Skocz do zawartości
dziuso27

Chrysiptera cyanea

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.chcialem spytac czy ma ktos z was te rybki?co jest z nimi nie tak ze nie moge ich sprzedac....musze sie ich pozbyc bo troche urosly a akwa jest za male juz...mysle ze przez nie NO3 mi rosnie...dawalem ogloszenie za 10 eur/parka-nic.teraz dalem ze oddam za darmo-tez nic...nie rozumie!!cos z tymi rybami jest nie tak?maja jakies mroczne tajemnice czy co??


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sztukę tyle że w 1000 litrowym baniaku i prócz tego że mi dziure kopie pod kamieniem nie wiedzieć czemu to jest chyba normalna :) przynajmniej ja nic nie szłyszałem...


200x80x60, sump 90x60x45, 3xtunze 6205, odpieniacz Skiba made na pompie red dragon, OR3500, 8 x 80W T5, profilux, reaktor, pellety i kupa pierdół...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to z kopaniem to tak maja...podobnie jak pielegnice w slodkim.u mnie czasem taka zamiata ogonem ze zwir po calym akwa lata...


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W małych akwariach o pojemnościach w okolicach do 200l są to ryby bardzo agresywne, potrafią zamęczyć inne ryby, często większe od siebie. W zasadzie mało który doświaczony morszczak z małym baniakiem je w ogóle kupuje, bo choć ładne, przysparzają mnóstwa kłopotów ze względu na swój charakter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, bywają wredne, ale nie jakoś bardziej niż inne. Chętnie bym kupił, ale mam trochę za daleko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa bardzo wredne , jak mialem je jako pierwsze w zbiorniku jako testey wody to nie moglem dopuscic zadnej ryby bo tak gonil, ale jak dopuscilem po jakims czasie to byl troche spokojniejszy ale mimo wszystko gonil inne ryby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huraaaa!!!spokoj w baniaku...po nieudanych probach sprzedania,potem oddania rybek wpadlem na genialny pomysl-oddalem do sklepu!!!wzieli bez marudzenia...najgorsze bylo zlapanie tych diablow...skonczylo sie wyciagnieciem wszystkich skal z akwa....


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kojaczek5

gratulacje :) ja swojego złapałam normalnie na siatkę bez żadnych szkód, do siatki włożyłam kostkę i od razu sam do niej wpłyną .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.