Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kto go chomikuje


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mrozikulus, Popraw link bo się strona rozjeżdża.

#327371 Jacek_Lublin :

Kto go chomikuje

np. Ja mam go zachomikowanego :waving=> chomik <=

Produkcja (chyba) 2007

Opis:

Pozwól zabrać się w jedyną taką podróż w życiu. Wyciągnij rękę i stań się uczestnikiem zapierającej dech w piersiach przygody w głębinach Południowego Pacyfiku. Przyjemność, ekstaza, duchowe uniesienie - te słowa opisują euforię, którą niesie ze sobą nurkowanie pośród raf koralowych. Badacze tych fenomenów natury - Howard i Michele Hall - z miłości do oceanicznych odmętów uczynili swoją życiową pasję. Wraz z Jeanem-Michaelem Cousteau, Richardem Pyle'em (naukowcem zajmującym się rafami) oraz nurkiem Rusim Vulakorą badają i ukazują widzom oślepiający swym pięknem podwodny świat raf koralowych, tych magicznych miejsc na ziemi. Tropikalna wycieczka przez Poludniowy Pacyfik zaskoczy i zachwyci cię tak, że zakochasz się w owych cudach natury skrywanych pod powierzchnią oceanicznej tafli, a jednocześnie poczujesz niemal fizyczny ból. Będzie to ból serca związany z tragiczną i nieodwracalną stratą tego delikatnego, kruchego świata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#327387 mrozikulus :

sPRYTny u mnie nic sie nie rozjeżdża :p

teraz już nie :baby

Ps.

zapomniałeś hasełka podać do chomika

Hasło usunięte, a przy łączu 10mb/s można go pobrać w niecałą godzinę :waving

qweg.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O spoko zaraz sobie zasysam


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam sciagnac na komp, przekonwertowac np na avi i ogladac na TV. Ogląda się rewelacyjnie :thumbup:


Gdy wszyscy wiedzą że czegoś nie da się zrobić pojawia się ten jeden, który nie wie że się nie da i on właśnie to coś robi. Einstein

Moje 42l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam kupić na BR w 3D . Jest w pakiecie z 2 innymi w serii - wieloryby i delfiny. Wspaniale się przy nim siedziało.


250L + 130L sump, Boyu HQI 150W + 2xT5 39W + led, Hydor 250, 23kg gruzu, ARC 2600 + JVP101, obieg NJ2300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Film rewelacyjny, jest na Youtube:

http://youtu.be/ag9n-YYH-BI

Super ujęcie od 11 minuty i 40 sekund

filmik rewelacja :unworthy:

polecam od razu przełączyć się na duży "monitor" dla lepszego efektu :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam kupić na BR w 3D . Jest w pakiecie z 2 innymi w serii - wieloryby i delfiny. Wspaniale się przy nim siedziało.

Gdzie w Polsce można kupić ten film ?

Wertuję internet od wczoraj i nie znalazłem :crybaby:


500 litrów uruchomione 07.2010 3xPS100W cyrkulacja:2xjvp102,tunze 6105,obieg NewJet6000,odpieniacz SC2060

350 litrów 3-letnie

Reefmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj TU lub TU


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to chodzi o Coral Reef Adventure z 2003r czy to zykle zamieszanie zwiazane z bledem w tytule.

Prosze niech ktos kto zassal porówna z pierwszym linkiem z tej tacy. Bo jak to jakąś nowa produkcja to chętnie kupię

http://nano-reef.pl/topic/43574-rafowa-videoteka-youtube/


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to chodzi o Coral Reef Adventure z 2003r czy to zykle zamieszanie zwiazane z bledem w tytule.

Prosze niech ktos kto zassal porówna z pierwszym linkiem z tej tacy. Bo jak to jakąś nowa produkcja to chętnie kupię

http://nano-reef.pl/topic/43574-rafowa-videoteka-youtube/

Potwierdzam to ten sam film

Sprawdziłem :thumbsup:

Znalazłem na allegro BD za 99pln :thumbup:


500 litrów uruchomione 07.2010 3xPS100W cyrkulacja:2xjvp102,tunze 6105,obieg NewJet6000,odpieniacz SC2060

350 litrów 3-letnie

Reefmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś chciał zassać film hd z youtube służe pomocą, ja miałem go w przeciągu 10 min

Obejrzałem, szczena opada... Polecam :D


2ef676195c8b05cd1669c2e6d8531c1fu977a854.png

Reefmax - T5 2x15k Sylvania Marinestar + 1x Giesemann Actynic+ + 40w LED Royal blue,

Odpieniacz Hydor slimskim nano 135.35,

Jebao RW4 + JVP 110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.