio :clowning


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem już dzięki

ale przyszedł rachunek za prąd i nie wiem czy nie będę zmieniał oświetlenia z HQI na LED, więc się chwilę wstrzymam (choć ceny Pacyfik sun nie zachęcają absolutnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.