Skocz do zawartości
ice4

Festiwal Dobrego Piwa :)))

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznać się kto był we Wrocławiu na Festiwalu Dobrego Piwa i jakie wrażenia ...

które piwko zasmakowało najlepiej :) ?

Jeśli ktoś jeszcze chętny dzisiaj wpaść -> http://www.festiwaldobregopiwa.pl/

warto postać w kolejkach - i sprawdzić co prawdziwe niszowe browary mają do zaoferowania.


150L + 80L Sump, LED 90W, BEAST400, JVP-102, powrót 2000l./h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że tak daleko bo jestem amatorem piwa i masz rację niszowe piwa są naprawdę dobre,ale z dostępnością ich już jest gorzej.W porównaniu moim zdaniem piw reklamowanych najczęściej do tych regionalnych to są siki.Nie chcę nikogo obrazić,ale Tyskie,Żywiec czy Lech to jest syfiata woda.Ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.Inna rzecz to dużo ludzi "wali" piwsko z butelki a dla mnie nie ma to jak w odpowiednim szkle z pianą.

Mam nadzieję,że smakosze wymienionych piw się nie obrazili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj panowie , panowie ! i tak mam największy wybór piwka , tego rodzimego belgijskiego jest ponad 1200 (tysiąc dwieście) tak,tak!


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku, poszukaj jak nie piłeś piw z browaru Lwówek Śląski. Mniam, mniam. Prawdziwie nieutrwalone.

http://www.browar-lwowek.com.pl/

albo to:

http://terazpiwo.blogspot.com/2010/06/xxx.html

Jeszcze lepsze:bow

Dużo polskich piw niszowych można kupić w marketach Piotr i Paweł.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

jak dla mnie najepsze piwko to Debowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najepsze piwko to Debowe

toś chłopie piwa nie pił :)

Tak jak Włodek pisze - Piotr i Paweł ma chyba największy wybór piw - w rozsądnych cenach co też ważne. Długo trzeba było chodzić po festiwalowych stoiskach by znaleźć coś czego nie było na półkach w Piotrze i Pawle.

Lwówek, Ciechany, Gniewosze, Raciborskie eh... miło że powraca moda na mikro i mini browary i nie jesteśmy skazani tylko na 'wielkie kotły'

chociaż nastawić własną wareczkę chociażby z brew-kita - szczęście niezastąpione


150L + 80L Sump, LED 90W, BEAST400, JVP-102, powrót 2000l./h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ice4, a jest jeszcze we Wrocłwiu browar Spiż w podziemiach Ratusza? To był chyba pierwszy mini browar w Polsce. Byłem w nim i piwo piłem w 1994 r:googleye. Jeszcze chlebek ze smalcem i ogórkiem dokładali do piwa.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będąc gdzieś w innym regionie na pewno bardziej będę szukał tych miejscowych piw,nigdy na to nie zwracałem uwagi.Już w Milówce rok temu gadaliśmy o Brackim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak gdzieś jestem to od kilku lat zawsz przywożę skrzynkę lokalnych piw: Brackie z Cieszyna, jakieś z browaru Grybów, Gorlice też zaczęły robić lokalne. Fast beerów ostatnio nie pijam. Dzisiaj wypiłem Nałęczowskie Mocne z browaru Jagiełło z Chełma. Miodzio:googleye.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodku - czesto jezdze do schroniska na Magurze Malastowskiej (znajomi prowadza) wiec Gorlic nie da sie ominac. Co warto kupic bedac w okolicach ? Pewnie wkrotce w tamte rejony znowu sie udam :) Ciechan jest ok. Ja co prawda gustuje w pszenicznych wiec szelakie Korneliusze, Ciechany, ukrainskie Obołonie itd. jak najbardziej mi wchodza. Zaluje ze znikl Ciechan Stout :) Lubie tez wybic z wysp Newcastle Brown Ale :)

P.s dzieki za namiary na Piotra i Pawła - mamy w Radomiu od jakiegos czasu ten market ;P ale jakos nie byłem - mam sprawdzony sklepik z piwem o wdziecznej nazwie "Kacuś" :)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ice4 - No we wrocku chyba lepszego wyboru browarków nić w "101 Piw" nie ma, ja sobie raz na jakiś czas robię wypadzik i kupuje 5 zupełnie różnych, tak dla spróbowania :) Często trafiają się takie które zupełnie mi nie smakują, ale są i strzały w 10 :) Polecam ten sklepik, jest na legnickiej między bunkrem a placem 1 maja, czy tam Jana Pawła II. Drugi sklepik to taki monopolak za Pasażem Grunwaldzkim, ale tam już wybór mniejszy :)

A laniec najlepszy we wrocku to chyba biały baran w świdnickiej :) Poezja :)

Pozdrawiam!

Gotter


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.