Skocz do zawartości
SkoczekPL

Targowisko i UP-owanie

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrym rozwiązaniem byłaby osobna ramka z targowiska na głównej, czasami człowiek chce być na bieżąco z ogłoszeniami bez wchodzenia w działy tematyczne i nie raziłoby to po oczach miedzy tematami bieżącymi niezwiązanymi z targowiskiem.

Cały czas zastanawia mnie sensowność przetrzymywania ogłoszeń sprzed 6 lat.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ależ kmirko, luft i maruda - dokładnie to samo pisałem na stronie wcześniej .

To chyba żaden problem żeby wywalić targowisko z "najświeższych" tematów. I dać 1 link Targowisko - taki zwijany, że jak go się kliknie to si rozwija np 30wątków targowiska, a jak kliknie się z powrotem to znowu zostaje samo targowisko ;]

No niby to to samo co wejść ręcznie w zakładkę targowisko, ale jednak taka funkcja może być o wiele wygodniejsza, bo często się zdarza tak, że jak wystawi się ogłoszenie to po kilku godzinach już zlatuje na drugą stronę działu....\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przeszkadzają mi UP'y o żadnej częstotliwości, mogą być nawet co godzinę, ale przydałby się jakiś RSS z tym działem, to nie zaglądając na stronę, nie generując zbędnego ruchu mógłbym tam non stop zerkać.


c4ca4238a0b923820dcc509a6f75849b.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze jesli czesc z nas zaakceptuje czestotliwosc podbijania wlasnych ogloszen np: 1/48 h to te nasze ogloszenia nie beda tak szybko "utopione" jak dotychczas, wiec moze i ci "podbijacze co kika godzin" sie uspokoja.

Osobiscie, gdy czegos szukam, to czytam targowisko do kilkunastu dni wstecz. W takim przypadku uwazam, ze podbijanie ogloszen jest dla szukajacych lepsze niz dawanie nowego.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnym zachowaniem sprzedającego jest po sprzedaniu dodanie do tematu NIEAKTUALNE, ale nie zamiana całego tematu na to słowo.

Także jak czegoś szukam zerkam na ogłoszenia kilka dni wstecz, a jeśli chodzi o sprzęt to nawet tygodni wstecz i hasło że coś już jest sprzedane oszczędza mi czas.

A zostawienie tytułu tematu z dopiskiem nieaktualne może komuś przydać się np: zapytać byłego posiadacza dlaczego sprzedał jak działał sprzęt, lub zachowywało się zwierze.


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upowanie raz na 24h, automatyczna kasacja postów nieaktualizowanych powyżej 30 dni, stworzenie podfor w kategoriach Kupię, Sprzedam, Oddam, Zamienię. Grunt to przejrzystość.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#337903 szarykruk :

Fajnym zachowaniem sprzedającego jest po sprzedaniu dodanie do tematu NIEAKTUALNE, ale nie zamiana całego tematu na to słowo.

Także jak czegoś szukam zerkam na ogłoszenia kilka dni wstecz, a jeśli chodzi o sprzęt to nawet tygodni wstecz i hasło że coś już jest sprzedane oszczędza mi czas.

A zostawienie tytułu tematu z dopiskiem nieaktualne może komuś przydać się np: zapytać byłego posiadacza dlaczego sprzedał jak działał sprzęt, lub zachowywało się zwierze.

W pelni sie zgadzam. Dodanie slowa "NIEAKTUALNE" nie pozostawia watpliwosci, a z drugiej strony, dla kolejnych transakcji podobnego towaru, jest bardzo pomocne. Czesto podczas takiej dyskusji jest sporo informacji na temat doswiadczen ze sprzedawnym towarem no i oczywiscie jest pewnym wyznacznikiem dla aktualnych "cen transakcyjnych". Egzekwowanie takiego zwyczaju - to zuplenie inna bajka :help1

Moj glos na - 1x24h.


370l + 90l | 30kg LR + 45kg LS + ceramika | APF 600 | Mini Red Dragon 3500 | Tunze 6105, 6055x2 & Nano Wavebox | Metis XM 3x150W | ProfiLux Plus 3 eX | balling | Teco | glonowy, Rowa, wegiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up


100x40x60h, Sunpower 6x39w, Vertex omega 130, 6045 + RW8,  Tunze 1073.020, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.