Skocz do zawartości
rafal19

[s] podstawki pod szczepki

Rekomendowane odpowiedzi

hej, Jakby ktoś potrzebował podstawki pod szczepki to ostatnio zrobiłem trochę z piasku aragonitowego i cementu portlandzkiego białego, został nadmiar więc mogę odsprzedać... cena to 1zł/sztuka + wysyłka

więcej info. pod gg 1723575

podstawkipodszczepki3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam! Sam z nich korzystam są naprawdę fajne i po zarośnięciu glonem ładnie wpasowują się w skałę :)

Powiedz czy dalej na sztuki można kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Janusz podstawi pewne, sam już chyba ze 300 szt wykleiłem na Rafałowych skałkach :)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#329468 kiflu :

Bierz Janusz podstawi pewne, sam już chyba ze 300 szt wykleiłem na Rafałowych skałkach :)

Czyli jakieś dwie są u mnie nie licząc tych co bezpośrednio kupiłem.Jedynie mam uwagi,że szczepki mi wolno rosną bo brak w podstawkach dopalaczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to Cie inmar zskoczę, Rafał ma nową wersję ;] do każdej podstawki sypie kreatynę :)

Rafał to ja wpadam na dniach po kilka sztuk, jak zwykle z najlepszego sortu (minimum gramik kreatyny na podstawkę):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja rezerwuje 5 szt:strutin


54 L bez sumpa, kaskada + odpieniacz DIY, światło 2x24W (aktynika+biała), koralia i stara pomka po filtrze, 8kg skały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.