Skocz do zawartości
zelix

fani czterech kółek łączmy się:))))

Rekomendowane odpowiedzi

Czy poza Waszymi kochanymi baniaczkami kochacie auta ?? Może macie jakieś fajne własne projekty.Grzebiecie coś przy swoich maszynkach, lub mieliście okazje przejechać się czym ciekawym albo marzycie o jakimś ciekawym wozie . Podzielcie się tym z innymi wątek otwarty:)..


DOBRE RADY + PRACA + WIEDZA = PIĘKNA RAFA

Reefmax + zdjeta pokrywa-- lampa Led 90W Filtracja : purigen,silicatex , chmi-pure,LR , + odpieniacz DIY . Falowniki 2x. Obsada: wszystkiego po trochu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalfa
#325648 ozim :

Ja tam wolę prędkość. Mój rekord to ok 275 km/h z górki Alfą GTV V6. Jakoś korci mnie 300 :googleye

Też kiedyś lubiłem :)

3847-cebeer 002.jpg

3847-img_9637.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zdławionego CBFa 1000 który bez amortyzatora skrętu przy 220 trochę wariuje. Mam dwójkę dzieci więc 300 km/h wolę cyknąć w samochodzie :googleye


450 lit + 120 lit sump; 2*150 HQI+2*54 T5 ; Deltec APF 600; AM OR 3500-obieg; 1*4500+1*8000+1*4400-cyrkulacja;

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=23191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prędkość na prostej to żadna frajda - w zasadzie każdy umie pojechać na prostej szybko - gaz do oporu i już. nie wspomnę o bezpieczeństwie takiej jazdy na zwykłych drogach :/ dla mnie debilizm

kwestia to skręcać :googleye troszkę jeździłem (i mam zamiar dalej jeździć), miałem 328 e36 frajda przednia polecam każdemu. oczywiście jazda po przygotowanej trasie na wynajętych lotniskach lub torach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tak sie bawie - obecnie jest biały i z klatką :googleye

o motorku nie pisze bo tu inny temat

5032-subaru.jpg


100x55x55 SUMP-62L, 4xT5, cyrk-2x5000 i 2x2600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p1280175_20091206_1489214527.jpg

Troszeczkę się bawimy z Małżowiną


Pozdrawiam

Robert "Hełmofon"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

281-cor.jpg a to moje do zabawy 281-bm.jpg a to ... też do nie gorszej zabawy (445 KM) :)

281-corv.jpg @chodi ,też lubię ten zadek :googleye


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darekku tego czerwonego szalenca to tylko pozazdroscic :googleye pokaz zdjecie tylka :) chyba jeden z najpiekniejszych samochodowych zadow :)

Ja musialem pogodzic :

Kop dla taty, klasa dla mamy i bezpieczenstwo dla dzieci :)

3377-chodikowoz.jpg


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z moim wspolnikiem też Marcinem mamy firemkę zajmująca się budowa furek o różnym zastosowaniu hehe .. wiec stajnia pełna różnych autek:)

do driftu + trening :

znajomi:

ostatnie targi:

Stoisko WARTO ZOBACZYC HEHE :-->

nasze buggy w teren:):

pozdr Marcin


DOBRE RADY + PRACA + WIEDZA = PIĘKNA RAFA

Reefmax + zdjeta pokrywa-- lampa Led 90W Filtracja : purigen,silicatex , chmi-pure,LR , + odpieniacz DIY . Falowniki 2x. Obsada: wszystkiego po trochu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#325734 zelix :

ostatnie targi:

Stoisko WARTO ZOBACZYC HEHE :-->

pozdr Marcin

Uff ,aż się obśliniłem ,mało orurowania nie powyginały :googleye


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bmwadam010.jpg

bmwadam080.jpg

bmwadam110.jpg

meyle.jpg

dscf4600o.jpg

mtssss.jpg

Ten po lewej...

49834586.jpg

była:

bmw1bp.jpg

Była:

mazdeczkavo1.jpg

mx2mz0.jpg

Przyszłe plany to A3 8p 3.2(haldex nowej generacji) lub STI - czyli marzenia :googleye

Na wiosne w planach smiganie z kolegą ma być nowy tor niedaleko modlinskiej albo juz jest.

Jechalem sti/wrx,m3,z3 2,8,s2000,type r civic,323 mazda gtx - była brata,mx-5 była moja,supra 3.0 turbo ta starsza byla kolegi.

Najfajniej chodziła mka e36 ale za duzo stresu jazda tym :) STI tez robi wrazenie zwlaszcza gdy podkrecona jest na 380km :)

Nie chce wiedziec ile włożyłem kasy w bmw - przez swoje fanaberie i widzi mi sie .... :banghead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wole zdecydowanie bardziej klasyczne tematy :googleye3730-5.jpg


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze kręciła jazda w terenie. Nawet kiedyś wypożyczyłem sobie dość ciekawą terenówkę i troszkę poszalałem w ciężkim terenie. Teraz bardziej mi się podoba jazda quadem. Mam Polarisa 550 i na pewno żadna terenówka nie da mi tyle adrenaliny co quad.


180x63x60+sump,120kgLR,DSB,BK 200,FR509+ROWA,GroTech Tec III NG+EP IV,Reaktor Aqua Care Turbo 2,2x Koralia8 WaveMaker 4,WaveBox,Tunze Osmplator Universal, Powermodule8x80W,Profilux II Light,2x MiniRedDragon 3500,Chłodziarka AM 1500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...co za bzdura...samochody,samoloty i motory...przeciez nie mozemy mowic o ekologi ani nie mozemy mowic o ochronie srodowiska...Pomyslcie...wkurzacie sie na Chinczykow i Japonczykow wylawiajacych ryby a sami co robicie...?...Przeciez to sa sprzecznosci...OK ja nie jestem ochroniarzem przyrody a ekologia malo mnie ostatnio interesuje...jestem egoista i nie wstydze sie tego...Jezdzilem Land Rover 109,1973 rok...poskladalem go z dwoch Landow...te wozy maja dusze...przez rok nie wlewalem oleju do skrzyni biegow,biedak zapiszczal kiedys...ostudzilem go,wlalem olej i wszystko bylo OK...z nowymi Jeepami czy Landami mogl grac w bierki...Ci co sa w temacie,wiedza ktore 4X4 wygralo...po prostu Land z 1968 roku...nie dziwie sie...spalanie paliwa 17 na setke i do 25 w terenie...Lalem w dwa baki po 50 litrow,fajnie sie czulem...stare czasy...przedtem jezdzilem motorem,grube 8 lat...wiem jedno ze nigdy nie kupie nowego samochodu z elektronika...marzy mnie sie Mercedes 190D od jednego wlascicela,najlepiej dziadka...dziadkowie zamiast piszczec oponomi,zabierali sie za swoje panny (korzysc dla nich i aut)...Pozdrawiam a zdjec wkleic nie umiem...nie wszystko na raz ,teraz jest Balling...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja tez dorzuce swoje 5 groszy

zawsze bylem fanem motoryzacji a w szczegolnosci japonskiej

zaczelo sie od Carlosa Saintza i Colina a potem bylo juz tylko gorzej

mialem duzo roznych aut ale z takich wartych wsponienia to zolte MG cabrio z 82 roku ktorym jezdzilem cale 3 miesiace a potem auto zniknelo

mialem prosiaka 944turbo z 86roku ale taki troche trafiony egzemplarz tez dlugo nie pojezdzilem

potem byl Nissan Sunny GTi ktory byl prawdziwym potworem :googleye

potem bylo duzo innych ...

a teraz od dwoch lat posiadam Subaru Forestera rocznik 05 w jedynej imho ladnej budzie wersja 2,5 litra bazowo 212km

1-1.jpg

samochod okazal sie calkiem sprawnym autem ale troche przyciezkim wiec postanowilem troche pozmieniac

SNC00226.jpg

silnik zostal wyciagniety zeby opracowac glowice i wymienic uszczelke a wtedy okazalo sie ze jeden z tlokow jest pekniety stad auto bralo 2 litry oleju na 100 km :/

P6021542.jpg

P6021539.jpg

padla decyzja aby cos z tym zrobic , wiec zakulem silnik zamienilem glowice na Cosy zmienilem walki sruby na bloku .... wlasciwie wszystko

P6021536.jpg

P6021538.jpg

sprzeglo P6021544.jpg

P6021535.jpg

caly blok zostal zplanowany i honowany o 1,25 wiec oczywiscie caly zakupiony na stage jeden musialem wymienic na drugi nadwymiar czyli stage 3

pozniej polecailo juz z gorki

skrzynia , polosie dyfry sprezarka zawias fele heble ... calosc , z seri zostaly bardzo fajne fotele i deska reszta jest custom

P6251604.jpg

tu jeszcze na starym grillu

P6251608.jpgP6251605.jpgP6251611.jpgSNC00366.jpg

tutaj juz z nowym grillem

tak wygladalo auto po pierwszym strojeniu

forek.jpg

w tej chwili jest juz po drugim bo wymienilem sprezarke i zmienilem sterownik dccd na pectela

w chwili obecnej auto ma 410 km przy 610niutow na BP98 a ze jezdze na shellu racing 99 wiec jakies 450 km

a w tej chwili przymierzam sie do czegos takiego

gtr.jpg

sry ze sie tak rozpisalem


OW 150x50x50,sump160l. 2x150w+4x54w, BK160 by Darek, pompa OR3500, Koralie5 x 2 plus masa innych potrzebnosci, PUSTOSC WIDZE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki tor niedaleko modlińskiej ? bo właśnie blisko warszawy mi brakuje miejsca gdzie by można pojeżdzić, bo na rozecie wróbla drogo, a cała reszta (Lublin, Nowe Miasto czy Ułęż za daleko)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#325824 kapuhy :

Cudne mini :googleye

Dzięki za miłe słowo, niestety już nie moje..


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza Italia!

1202-alfa1.jpg

1202-alfa3.jpg

1202-alfa6.jpg

1202-alfa8.jpg


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu ale patrza na Twoja alfe mam wrazenie ze na tyle brakuje skrzydla ;D

piekne auto

myslales o bialych felach?


OW 150x50x50,sump160l. 2x150w+4x54w, BK160 by Darek, pompa OR3500, Koralie5 x 2 plus masa innych potrzebnosci, PUSTOSC WIDZE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stylistycznie to nie chciałbym niczego w niej poprawić, ideałów się nie poprawia :googleye

A poważnie, to marzą mi się felgi 8C stajl, ale są cholernie drogie.


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#325858 MiQ :

jaki tor niedaleko modlińskiej ? bo właśnie blisko warszawy mi brakuje miejsca gdzie by można pojeżdzić, bo na rozecie wróbla drogo, a cała reszta (Lublin, Nowe Miasto czy Ułęż za daleko)

Marywilska http://ak-centrum.pl/index.php?go=rallysprint/podstrona

Szkoda ze nie mogles forka zrobic bardziej dla niepoznaki takiego ciezko spotkać dobry na wieczorne kille.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.