Skocz do zawartości
kukabana

przedłużacze biedronka

Rekomendowane odpowiedzi

no to juz mamy odpowiedz:

urządzen o duzym poborze prądu typu żelazko nie podłączamy do listw z biedronki:)

Mam nadzieje ze kolejne zakupione dzisiaj (dzieki Boft) beda sluzyc rownie dobrze jak 2 szt. do tej pory


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo ja kupiłem, podłączyłem, po zalaniu wodą zachowują się tak samo jak te za 50 zł - jara się że hej :googleye

ale na sucho całkiem przyzwoite :)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół roku temu kupiłem dwie sztuki. Już ich nie mam,szlag trafił obydwa. Wysiadają przełączniki.

Rozebrałem i stwiedziłem że to straszna tandeta.


Akwarium - aktualnie brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje też już kupiłem za takie pieniądze naprawde warto ja ktoś chce kupić i jest z warszawy u mnie w biedronce na ul. Jana Olbrachta jest jeszcze bardzo dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie do 2x 150W hqi nie podlaczyl bym tego w zyciu.W przedluzaczach za niska cene srednica urzytych kabli jest max 1,5mm2 a to przy urzondzeniach wysoko pradowych nie sprawdza sie:/ same pompki cyrkulacyjne mozna do tego podlaczyc ale lampe hqi i cos w pozostale 3 gniazdka to bym nie zaryzykowal.


kryzys w baniaczku przyjme wszelkie zycie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

straszna tandeta!!

mój podziałał dwie doby i szlak go trafił, teraz wywala korki.

niby pisze 16A a może miało być 1,6A ??


450L

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#325968 darod :

straszna tandeta!!

mój podziałał dwie doby i szlak go trafił, teraz wywala korki.

niby pisze 16A a może miało być 1,6A ??

paragonik i do biedronki... byle byl paragon :googleye 2 lata gwarancji w Unii...

#325258 godeusz :

Pół roku temu kupiłem dwie sztuki. Już ich nie mam,szlag trafił obydwa. Wysiadają przełączniki.

Rozebrałem i stwiedziłem że to straszna tandeta.

Mnie cos takiego spotkało w kupionym w lidlu: długi gruby kabel, masywna obudowa, na każde gniazdko klapka, ze wydawałoby się, ze w kanale można z tego korzystać i... padł. ważne są paragony:) Ja staram sie zbierać do puszki kwitki hehe


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompki (poza obiegowymi 150W), odpieniacze, sterowniki elektroniczne, mierniki to chyba można podłączać bez problemu. Ale jak ktoś próbuje pociągnąć na tym grzejnik olejowy to tu to bym się bał. Tak więc uważam że to bardzo fajna rzecz, za nieduże pieniądze, do urządzeń o niewielkim poborze mocy, których nie brakuje przecież w naszych akwariach


Kostka 100x100x50cm,

Oświetlenie: 12 x 39W, ATI Sunpower

Cyrkulacja: 2 x Tunze 6095, 1x Tunze 6055

Obieg: NewJet 4500

Reaktor Ca, DIY

Sól: Tropic Marine Pro Reef, RedSea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.