Skocz do zawartości
lukas

Moderacja forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niestety dzisiaj kolejny raz zawiodlem sie na naszych moderatorach... od jakiegos czasu moje ogloszenie w dziale targowisko jest zablokowane bez zadnej informacji dlaczego i kto to zrobil.

Postanowilem sie wiec dowiedziec:

Witam,

dlaczego moj temat na targowisku zostal zablokowany?

Chodzi o ten temat: http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=36885

Pozdrawiam

Lukas

odp:

Data : 2011-04-01 21:50 GMT

A cholera wie, już odblokowałem

Może ktoś się pomylił - przepraszam w imieniu Modów.

Data : 2011-04-01 22:41 GMT

Tytuł : Re: Re: zablokowany temat

hmm raczej srednio mnie satysfakcjonuje taka odpowiedz, tym bardziej ze temat dotyczy targowiska...

caly czas do tego jest zablokowany...

odp:

Data : 2011-04-01 22:46 GMT

Lukas, nie mam możliwości kto to zablokował na tym silniku dlatego przeprosiłem.

Skoro się taka odpowiedz nie zadawala trudno.

Pozdrawiam

Data : 2011-04-01 22:47 GMT

Tytuł : Re: Re: Re: Re: zablokowany temat

ta jest juz zwyczajnie chamska... nie podoba sie to trudno

odp:

Chamska ? No no ....

---

To juz nie pierwszy problem moderacji jezeli chodzi o moja osobe. I wszystko jest pieknie ladnie kiedy moderatorzy wytykaja kazda jedna literowke, zrzucaja tematy za brak zdjecia chociaz w temacie jest jasno napisane ze beda doslane w ciagu godziny, ok regulamin mowi ze ma byc tak i tak, ale to stosujmy to do kazdego tematu a nie wybiorczo.

Byc moze moderatorzy tez powinni byc rozliczani ze swoich bledow?

Traktujmy sie powaznie w obie strony

PS. ten post nie jest skierowany do konkretnego moderatora, dotyczy generalnej moderacji forum.


akwa 160x60x60 - RED SKIM 250 NewJet 6000 cyrkulacja wavebox, ts07 - 2x250w HQI + 4x54w t5

www.LMstudio.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale... ten temat nie jest zablokowany... Zajrzałem przed chwilą (aha, żeby było jasne - nie "pracuję" jako moderator tutaj, tak się "nazywam", ale uprawnienia mam inne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak juz zostal odblokowany, ale nie zmienia to faktu ze przez jakis czas, nie sprawdzalem codziennie tego, byl zablokowany bez zadnej przyczyny

edit:

Chodzi mi o to czy ma byc tak ze moderatorzy moga bezkarnie robic wszystko , a my za bledy dostajemy ostrzezenia , minusy itp. moze moderatorzy tez powinni miec taki system oceny?


akwa 160x60x60 - RED SKIM 250 NewJet 6000 cyrkulacja wavebox, ts07 - 2x250w HQI + 4x54w t5

www.LMstudio.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukas.....przecież lampa została sprzedana więc w czym problem......


145x70x65H, sump 200L, BK 250, RRR 25kg, 2xVortech MP40, ATI 10x54W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde dobrze że kasują tematy gdzie pisze że zdjęcie za godzinę, jutro czy tam kiedyś bo to zwykłe omijanie regulaminu

wystawisz coś po taniości w dobrym czasie i napiszesz że zdjęcie dasz jutro to zdążysz wszystko sprzedać do tego czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie w "sygnaturze" nie wymaga zdjęcia, ceny i nie można zablokować - nawet przez przypadek.



140l + 42l + 12l podmiana; obiegowa NJ4500; cyrkulacja JVP-101;

DSR

UAPS

Zalane 18-11-2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MiQ

"kurde dobrze że kasują tematy gdzie pisze że zdjęcie za godzinę, jutro czy tam kiedyś bo to zwykłe omijanie regulaminu" to niech kasuja wszystkie bez zdjec a nie jak sie trafi...

@Efendi za sprzedana uznaje wystawiajacy sprzet, po spelnieniu warunkow :p czyli np zaksiegowaniu wplaty i sam informuje o tym na forum :D


akwa 160x60x60 - RED SKIM 250 NewJet 6000 cyrkulacja wavebox, ts07 - 2x250w HQI + 4x54w t5

www.LMstudio.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#341138 jaczal :

Ogłoszenie w "sygnaturze" nie wymaga zdjęcia, ceny i nie można zablokować - nawet przez przypadek.

Ale Ty cwany jesteś... Po co czytać regulamin i go stosować skoro można obejść...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Jaczal akurat pije do NIKI uparł się ........ twardy jest :p


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może więc moderatorzy, ułożą regulamin dla siebie? Ryba psuje się od łba.



140l + 42l + 12l podmiana; obiegowa NJ4500; cyrkulacja JVP-101;

DSR

UAPS

Zalane 18-11-2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spirou - To, że się wkurzam na łamiących lub naginających pod siebie przepisy drogowe, nie oznacza, że nie lubię pozostałych i przestanę jeździć po drogach.



140l + 42l + 12l podmiana; obiegowa NJ4500; cyrkulacja JVP-101;

DSR

UAPS

Zalane 18-11-2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@spirou - "może jak komuś nie pasują zasady i realia to niech tu nie zagląda ? " jak to sie ma do tego ze bez podania jakiejkolwiek przyczyny post jest zablokowany?

Przepraszam bardzo ale jako 6 letni uzytkownik tego forum mi to nie pasuje, chyba funkcja moderatora nie polega jedynie na sciganiu za odstepstwa od regulaminu.

oczywiscie najlatwiej jest powiedziec jak sie nie podoba nie musisz tu wchodzic.


akwa 160x60x60 - RED SKIM 250 NewJet 6000 cyrkulacja wavebox, ts07 - 2x250w HQI + 4x54w t5

www.LMstudio.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderator powiedział "Przepraszam w imieniu modów". Czego jeszcze oczekujesz? Petycji podpisanej przez cały Team? Kajania się i posypywania popiołem? Rezygnacji moda?

Sama Administruję 3 fora. Zdarza mi się zrobić coś przez przypadek, jednym głupim kliknięciem. Moderator też człowiek. Przepraszam powinno Ci wystarczyć.

Natomiast publikowanie przez Ciebie korespondencji prywatnej jest nie za bardzo w porządku.


pozdrawiam

Aśka

____________

Start 4.06.2009

270l+100l sump,

OR 3500 AM,

turboflotor 1000 AM,

2 x Koralia 3 + Wavemaker,

dolewka AM,

Lajon 120,

LED-y 7*17 W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.