Skocz do zawartości
SkoczekPL

Boks - Adamek vs McBride

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, wiem tydzień temu była kicha z boksem...... ale może jutro będzie lepiej ? ;)

http://sport.onet.pl/fotoreportaze/rywal-bije-adamka-na-glowe-w-pierwszym-starciu,4236895,0,fotoreportaz-duzy.html


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie by bylo zeby adamek wygral,,nie przepadam za nim ale chcialbym go zobaczyc jak walczy z kliczka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on też bardzo chce walczyć z Kliczką, mu ku temu ważne powody - oczywiście nie licząc prestiżu i mistrzowskiego pasa ;)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 15 baniek to ja moge walczyc z kliczka! Ba! Oboma na raz ;d


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po ptokach...


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie jaracie wypocinami z faktu. Porażka, ewentualna porażka Adamka z MCBridem nie eliminuje automatycznie walki Adamka z Kliczką. Dlaczego? To proste - na tej walce wszyscy mogą i chcą! dobrze zarobić. Jak to mowi Pudzian Adamek "tanio skóry nie sprzeda".

Co się tyczy Gołoty. Fizycznie facet miał potencjał na broniacego pasa mistrza przez 10 lat. Ale w głowie niestety mózg 6latka. Facet pojedynki przegrywał niestety już w głowie. Na szczęście boks to nie tylko siła fizyczna i tutaj upatruję szansę dla Adamka. Pojedynek z McBridem pokaże jaki progres góral wykonał w najslabszym jego punkcie czyli obronie. Irlandczyk ma już 38 lat - doswiadczony i schyłkowy piesciarz, a wiec odpowiedni na walke przed tytułem (obnaży słabości Adamka a jednoczesnie sa mniejsze szanse ze go ukuje nokautujaco). Polska-Irlandia - sprzedaz biletow zapewniona ;)

#342972 MarcosB :

McBride nie wygląda jakby był z pierwszej łapanki ale nawet Gołota go oklepał ;)

Może jakies zakłady ? o szczepki

ja sie moge założyć ;)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe o ktorej bedzie walka Adamka? Transmisja gali zazwyczaj zaczyna sie o 3 a glowna walka pewnie wypadnie ok. 5-6. Gdyby mogli od razu powiedziec kiedy bedzie Adamek to mozna by jakos rozsadnie budzik ustawic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ide spokojnie spać. jesli to polsat to pewnie przez tydzien beda maglowac walke o roznych porach


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#343010 luft :

sie jaracie wypocinami z faktu. Porażka, ewentualna porażka Adamka z MCBridem nie eliminuje automatycznie walki Adamka z Kliczką. Dlaczego? To proste - na tej walce wszyscy mogą i chcą! dobrze zarobić. Jak to mowi Pudzian Adamek "tanio skóry nie sprzeda".

Co się tyczy Gołoty. Fizycznie facet miał potencjał na broniacego pasa mistrza przez 10 lat. Ale w głowie niestety mózg 6latka. Facet pojedynki przegrywał niestety już w głowie. Na szczęście boks to nie tylko siła fizyczna i tutaj upatruję szansę dla Adamka. Pojedynek z McBridem pokaże jaki progres góral wykonał w najslabszym jego punkcie czyli obronie. Irlandczyk ma już 38 lat - doswiadczony i schyłkowy piesciarz, a wiec odpowiedni na walke przed tytułem (obnaży słabości Adamka a jednoczesnie sa mniejsze szanse ze go ukuje nokautujaco). Polska-Irlandia - sprzedaz biletow zapewniona ;)

#342972 MarcosB :

McBride nie wygląda jakby był z pierwszej łapanki ale nawet Gołota go oklepał ;)

Może jakies zakłady ? o szczepki

ja sie moge założyć ;)

Ja postawie na Adamka, a potem niestety ale na Kliczkę ;)

Wydaje mi się, że McBride to juz taki bokserski emeryt, Adamek pokazał z Grantem, że wielkość nie ma znaczenia.

Osobiście za nim nie przepadam, ale stawiam na scenariusz : 1-3 runda wyrównane podchody, a potem Adamek go zacznie oklepywać.

Natomiast co do walki Adamka z Kliczką, Adamek wypenia i będzie walczył jak sparaliżowany, moze nie dostanie KO ale dotrwa do konca mocno obity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed Adamkiem walczyć bedzie

, ktory powinien zapewnić wiele atrakcji, na co szczerze licze

LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Fonfara


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

wydaje mi sie ze Adamek nie podoła rosjaninowi ale życze mu zdobycia pasa mistrza świata.


akwarium 150x50x50,

Sump 120x40x40

Oświetlenie : Aqua Medic 2x150W HQI + 2x54 T5

Cyrkulacja : Tunze

Obieg : Tunze 1073.040

Sterowanie : Profilux II

Reaktor wapnia : Deltec FP509

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#343427 Ben_sage :

Dobrze ci się wydaje ale i tak jest dobry i szacun.

Wszystko jest możliwe. Wierze w Adamka. Mądrze boksuje. Witali nie jest z żelaza. Dobrze, że walka się odbędzie. Liczę na bardzo techniczną walkę z mnóstwem kombinacji punktowanych ciosów se strony Adamka. Jesli wystarczy mu siły i nie nadzieję się na wyczekiwany przez Kliczkę moment będzie dobrze.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mądrze boksuje ale brakuje mu tego je..cia które powali.

Wygrana na punkty to mało prawdopodobne w tej walce, jeśli nie popracuje nad tym to szybkie strzały nie pomogą mu przy manewrowaniu łbem ukrainca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z całym szacunkiem do Adamka i jego umiejętnosci ale myslę że walka nie potrwa długo... kliczki to twarde typy i wzrost siła masa ciała przemawia za nimi... naprawdę musi trafic się talent żeby o warukach adamka dał mu radę. ale będę kibicował...

PS jesli adamek postawi na walkę na puktu to kliczko zpunktuje go do zera. tylko nokaut daje mu cien szans.


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oboję pójdą po całosci , tutaj niema miejsca na punkty.Tu spotyka się dwóch najlepszych.

Nie znokautował bride to jak ma mu się udać z kliczko który jest trudnym do trafienia przeciwnikim.

W ostatnich walkach pokazał klase ale najwyrazniej jego seria strzałów nie robi wiekszego wrażenia na bokserach wagi pełnej.On niema budowy ciała,rozbudowanych duzych pleców,barków i tej ciężkiej łapy.Talent to on ma to widać ze statystyk ale pewnej bariery w jego przypadku nie da się przeskoczyć,jak na jego poprzednie wymiary to i tak sporo nadrobił,pewnie przytyć się da ale nie przełoży się to napewno na wynik gdyż kondycje i szybkość trafi szlak a to jego jedyna szansa.

Co jak co 44win i 1 porazka uważam że jest się czym szczycić chyba pobił tigera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adamek żeby wygrać musi wytrzymać wszystkie rundy co da mu cień nadziei na pozytywny werdykt punktowy - jedno opuszczenie ręki i ma KO - co według minie jest najbardziej prawdopodobne


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta waga to raczej walka asekuracyjna bo jeden strzał może zmienic szalę zwycięstwa więc narwańce na KO ja tyson już mineli.. Bracia Kliczko też podchodzą raczej osrożnie do KO on same przychopdzą tu jest za dużo do stracenia.


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#343502 Kubaaas :

A nie sadzicie, ze Adamek moze sie troche ograniczal w tej walce zeby uspic czujnosc Klitchko? Nie wygladalo to tak jakby byl zawziety na KO. Dosyc luzno walczyl.

Adamek i kliczko beda najlepiej jak sie tylko da przygotowani do tej walki wiec nie musi nic się ograniczać.

Nad czujnoscią czuwają trenerzy którzy szykują ich pod siebie.

Ciążko adamkowi znokautować można było zaobserwować to w ostatnich walkach z gorylami, w tej walce pare razy przedłużał serie i nic.Ci bokserzy dostawali lepsze plomby i stali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.