Skocz do zawartości
orzechopcja

Wtorek 1.03.11 TVP2 godz 12.40 Cuda Wielkiej Rafy

Rekomendowane odpowiedzi

We wtorek 1 marca o 12.40 TVP2 Cuda wielkiej rafy, Australia. Skarby australijskich parków narodowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś to nagra może?? ja będę cały dzień w robocie......... wieczorkiem bym obejrzał.


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę nagrać :) oryginalny plik z Satelity bez kompresji zapis W TS jak obrobię to wstawię na jakiś serwer i będziesz mógł sobie obejrzeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to nagraj jestem także chętny


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładny tytuł tego filmu to jest " Skarby Australijskich Parków Narodowych" odcinek pierwszy Wybrzeże. Godzinny plik spokojnie zajmie ponad 2 GB w oryginalnym formacie TS bo Dwójka z TP Cyfry+ nadaję z dużym bitrate ale obrobię i wstawię. Nagrałem i jak tylko się do DIVX przerobi to wstawię wam na serwer :clowning Film był ciekawy ale więcej pokazywali Przyrody poza środowiskiem wodnym :( czyli Ptaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecałem Plik już na serwerze wieczorem linka wrzucę do ściągania i oglądania musi trochę na serwerze pomulić żeby był widoczny.

Jakość wideo Bitrate 1200 kb/s

Jakość audio Bitrate 128 kb/s

Wielkość pliku 431 MB

Kodek DIVX

http://chomikuj.pl/ShowVideo.aspx?id=451466690

można pobierać bez logowania limit 6 GB

w razie problemów piszcie to wrzucę Orginalny plik TS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam czekam:):waving dzięki!!


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani Niko, po pierwsze Metro to .... szkoda gadać, po drugie to dopiero projekt a tempo pracy wybrańców narodu jest znane a po trzecie, hmm nie takie rzeczy się już w życiu robiło...

pozdrawiam


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx...


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#330679 michalzgierz1989 :

Dokładny tytuł tego filmu to jest " Skarby Australijskich Parków Narodowych" odcinek pierwszy Wybrzeże. Godzinny plik spokojnie zajmie ponad 2 GB w oryginalnym formacie TS bo Dwójka z TP Cyfry+ nadaję z dużym bitrate ale obrobię i wstawię. Nagrałem i jak tylko się do DIVX przerobi to wstawię wam na serwer :waving Film był ciekawy ale więcej pokazywali Przyrody poza środowiskiem wodnym :waving czyli Ptaki

Możesz gdzieś wystawić oryginalnego TS, tylko nie na chomiku, jak nie masz gdzie to załóż konto na dropbox'sie i wrzuć go do katalogu public i wyślij mi link na pw. Dzięki mojemu zaproszeniu będziesz miał 250MB gratis, czyli w sumie 2,25GB KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michałzgierz nie chcę poganiać ale kiedy wrzucisz film :waving


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa oki było edytowane zaraz biorę się za oglądanie, dzięki za info. :waving


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jak to pociągnąć ? Da ktoś linka ? @Maruda moż i ja dostane linka na pw ? ;-) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz gdzieś wystawić oryginalnego TS, tylko nie na chomiku, jak nie masz gdzie to załóż konto na dropbox'sie i wrzuć go do katalogu public i wyślij mi link na pw. Dzięki mojemu zaproszeniu będziesz miał 250MB gratis, czyli w sumie 2,25GB KLIK

Nie ma problemu jak tylko będę miał chwilę to wstawię :waving ma trochę ponad 1,5 GB :waving no ale nie ma się co dziwić jak to jest oryginalny zapis tego co odebrał tuner. Pani Niko na stronie głównej Chomika napisałem wzmiankę że pliki są zamieszczone w celach demonstracyjnych czyli pokazowych prawie na każdym Chomiku czy Forum tak jest :) W Sumie to te tunery Fergusona dobra rzecz bo nagrywasz na co podejdzie czy Pendrive czy Dysk zewnętrzny albo nawet Telefon a potem tylko kopia na Komputer :) co z Dekoderów Cyfry+ i N nie było by możliwe choć za pewne w tym samym Formacie nagrywają :)

Kiedyś do niego kupię 500 GB albo 1 TB przenośny

Luk link masz podany powyżej jeśli jeszcze jest limit to się jeszcze możesz załapać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#331996 Luk :

czyli jak to pociągnąć ? Da ktoś linka ? @Maruda moż i ja dostane linka na pw ? ;-) pozdrawiam

Jeszcze nie dostałem linka do pełnego TS'a ale trzeba uzbroić się w cierpliwość bo przesłanie 1,5Gb może potrwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś się zmieniło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam was że to tak długo trwa nie stety złośliwość rzeczy martwych, modem uległ awarii i dałem go do serwisu a na gwarancji to im się nie będzie śpieszyło z naprawą ale mam nadzieję że do końca Marca wam udostepnie pełnego TS jeszcze raz przepraszam że to tak długo trwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.