Skocz do zawartości
AquaManiak

eRybka wysyłka PKP

Rekomendowane odpowiedzi

zadzwon do nich napewno poczekaja z wysylka:)nie przejmuj sie tak bardzo:)bedzie git:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie w inf o zamówieniu pisze że zostało przyjęte więc jednak ktoś to sprawdził i zatwierdził chyba że zawsze tak pisze po złożeniu zamówienia..


Akwarium dwustronne 528L. 110x60x80. Odpieniacz: Deltec APF600. Oświetlenie 240W Ledy (eRybka) Sump 128L 80x40x40 (DSB, glony) Cyrkulacja: Koralia 5, 2xLoc-line 3/4 (NJ 4500)

LS : 30kg LR : 80 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Zielony Mintaj słyszałem że masz coś wspólnego z erybką to prawda ? :)


Akwarium dwustronne 528L. 110x60x80. Odpieniacz: Deltec APF600. Oświetlenie 240W Ledy (eRybka) Sump 128L 80x40x40 (DSB, glony) Cyrkulacja: Koralia 5, 2xLoc-line 3/4 (NJ 4500)

LS : 30kg LR : 80 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheheh :) plotkarze :D


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#347357 inmar :

Jak zwykle kontakt z erybką jest bardzo trudny,opisywany wiele razy na wielu obu forach,ale jak firma ma za dużo klientów to może sobie pozwolić na olewkę.

Ja tam nigdy nie miałem problemu z kontaktem. Wręcz przeciwnie. Jak komuś zależy, to zadzwoni. Tomek do tej pory zawsze odbierał.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#347458 premiero :
#347357 inmar :

Jak zwykle kontakt z erybką jest bardzo trudny,opisywany wiele razy na wielu obu forach,ale jak firma ma za dużo klientów to może sobie pozwolić na olewkę.

Ja tam nigdy nie miałem problemu z kontaktem. Wręcz przeciwnie. Jak komuś zależy, to zadzwoni. Tomek do tej pory zawsze odbierał.

Potwierdzam


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesooo, ludzie, czy tak trudno zadzwonić? Nie wierzę w to że Tomek, czy załoga nie odpisuje na maile bo im się nie chce, nie odpisany mail to stracony klient, stracony klient to stracone pieniądze, a tracić pieniędzy nie lubi nikt, bez względu na to ilu ma klientów:waving

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie napisałem, że nie odpisują bo im się nie chce :)


Akwarium dwustronne 528L. 110x60x80. Odpieniacz: Deltec APF600. Oświetlenie 240W Ledy (eRybka) Sump 128L 80x40x40 (DSB, glony) Cyrkulacja: Koralia 5, 2xLoc-line 3/4 (NJ 4500)

LS : 30kg LR : 80 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem w życiu co najmniej sześć maili i na żaden nie otrzymałem odpowiedzi.Tak ogólnie wtrąciłem się nie na temat,ale jak opisywałem temat nieodpisywania był już wałkowany.Fajnie,że mają dużo roboty i nie nadążają odpisywać,może za niedługo przyjdzie kolejka moja na napisany mail z przed roku ? Jak zadzwoniłem ostatnio to kazał napisać maila bo nie może akurat rozmawiać a to było ponad miesiąc temu.Jestem klientem tego sklepu bo......innego tak wyposażonego nie ma blisko mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.