Skocz do zawartości
adamus_23_as

Jak złapac rybkę??

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

mam w akwa babkę i drobny piasek:banghead

babka fajna rybka,ale jedno wyklucza drugie więc muszę ją jakos złapac.

mam pytanie jak to zrobic bez demolki akwa??? może ma ktos jakis sprytny sposób?


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki inmar... będą łowy:waving


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adamus_23_as no to może małe zawody - kto pierwszy ? :) JA dziś też nie zasnę aż nie złapię babki pisakowej!!

Mam pułapkę i dziś akcja :googleye


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hhe.. zawody?? OK

A w nagrodę okaz z fotki.:googleye

4934-330 (800 x 533).jpg


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał a ty ze swoją co zrobisz ?


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adamus_23_as no i jak ? :D

Moja dziś złapana, dwa dni czekania i...... bum :D

Sorki za fotkę, ale robiona komórką.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurde przegapiłemmmm....ja jeszcze nie złapałem. była śiataka , haczyk i nic. teraz łapię na butelkę po żywcu....:)

pierwsze podejscie... ale babka już pływa w środku i podjada papu. jak się troszkę do niej przyzwyczai będzie bum..

a ty na płapkę złapałes??

PS gratuluje


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś od szklarza przywiozłem swoją pułapkę,jutro wymoczę i do baniaka,będą łowy.Wstawię jutro fotkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inmar pokaż foty jak to wygląda może sobie zamówię... bo coś w tego mojego żywca nie wierzę.


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie taką samą jak Marek - tylko plastikową.

PS: Jacek a chcesz tą moją ? Na razie siedzi u mnie w sumpie.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w niespełna 30sek złapałem przy pomocy butelki i papu .


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam jeszcze dwa pokolce do wylapania bialobrodego i flavescens. bialobrody na razie nie bardzo si eunteresuje pulapka. hepatusa i naso juz wylapalem. ciezka walka...


akwa 160x60x60 - RED SKIM 250 NewJet 6000 cyrkulacja wavebox, ts07 - 2x250w HQI + 4x54w t5

www.LMstudio.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#329813 lukas :

ja mam jeszcze dwa pokolce do wylapania bialobrodego i flavescens. bialobrody na razie nie bardzo si eunteresuje pulapka. hepatusa i naso juz wylapalem. ciezka walka...

Lukas robisz jakąś rewolucje w baniaku? :)


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek,w jaki sposób lapałeś ? Włożyłeś żarełko i czekałeś z sznurkiem w ręce ? Wpływały inne ryby ? Ja dam chyba kostkę nierozmnożoną by na dłużej starczyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca.

Wsadziłem pułapkę w ulubionym miejscu gdzie pływała babka, plecionkę zawiązałem do szafki obok i położyłem nożyczki. Domowników poinformowałem że jak ta szara wredna ryba będzie w środku należy przeciąć sznureczek.

Synek czekał chyba z godzinę w pełnej gotowości :)

Po pierwszych 24h nic - jakoś jej było nie po drodze. Wsypałem piasku na spód i się skusiła.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem,że po włożeniu jej na dobę przy pierwszym podaniu żarełka do środka miło mnie zaskoczyła pułapka bo kilka ryb na raz chciały tam wejść.Teraz na zmianę tam przesiaduje kilka ryb,nawet żółtek,ale te co trzeba też były blisko.Myślę,że to kwestia czasu.Wargatek był już w połowie,ale brakło mi cierpliwości i za szybko opuściłem klapke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ kriss

Krzysiu na razie rewolucji nie ma , wylapuje bo mi strasznie chelmona atakuja ( nowo wpuszczony) ale przy okazji odlapywania mysle nad zmiana obsady duzych ryb. Jezeli sie nei dogadaja to beda 3 wypasione pokolce do sprzedania ;] bialobrody flavescens i hepatus.

Bialobrody w ogole sie nie interesowal nori w pulapce :clowning dzisiaj wlozylem na klipsa czerona alge bo znalazlem jeszcze opakowanie, jakies 10 minut i bialobrody zaczal powoli wchodzic do srodka, juz raz mi sie wywinal :(


akwa 160x60x60 - RED SKIM 250 NewJet 6000 cyrkulacja wavebox, ts07 - 2x250w HQI + 4x54w t5

www.LMstudio.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bialobrodu juz w sumpie ;]


akwa 160x60x60 - RED SKIM 250 NewJet 6000 cyrkulacja wavebox, ts07 - 2x250w HQI + 4x54w t5

www.LMstudio.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wargatek też,tak więc polecam pułapki.Ryzio.odbiór w każdej chwili.

Ps.Kolejne łapanie rybi gotowe,czas kilka minut.Pewnie nie wszystkie ryby da się złapać.Anhiasy,które chcę złapać nawet nie podpływają,może dłuższa głodówka pomoże ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu ją złapałem....pływa teraz bezpiecznie w supie.... i na szczęscie obyło się bez demolki.....


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.