Skocz do zawartości
SkoczekPL

Boks

Rekomendowane odpowiedzi

Diablo vs Palacios na Polsacie... :D


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yes sir :D


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie oglądałem tak nudnego pojedynku........


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, godzę się na ostrzeżenie za złamanie regulaminu... To była ch.j nie walka!!! I jestem pewien że Krzysztof nie jest zadowolony z takiej wygranej...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to przegapiłem. no ale nie bardzo żałuję. czekam na walke Adamka i walke poprzedzającą, gdzie bedzie walczyć Fonfara - mam nadzieje, że chłopak fajnie się rozwinie, bo ma predyspozycje i serce do walki. Diablo tez ma serce ale już liczy dutki i kalkuluje co mu sie bardziej w ringu opłaca - czyli niemrawe zwyciestwo kosztem widowiska. Bracia Kliczko niestety podobnie. Ciekawy jestem czy dojdzie i w jakim stylu odbedzie sie walka Kliczko (?)- Adamek.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie dojdzie... Liczy sie kasa, a menadżerowie obu tych pięściarzy wiedzą że można ich utrzymać w ryzach tylko do pewnego momentu, a jak którykolwiek przegnie pałkę, to drugi na to odpowie, a to się żadnemu nie opłaci...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wracając do Włodarczyka, jak będzie takie drewno trzaskać w ringu to szybko straci bo mało, która stacja będzie chciała pokazywać taką pytę. Za możliwość zdobycia pasa zapłacił polsat. Włodarczyk jakby się sprawdził to nie walczyłby w Polsce tylko na galach zorganizowanych przez duze stacje tv jak HBO.

Zobaczycie, że jeszcze Sosnowski będzie dlugo na topie, bo daje niezłe show. Także jego porażka kolejna moze byc lepiej oplacana niz marne "zwyciestwo' Wlodarrczyka.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, tyle że Sosna dosteje "odpowiednich" przeciwników, ale to nieważne, ważna jest oglądalność, bo to ona napędza skarbonkę :D

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka nudna jak flaki z olejem, strata czasu...


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smoczki spod budki z piwem w sobotni wieczor prezentuja wiecej boksu :D w moim odczuciu to wygladalo na to, ze wlodarczyk i paliacias to partnerzy zyciowi i nie chcieli sobie zrobic krzywdy. pookladali sie troszke po rekawicach, poklepali po tylkach, poprzytulalali buzi dali, kase zainkasowali i po walce mily wieczor spedzidzi :D:D:D bardzo smutne widowisko.


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo to tego. Ja widziałem pierwsze 4 rundy a potem......... jak się obudziłem miałem wojnę mrówek w TV (białe wygrywały chyba) :D


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wami walkę oglądałem ale strasznie nudna i mało ciosów już lepiej Pudzian daje popalić :D tam zawsze emocje i oglądalność duża :D

Jedno mi się podobało w teamie rywala Diablo to że mieli obraz z JP II według mnie piękny gest.


b63d73112ec74cf8f521afe581428e01u1573a17

 

Pozdrawiam.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to było K1, to każdy dostałby po kilka ostrzeżeń za pasywność i unikanie walki. A przynajmniej skończyłoby się po 3 rundach. Kaszana.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.