Skocz do zawartości
Wściekły Dorsz

[S] Sprzedam nano reef 30l, aquael 2600,1000 nieużywane gwar.

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchaj specu od ukwiałów :)

Popraw nazwę posta bo jest błąd i wstaw zdjęcia.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę rożnicy robienia pudełku zdjęcia jak jest zapakowane nie otwierane i nie używane :) Wszystko nowe a w razie czego data kupienia na gwarancja i podbita pieczątka dla niedowiarków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#350568 Wściekły Dorsz :

Nie widzę rożnicy robienia pudełku zdjęcia jak jest zapakowane nie otwierane i nie używane :baby Wszystko nowe a w razie czego data kupienia na gwarancja i podbita pieczątka dla niedowiarków :)

sorry za offtop'a a ja widzę zasadniczą różnicę w tym... mogę zamieścić tu ogłoszenie, że sprzedam coś czego zupełnie nie posiadam... przecież wyglądać może dowolnie... nawet tak samo jak towar od producenta lub z dowolnie wybranego sklepu... tyle, że nie wygląda, a może wyglądać ;( a to już druga poważna różnica!

ps. sprzedam Rolls-Rolce wygląda zupełnie tak samo jak ten na pudełku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mam otworzyć karton, wyjąć to co zostało zapakowane fabrycznie i nie wiem wystawić na stole i robić zdjęcia...

Nowe znaczy - nieużywane, nieotwierane itd. Jak ktoś jest zainteresowany to przyjeżdża i odbiera. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponizej tresc regulaminu, na czerwono to co tyczy sie Ciebie

Witam

Jako że odzywają się głosy niezadowolenia (z którymi się zgadzam) na temat bałaganu na "Targowisku", uważam że powinniśmy ten dział dość mocno "usankcjonować". Ze względu na duży ruch, który cały czas rośnie, moim zdaniem powinniśmy wprowadzić sztywne zasady od których nie będzie odstępstw, bo to co się dzieje w tej chwili jest delikatnie mówiąc męczące. Regulamin został stworzony i opracowany przy współudziale klubowiczów, więc proszę o jego przestrzeganie.

A więc :

1. Użytkownik wystawiający przedmiot na sprzedaż ma obowiązek podać cenę przedmiotu, zamieścić również jego zdjęcie lub link do zdjęcia . Umieszczanie zdjęć (autentycznych a nie poglądowych) dotyczy również szczepek, skały i wszelkich przedmiotów sprzedaży przy których walory wizualne mają wpływ na decyzję o zakupie, a także kontakt do siebie, najlepiej gdyby był to numer telefonu lub inna forma kontaktu która pozwoli na sprawną komunikację sprzedawca - kupujący.

2. Jeśli sprzedawca wystawia kilka przedmiotów, musi w pierwszym poście, na bieżąco uzupełniać informacje co już zostało sprzedane lub co jest zarezerwowane.

3. Informacje o rezerwacji przedmiotu umieszcza WYŁĄCZNIE sprzedający, posty typu "rezerwuję" czy "wstępnie rezerwuję", będą usuwane bez ostrzeżenia i informacji dla autora takiego postu. Tylko sprzedawca może umieścić informację o rezerwacji i jest za nią odpowiedzialny, bo tylko on wie kto jest wiarygodnym przyszłym kupcem.

4. Wszelkie posty nie na temat, będą usuwane bez ostrzeżenia i informacji o ich usunięciu dla ich autora.

5. Osoba wystawiająca ogłoszenie w jego temacie umieszcza informację czy ogłoszenie dotyczy kupna [K], sprzedaży , zamiany [Z], czy też oddania za darmo [O]

6. Jeśli w profilu użytkownika nie ma informacji o miejscu jego zamieszkania, musi on taką informację zamieścić w ogłoszeniu.

7. Zabronione jest umieszczanie wszelkich ogłoszeń o charakterze komercyjnym.

8. Zezwala się na umieszczenie odnośnika do serwisu aukcyjnego, pod warunkiem zachowania pozostałych warunków publikacji ogłoszenia(zdjęcie), opis. Linki do aukcji o treści komercyjnej będą usuwane. W przypadku ogłoszenia dot. standardowej licytacji, podanie ceny NIE JEST WYMAGANE(należy podać cenę początkową oraz ewentualnie - cenę KUP TERAZ).

Niestosowanie się do powyższych zasad będzie skutkowało zablokowaniem lub usunięciem ogłoszenia, a przy notorycznym łamaniu regulaminu również ostrzeżeniami i banicją.

Pozdrawiam

seb


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luft -- strasznie wybiorczo na to czerwono zakresliles.

"Umieszczanie zdjęć (autentycznych a nie poglądowych) dotyczy również szczepek, skały i wszelkich przedmiotów sprzedaży przy których walory wizualne mają wpływ na decyzję o zakupie"

Jak to mowia punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia :baby

Mysle, ze akurat przy tym ogloszeniu -- autentyczne zdjecie nie jest potrzebne skoro towar nowy, w zasadzie prosto z polki ? Na targowisku widze wiecej ogloszen gdzie bardziej nalezaloby walczyc regulaminowo :)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#352617 VDR :

luft -- strasznie wybiorczo na to czerwono zakresliles.

"Umieszczanie zdjęć (autentycznych a nie poglądowych) dotyczy również szczepek, skały i wszelkich przedmiotów sprzedaży przy których walory wizualne mają wpływ na decyzję o zakupie"

Jak to mowia punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia :baby

Mysle, ze akurat przy tym ogloszeniu -- autentyczne zdjecie nie jest potrzebne skoro towar nowy, w zasadzie prosto z polki ? Na targowisku widze wiecej ogloszen gdzie bardziej nalezaloby walczyc regulaminowo :)

Jeśli Twoja interpretacja moze byc sluszna i stawia cień niejasnosci odbioru tego punktu to:

nalezy uściślić zapis w regulaminie

Dla kupujących z ograniczonym zaufaniem reaal fotka to nic innego jak "walory wizualne mające wpływ na decyzję o zakupie"

p.s.

Za czasów Niki, nie byłoby okazji to takiej dyskusji, gdyż ogłoszenie zostałoby po prostu usunięte z tablicy, zgodnie z regulaminem.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walory wizualne to walory wizualne :baby Fotke moge zrobic rowniez w sklepie -- dla kupujacych z ograniczonym zaufaniem - realna fotka nie powinna byc wyznacznikiem. No chyba ze za chwile w regulaminie bedzie "na zdjeciu ma byc sprzedajacy z przedmiotem, najlepiej na tle baniaka"... :)

Mi kiedys wpojono kilka zasad:

"w kazdym regulaminie znajdzie sie przynajmniej jeden zapis, ktory bedzie mozna interpretowac na wiele sposobow"

"zaden regulamin nie obejmie wszystkich mozliwych przypadkow"

i...

"nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu" - to akurat od czasow szkoly sredniej przez moja wychowawczynie powtarzane wielokrotnie...

I powiem ze to sie sprawdza :) Z praktyki ;P


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja polemika moze dotrze, a moze i wywrze jakies efekty w ludziach, ktorzy ustalali ten regulamin.

Ja, jako forumowicz ociosany przez praktyki glownie wszechobecnej Niki, moge jedynie wskazac co jest naruszeniem dotychczas uznawanym. Dla mnie wyrazem braku szacunku jest polemika Dorsza z modem (Skoczek), ktory prosil o wstawienie zdjec (ktory w zamian dostał od ogloszeniodawcy garść słów zamiast zdjecia). Przychodza nowi ludzie na forum i czesto sie o te zdjecia ciskają. A wystarczy odrobina dobrej woli. W tym przypadku wystarczy otworzyc wieko kartonu i zrobienie foty całości, chocby od oka. No ale lepiej psioczyć :baby Pozdro!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luft pudełka otwiera kupujący nie pasuje mu to nie bierze, nie będę otwierał i wyjmował czegoś jak na bazarze, jeśli jest to używana rzecz to nie ma problemu, ale z nowymi nie ma tak. Chciałbyś kupić płytę CD z twoim ulubionym artystą zapakowaną, czy otworzoną przez kogoś - porysowaną, spuszczoną :baby z dużej wysokości itd....?

Jeśli ktoś chce ma okazje kupić coś nowego z gwarancją po atrakcyjnej cenie, a jeżeli ten wątek ma być popisem kompetencji oraz możliwości moderatora bądź początkiem kłótni to należy zamknąć wątek.

Pamiętaj Luft dwa minusy dają plus;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japier.... :banghead to zrób zdjęcie zamkniętego fabrycznie, chce zobaczyć, czy jeśli jest nowe, to czy pudełko nie nosi śladów uszkodzenia, to nam bardziej ma zależeć na sprzedaży jak Tobie? Jest regulamin i należy go przestrzegać!!

#351298 Wściekły Dorsz :

1000 nie:clapping aktualna

Sugeruje Ci, że sypiesz ortami, a Ty co, zostawiasz to i jeszcze drwisz z regulaminu, koleś ogarnij się.. Brak słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#352692 Wściekły Dorsz :

Luft pudełka otwiera kupujący nie pasuje mu to nie bierze, nie będę otwierał i wyjmował czegoś jak na bazarze, jeśli jest to używana rzecz to nie ma problemu, ale z nowymi nie ma tak. Chciałbyś kupić płytę CD z twoim ulubionym artystą zapakowaną, czy otworzoną przez kogoś - porysowaną, spuszczoną :baby z dużej wysokości itd....?

Jeśli ktoś chce ma okazje kupić coś nowego z gwarancją po atrakcyjnej cenie, a jeżeli ten wątek ma być popisem kompetencji oraz możliwości moderatora bądź początkiem kłótni to należy zamknąć wątek.

Pamiętaj Luft dwa minusy dają plus;)

jak powiedzial jeden Wielki

byc moze nie jestem nawet godzien rozwiazac rzemyka u Twych stóp. Minus jaki Ci dalem za ukwiały jest jedynym jaki dalem komukolwiek do tej pory. Nie wyczekuj drugiego. Zrób zdjecie w takim razie tego pieknie zapakowanego pudełka i niech Ci sie darzy.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna dyskusja,wydaję mi się że od regulaminu i dbania o jego przestrzeganie są moderatorzy a nie klubowicz, nie wiem co Was tak boli brak zdjęcia pudełka?? są na linkach podanych przez Wściekły Dorsza i nic nie zmieni tego wyglądu nawet jeśli zdjęcie będzie oryginalne

dla mnie jeśli ktoś pisze że nowe to się tego trzymam jak mam wątpliwości to proszę zdjęcia na maila

pozdrawiam


Pozdrawiam

Mariusz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę wstawić real-foto to odblokuję i wyczyszczę temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.