Skocz do zawartości
marbecz

odbanowac tofika ankieta

Rekomendowane odpowiedzi

#344503 Natan :

czyli RA345 został nazwany palantem

Za to, że chciał fotkę trawy morskiej? Dobrze kumam? Jeśli tak, to ten cukiereczek powinien dostać szlaban.

Szaman


RO+DI, TDS, Koralia Nano 900, AquaClear50, grzałka 50W TetraTEC, sól IO, salimetr JBL, testów na razie brak

Nano Reef 30, 3,5kg LR, 4,5kg LS

Start 20.10.2011 wątek tutaj

szaman.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę ,że Tofik mógłby przeprosić kolegę RA345 (niepotrzebnie go poniosło) i sprawę można by było zakończyć i traktujmy się jak koledzy . Nie roztrząsajmy już więcej tematu bo tylko potwierdzamy opinię ,że jako naród jesteśmy w tym dobrzy !ba najlepsi :clowning


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, 67% na nie, chyba nie o to chodziło autorowi ankiety...

Darekkuku - to by było ślicznie, ale ja cholera osobiście nie wierze w przeprosiny które mają prowadzić do jakiegoś celu, to dziecinada. Przeprosiny powinny płynąć wiesz, cholera, "od nas", tak sądzę...


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak poza potrzebny mi nr. telefonu do Tofika wazna sprawa , ma ktos moze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze slysze o kims takim jak brzydkiburak. zaciekawiła mnie opcja szukaj


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek fajne nagranie:D

Ps. Czy autorowi napewno nie chodzilo o taka ankiete? no coz Ci co sa na tak mieli odwage napisac co mysla mimo ze wiekszosczosc jest za tymczasowa eksterminacja. Tym co klikneli NIE braklo juz kregoslupa lub po prostu nazwali go trolem.

Na zlocie ufundowal akwarium i ktos sie nim teraz cieszy a wy go tak nazywacie. Cieszcie sie i siedzcie cicho jak tylko na tyle Was stac.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy zeby nie bylo :) linka wkleilem jako 'materializacje postawy modow' :clowning Ja tam osobiscie nie znam tofika, ale kilka razy zdarzylo nam sie pogadac i nawet biznesa robilismy ;p co by nie bylo, dla mnie przesada z tym banem. Z reszta w ogole uwazam, ze zbyt ochoczo sie ludzi tutaj banuje :)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodi: to ile wg Ciebie powinno być ostrzeżeń przed banem? 10? 20?


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#344737 Grzegorz Dyzma :

Skoczek fajne nagranie:D

... Tym co klikneli NIE braklo juz kregoslupa lub po prostu nazwali go trolem...

Kliknalem NIE ale nie wiedzialem, ze trzeba to uzasadnic. Trol ze mnie. Tofika nie znam, ale obojetnie kto by to nie byl. Nie lubie chamstwa. Moze to juz starosc ? Pewnie tak :/


dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grześ, zadam Ci tylko jedno pytanie. Czy tofik dostał bana na zloty? Nie! Nikt nie ocenia jego zachowania na zlotach, nikt go za ni nie karze, oceniane jest tylko jego postępowanie na forum, a tutaj zachować sie nie potrafi! Koniec kropka! Ile jeszcze trzeba? Zgnoił Nikę na priv jak gówniarę, nazwał kogoś palantem, miał juz czasowego bana, ile jeszcze trzeba?Ma zgnoić Twoją mamę a Ciebie nazwać palantem żebyś przejrzał na oczy?! Jest fajny na zlotach to niech na nie jeździ, nie jest fajny na forum więc nie będzie go używał i tyle. Swoją drogą dziwi mnie że na zlocie był "do rany przyłóż", a na forum jedzie innym jak burym sukom, dlaczego? Czyżby twarzą w twarz zabrakło odwagi?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seb: do czego to doszło, muszę się zgodzić ze zdaniem moda :clowning

/edit/ - chyba nie było wcześniej ankiety która miałaby taką popularność :)


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#344771 AdamB :
#344737 Grzegorz Dyzma :

Skoczek fajne nagranie:D

... Tym co klikneli NIE braklo juz kregoslupa lub po prostu nazwali go trolem...

Kliknalem NIE ale nie wiedzialem, ze trzeba to uzasadnic. Trol ze mnie. Tofika nie znam, ale obojetnie kto by to nie byl. Nie lubie chamstwa. Moze to juz starosc ? Pewnie tak :/

@ grzegorz dyzma

Również kliknełem na NIE i kręgosłup nadal posiadam i jak byś nie zauważył to drugi post jest mój, a czy pisałem coś o trolach jakoś nie przypominam sobie :clowning_o

I co z tego że ufundował akwarium ?? to ma go zwalniać z jakiego kolwiek poszanowania dla innych,twoja wypowiedż to zwykłe przyzwolenie na tego typu zachowania (oczywiście według mnie) a dla tego typu zachowań jestem na NIEEEEEE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisalem wczesniej za chamstewm nie jestem i nalezalo mu sie. Ale nie podoba mi sie okreslanie go jako Trolla i napietnowanie tego wszystkiego. Jezeli ktos byl zmeczony osoba Tofika to moze teraz odetchnac, on natomiast dalej moze korzystac z forum tyle ze jako gosc.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troll internetowy czy dziecko neostrady to tylko synonim pewnych zachowan. Gdyby nie byl to problem globalnowioskowy pewnie by sie nie pojawily bo nie bylo by takiego powodu


dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#344782 Grzegorz Dyzma :Ale nie podoba mi sie okreslanie go jako Trolla

Kliknąłem na NIE - właśnie dlatego, że jego zachowania na Forum noszą cechy trollingu, a więc w życiu wirualnym Forum jest trollem i tyle. Co więcej - nie interesują mnie jego zachowania w realu i tych nie oceniam. Tu jest chamski, bezczelny (vide PW do mnie typ "weź do mnie zadzwoń, bo mam problem" - no kurza twarz - ja mam dzwonić???), zachowuje się jak osoba wszechwiedząca i udzielna księżniczka (vide minus dla Przemka bo ten nie "raczył" mu szybko odpowiedzieć), wypowiada się nierzadko bez wiedzy o temacie, w którym usiłuje "błysnąć", jest żądny poklasku i nie posiada najmniejszych zdolności do samokrytyki, krytykowany (często słusznie) - atakuje obrzucając obelgami. W życiu realnym i na Forum to jak widać dwie różne osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#344775 MateuszD :

seb: do czego to doszło, muszę się zgodzić ze zdaniem moda :)

/edit/ - chyba nie było wcześniej ankiety która miałaby taką popularność :clowning

Mateusz, powinieneś się sam za to zbanować! Albo conajmniej minusa se dać :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ładnie du.. (cenzura :clowning) koledze obrabiacie, Tofik dostał bana, ale to nie oznacza że można szukać na niego jakiś dziwnych określeń typu: troll internetowy, dziecko neostrady, chamski, bezczelny - bez przesady. Nie wiem jak wy, ale ja bym się zdenerwował (delikatnie mówiąc), zwłaszcza że nie mógłbym się bronić.

Radek - "weź do mnie zadzwoń, bo mam problem" - pewnie nie miał kasy na koncie :)

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#344782 Grzegorz Dyzma :

Jak pisalem wczesniej za chamstewm nie jestem i nalezalo mu sie. Ale nie podoba mi sie okreslanie go jako Trolla i napietnowanie tego wszystkiego. Jezeli ktos byl zmeczony osoba Tofika to moze teraz odetchnac, on natomiast dalej moze korzystac z forum tyle ze jako gosc.

kilka postów wcześniej zarzucałeś osobom które klikneły na "Nie" ze nie mają odwagi podać powodów - a teraz że masz im za złe że te powody wyrażają - zdecyduj się na jedną opcje :clowning


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakos nie moge, nocami mam inne nastroje :clowning

W ankiecie moga brac ludzie nawet nie zarajestrowani na forum wiec opinie mozna wyrazac kilkakrotnie. I na TAK i na NIE


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalfa

A może mi ktoś podać nr tele do Tofika bo coś pw nie odbiera :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jak sie ma bana to chyba nie mozna sie logowac:D


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalfa

Tak coś właśnie podejrzewałem :clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#344808 tomiooo :

no ładnie du.. (cenzura :clowning) koledze obrabiacie, Tofik dostał bana, ale to nie oznacza że można szukać na niego jakiś dziwnych określeń typu: troll internetowy, dziecko neostrady, chamski, bezczelny - bez przesady. Nie wiem jak wy, ale ja bym się zdenerwował (delikatnie mówiąc), zwłaszcza że nie mógłbym się bronić.

Radek - "weź do mnie zadzwoń, bo mam problem" - pewnie nie miał kasy na koncie :)

PozdrT

I to jest właśnie chamstwo i bezczelność, bądź zwyczajny brak kultury. Tak to odbieram i to moja prywatna opinia. Ale jak mnie nie stać na telefon, to napiszę "nie mam kasy na karcie, czy mógłbyś się ze mną jakoś skonkatkować? Potrzebuję pomocy, z góry dzięki" Chyba jestem starej daty, ale resztki elementarnej kultury mam... Nie napiszę nikomu, od kogoś czegoś chcę "weź i zrób i mi załatw" i ani dzięki ani pocałuj mnie w d... Rzucanie inwektywami, obrażanie ludzi to też jest chamstwo. Fakty są bolesne, ale niepodważalne. Skoro na żywo jest takim fantastycznym kolegą, dlaczego tu prezentuje zupełnie inne oblicze? Poza tym on by się nie bronił, tylko obrażał dalej wszystkich i się na wszystkich... bo zwykle w sytuacjach, gdy dostawał opiernicz, czuł się niewinny i niesłusznie skrzywdzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.