Skocz do zawartości
dziuso27

pelzajacy stozek-co to jest?

Rekomendowane odpowiedzi

zauwazylem dzis cos w ksztalcie stozka co pelza po kamieniach.jest twarde a na czubku stozka ma dziurke,zadnych odnozy nie widac...ciezko mi fotke zrobic ,jak sie uda to wstawie.wie ktos co to za stworek?ma ok 7mm srednicy.

probowalem fotki zrobic ale mam kiepski aparat.namazalem wiec podobizne w paincie.podchodzi cos pod mini wulkan-hi hi.


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, zapitala to zazwyczaj u mnie po tylnej szybie... Też się zastanawiam czy to coś pacyfikować czy nie???


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki kawa...a wiec mam dionora sp.-fajnie..


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli u mnie jest też dionora sp, więc dostał u mnie teraz kartę stałego pobytu :help1


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... Diodora sp. a nie dioNora :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

by nie tworzyć nowego tematu podepnę pytanie tutaj czy owego ślimaka diodora sp. można zacząć traktować jako plagę ? wyczytałem że jest pożyteczny ale widzę że troszkę się ich robi :D


63l + 14l i 27l cube po nich są już tylko wspomnienia (i graty po szafkach)

144 litry pasji 80x45x40h

pacific sun 120w + 2x24w

odpieniacz deltek mc500,

koralia 2+ jebao rw-4,

jager 200w, obieg tunze 2400

refugium z piachem +6w led

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

by nie tworzyć nowego tematu podepnę pytanie tutaj czy owego ślimaka diodora sp. można zacząć traktować jako plagę ? wyczytałem że jest pożyteczny ale widzę że troszkę się ich robi :D

nie wiem czy od razu plage, glony jedza a czym ich wiecej tym lepiej wyjedza, jakby nie mialy co jesc to by sie tak nie rozmnazaly.

w zeszlym tygodniu jeden wlazl mi do cyrkulatora i zaczelo zgrzytac, smierc na miejscu, dobrze ze mi pompki nie popsul :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi siedzą w odpieniaczu jakoś przeżyły drogę przez pompe może jak będą wieksze pójdą do ludzi.


63l + 14l i 27l cube po nich są już tylko wspomnienia (i graty po szafkach)

144 litry pasji 80x45x40h

pacific sun 120w + 2x24w

odpieniacz deltek mc500,

koralia 2+ jebao rw-4,

jager 200w, obieg tunze 2400

refugium z piachem +6w led

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi siedzą w odpieniaczu jakoś przeżyły drogę przez pompe może jak będą wieksze pójdą do ludzi.

hehe one urosly w odpieniaczu po prostu :) U mnie namietnie koczuja w rurze wylotowej kubka odpieniacza. pasuje im ten syf i nawet plukanie w osmozie im nie grozne :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.