Skocz do zawartości
bleq

Piła 80 w moim akwa -horror :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ledwo ponad 3 miesiace dzialania, a atrakcji co nie miara

Pytanie mam tylko jedno- dlaczego???

Blazny sie tluka, ale to juz wiem ze o to ktory bedzie samicą :)

Krewetki ( czyszczaca i wurdemanni ) juz ustalily hierarchie ktora je pierwsza przy karmieniu. Wczesniej sie tlukly :/

Wurdemanni jak tylko zobaczy na powierzchni dna wynurzająca sie rozgwiazde od razu ja " dojezdza" i objada... mam nadzieje ze tylko pasozyty:)

I najwieksze gwiazdy mojego marin - K1 :)

Czerwonokrwiste krabiki pustelniki.... od kilku dni tluka sie jak tylko na siebie natrafia.

Dzis myslalem ze ktorys mial wylinke.... niestety ktorys mial, ale ostatnia....

Doslownie jeden drugiemu wyrwal nogi z d....:/

Rozdzielilem je, przegranego umiescilem w sumpie. po jakims czasie wystawil oczy i.... jedna noge....

Zazwyczaj jak juz sie pokazal to caly, wiec mniemam ze to co plywa po akwa to nie wylinka a jego nogi i szczypce....:/

A na koniec nie wiem w jaki sposob ale zoa pozera wlasnie jedno ze szczypiec krabola....

zamknela sie i wystale tylko kawalek w.w. odnogi....

Co wy na to :) ???

pozdrawiam


Jaminik 200 GT:)

240l w obiegu , dluugie na 1,7m.

Pompownia Jebao. 320W T5

Skała 90% ceramika

Życie - po wielu porażkach - Zadowolone i w koncu rośnie !! :)

Błazny w związku mieszanym, Ptera LGBT, Jaśka z Rewolwerem, Wargatek Struś , Baca i wesoła rodzinka Krewetek.

w planie male DSB i refugium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto uroki zbiornika morskiego. Pamietaj ze przenoszac rafe z natury do szklanego pudelka przenosimy nie tylko wyglad ale i wszystkie zaleznosci. Jesli sie decydujemy na morskie to z calym dobrodziejstwem inwentarza :)

Pozdro


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak pol zartem o tym pisze :)

Tak jak mowisz :)

ja dowiedzialem w sklepie od doswiadczonego sprzedawcy - w morskim akwa wszystko jest mozliwe :)

To akwa jest poligonem doswiadczalnym przed wekszym baniakiem wiec i ja bede mial doswiadczenie w dobraniu obsady walecznych maluchow :)

Nie wszystkiego dowiemy sie na forum i w ksiazce , na jakims bledzie kazdy sie musi czegos nauczyc .

ciesze sie ze poki co popelniam " drobne" bledy

pzdr


Jaminik 200 GT:)

240l w obiegu , dluugie na 1,7m.

Pompownia Jebao. 320W T5

Skała 90% ceramika

Życie - po wielu porażkach - Zadowolone i w koncu rośnie !! :)

Błazny w związku mieszanym, Ptera LGBT, Jaśka z Rewolwerem, Wargatek Struś , Baca i wesoła rodzinka Krewetek.

w planie male DSB i refugium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leonwise

Chętnię zamienię swój TV na twój zbiornik :) i jeszcze zaproszę Krystynę Czubównę, żeby siedziała obok i komentowała co się dzieje zbiorniku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.