Skocz do zawartości
Lizard

Diablo III

Rekomendowane odpowiedzi

Kto z Was czeka na 3-cią odsłonę, pamiętam za czasów uniwersyteckich, nieprzespane noce na battle.net przy Diablo II. Mam nadzieję, że mimo podeszłego wieku gra wciągnie mnie na jakiś czas ;) A może ktoś z Was dalej pogrywa w d2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko kiedy wyjdzie..... Swoją drogą pamiętam ile to lat się czekało na starcrafta 2 .


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby się wyrobili ;)


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#343055 Nemezis :
#343031 Kubaaas :

Lukas ostatnio podal linka do filmiku, ktory mnie rozwalil:

.

]

Super gierka,ciekawe jakie wymagania sprzętowe

Bedzie ostro. Czytalem wczoraj troche na jej temat. Ponoc musieli dosyc mocno okroic grafike zeby ruszylo na xbox360, ktory nie jest slabym sprzetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#343057 Kubaaas :
#343055 Nemezis :
#343031 Kubaaas :

Lukas ostatnio podal linka do filmiku, ktory mnie rozwalil:

.

]

Super gierka,ciekawe jakie wymagania sprzętowe

Bedzie ostro. Czytalem wczoraj troche na jej temat. Ponoc musieli dosyc mocno okroic grafike zeby ruszylo na xbox360, ktory nie jest slabym sprzetem.

Ciekawe jak na PC będzie

Moja karta 8800GTS raczej nie podoła ;)


LPS-ZOA http://nano-reef.pl/...894-nano-rafka/ <> http://reefcentral.c...d.php?t=1639117

Schuran Jetskim-100,Aqua Medic Nanoprop 5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mefie i ballu nałykałem sie minusów w galkach ocznych.3 chętnie zakupie ale juz tak for fun bardziej,a do dnia dzisiejszego jest UT od 99r.

Co lepsze jak byłem szczeniakiem sprzedalem konto na sc i hc za 3.400zl i przyszedl jakiś 30latek.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#343024 LiZaRd :

Premiera, 4-ty kwartał 2011, czyli pod choinkę powinno już u nas być ;)

Musze Cie rozczarować ale ostatnio był jakiś wywiad z współtwórcą z blizzarda i Oni żadnej daty premiery nie podawali. Gra najpewniej ukaże się w 2012 (moje przypuszczenia).

Czekam z niecierpliwością;)

Pozdrawiam

Maciej


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czekam na trzecią część tylko tak samo czekałem na Starcrafta i do dzisiaj w nią nie zagrałem ;)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#343181 adrianpotocki :

Diablo3 bedzie w tym roku...

Skad masz takie pewne dane...?

Pozdrawiam

Maciej


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej...jak sobie przypomne czasy diablo 1... To była gra! Fajnie wiedzieć ze na forum jest pokolenie Starcrafta 1 ;) Raz za czas mam etapy że gram dosyć ostro po nocach! Stare dobre czasy wracają. Tez czekam na diablo 3 i to co pokazują robi spore wrażenie! Oby nie stało się tak jak z Duke Forever, robią go juz ponad 10 lat ;) i jak widać , wyglada troche daremnie przy konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja postacie mam jeszcze z D2:) ale to były piękne czasy...

@nemezis Twoja karta da radę na średnich/niskich detalach...jak widzę gra wygląda tak jak crysis2, który u mnie zapier...oby tylko nie dali ciała z optymalizacją...


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam tylko jak sie dogadają z SONY i bede mógł grać na PS3. nie bedzie problemu ze gierka nie pójdzie. D2 to gra tak kultowa że chyba każdy gracz ją pamięta.


akwarium 150x50x50,

Sump 120x40x40

Oświetlenie : Aqua Medic 2x150W HQI + 2x54 T5

Cyrkulacja : Tunze

Obieg : Tunze 1073.040

Sterowanie : Profilux II

Reaktor wapnia : Deltec FP509

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra pójdzie, ale nie w takiej grafice...nie obędzie się bez sztuczek programistycznych...pytanie tylko czy będą się bawić w optymalizację dla każdej platformy, czy zrobią jako tako dla wszystkich...co poniekąd zrobili z crysisem 2, ograniczając użytkownikom PC do minimum opcje ustawienia grafiki...ze względu na to, że gra jest dostępna na wszystkie platformy...

sorry za OT


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enigma w jakiej rozdzielczości grasz w Crysis 2 i na jakiej grafice ? Jestem własnie przed wymianą grafiki i procka, a interesuje mnie tylko 1920x1080 raczej płynnie i raczej w bardzo wysokich detalach .;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kompa core i7 860 ( 4x2,8 ) karta radeon 5650 1gb ddr5, 4gb ram 1333 i zapier...w 1920x1080 na maksymalnych detalach, bez żadnej przycinki, coby się nie działo na ekranie...paradoksalnie crysis 1 chodził gorzej na tym kompie niż 2...niestety w 2 masz tylko możliwość ustawienia rozdzielczości i wybór spośród trzech trybów graficznych...wiem, że powstał program do 2, który umożliwia ustawienia takie jakie można było w 1 ustawiać...choć z drugiej strony słyszałem, że 2 w 100% wykorzystuje 4 rdzenie, nie wiem jak było z 1...ale póki co 2 chodzi tylko pod dx9.0...


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.