Skocz do zawartości
mariusz86

pompka do 300 litrów

Rekomendowane odpowiedzi

Popraw tytuł, bo pąka razi


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 300 litrów będzie mała, chociaż producent przeznaczył ją do odpieniacza Aquarium Systems Skimm 400, który w budowie przypomina Beasta 400, a on do takiego litrażu jest za słaby :waving

Ja mam taki sam litraż i od zawsze pienię pompą AB2000/1 a teraz przesiadam się na PSK2500 więc i Tobie polecam te pompy.


Akwarium morskie 800 litrow w obiegu, 50kg LR + 20kg LS,

Odpieniacz białek: WhiteSkim 250

12x54W T5

Słona woda płynie i coraz bardziej mnie wciąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do odpieniacza...

mariusz86, nie zadajesz sobie trudu poszukac na forum. 1/3 postow na forum jest o zbiornikach podobnej wielkosci do Twojego. Przejrzyj "dzienniki" albo dzial "nasze akwaria". Nie wiem czy chcesz wiszacy czy stojacy, nie wiem czy nowy czy uzywka oraz nie wiem ile kasy chcesz na niego wydac. Co innego gdybys sam zaproponowal jakis model i zapytal czy bedzie dobry. Byloby widac ze cos szukales na ten temat. Musisz bardziej precyzowac pytania zeby ulatwic nam odpowiedz. Opisz problem, opisz sytuacje, a potem zadaj pytanie, bo do tej pory rzucasz temat a my musimy sie domyslac o co Ci chodzi.

Pozdro


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cris6 sumpa nie mam ale od czegoś musze zacząć żeby cały sprzęt skąpletować . narazie mam akwarium z otworami i kominem. jak juz znajde odpowiedni sprzęt to dam znajomemu szklarzowi żeby pod to wszystko zrobil mi sumpa. jak już będe mieć sumpa to zrobie szafke żeby pomieścił cały sprzęt i utrzymał akwarium. dlatego jak pomóżcie mi z doborem sprzętu. pieniądze wiadomo wszyskiego naraz nie kupie bo zbankrutuje ale co miesiąc po wypłacie jestem wstanie zawsze coś kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to już coś wiemy polecam ci osobiście np AP600 Deltecta sprawdzona konstrukcja ,możesz również pisać do Sebastka to ci coś sklepie,przeglądaj dział targowisko można trafić na dobry i czasami prawie nowy odpieniacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:waving

120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Jezeli chcesz kupic deltec apf 600 to polecam ostopus dnw 110 lub 150...raz ze octopus kosztuje trzy razy mniej a dwa ze pieni lepiej (toczyla sie dluga dyskusja na temat tych skimmerow na zagranicznym forum,gdzie jednoglosnie okrzyknieto zwyciestwo octopusa)...za reszte dokupisz inne rzeczy...Sam przez dlugi czas mialem tego DNW 110 i potwierdzam ze pracuje wysmienicie,do tego jest bajecznie prosty w ustawieniu... sa teraz na amazonie...wystarczy ze wpiszesz w google "octopus DNW 110 6025 recylculation protein skimmer amazon" i masz go za 129 funtow...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chcę być uszczypliwy, ani też niemiły ale ja tu widzę brak przeglądnięcia tematów forum i postów, nie mówiąc już o całej masie dzienników i opisów. Od razu same pytania.


odpieniacz i dolwajka już jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michal_natalia chcem coś kupić ale nie wiem co dlatego sie pytam myśle że mi ktoś pomoze dobrać odpowiedni sprzet ale też żeby nie przepłacić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.