Skocz do zawartości
MrMayer

UWAGA OSZUST

Rekomendowane odpowiedzi

Ale czy ja mam do Ciebie jakieś pretensje? Chyba nie.:)


600 litrów , w obiegu 750 l, , LR 70 kg, PS Hyperion , Franek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie to że chłopak pisze na forum takie kity a część łyka to jak pelikan ciepłe kluch.

Wiem ze nie pozostaje bez winy bo coś powinno mnie tknąć i nie powinienem zgodzić się na zostawienie przesyłki u osób trzecich,

złudne zaufanie, nie podejrzewałem że jak nie dostał jeszcze kasy to będzie chciał zrobić taki numer.

Ale tak naprawdę to nie o kasę tu chodzi.

Chodzi o zasadę. Machnął bym ręką na ich stan ale postawa majera nie pozwoliła mi na to.

I jestem kłamca i oszust bo nie dałem się zastraszyć i zmusić, mało tego, nie dam się nawet zaszczuć na forum :)


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MrMayer/pio7 - czy umawialiście się na konkretny dzień/godzinę i MrMayer tak się pojawił a pio7 dopiero wtedy poinformował, że nie może odebrać? Czy może MrMayer będąc dopiero w Warszawie poinformował, że właśnie jest ze zwierzakami i żeby pio7 je odebrał?

Bo jeśli było tak jak w pierwszym wariancie to absolutnie się nie dziwię, że MrMayer nie chciał wozić zwierzaków spowrotem do Płocka tylko nalegał na zostawienie u kogoś.

Jeśli było jak w wariancie drugim to pio7 zrobił błąd, że pozwolił na zostawienie zwierzaków u kogoś.

Jak rozumiem, zwierzaki zostały u jakiegoś akwarysty morskiego więc szkoda, że od razu nie ocenił ich stanu i nie odmówił przyjęcia jeśli faktycznie były w słabej kondycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wariant 2, ja zaproponowałem inny termin ale nalegał a ja zgodziłem się.

Nauczka dla reszty, ograniczone zaufanie, przy odbiorze samemu obmacać, obwąchać i obejrzeć,

nie godzić się na żadne przechowania, itp.


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje dla użytkowników forum , zrzućmy się po 10 groszy na te dwie stówy i zamkniemy temat.:)


600 litrów , w obiegu 750 l, , LR 70 kg, PS Hyperion , Franek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.


akwa 108 l,cyr.Boyu WM-4,Lr-25kg ,Ls-10kg,

Hqi 150w + 2x 24 t5 22000 blue ,dozowanie ABC grotech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe to jak każdy się złoży to jeszcze się napijemy porządnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam pije caly czas


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym zabaczył z ciekawości zdjęcie tego nieszczęsnego ukwiała.

P.S. Krzysiek, trzeciej wątroby Ci nie załatwię:)


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam 50 groszy.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dajcie numer konta to przeleje nawet dyche. Powstaje tyle ciekawych wątków i mają często po 5 - 10 odpowiedzi. Ale szarpanina ma już 55, yeah... (Sam sie rzadko udzielam bo g@#$% sie znam, lecz czytam :))

I tak, da sie dogadać, to zależy od ludzi, ja obiecałem hepatusowi1000 że kupie od niego świetlówki i stateczniki ale za miesiąc, on miesiąc poczekał, ja kasę przelałem, on wszystko wysłał, ja dosłałem kasę za przesyłkę bo nie dogadaliśmy się do końca. Git, takich transakcji odbywa się przez to forum setki, więc widać ogólnie środowisko sobie ufa, a to jest chwalebne, nie ma co podsycać atmosfery nieufności.

Pax Humanae

PS. Jak ktoś się zgodził (nawet namawiany) na takie warunki a nie inne, to niestety powinien zapłacić, nie ma zmiłuj, moje zdanie.


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie , żer obaj uczestnicy teleturnieju pt: Kto kogo i dlaczego , są ustawieni na mokro, bo piany dużo , efektów mało :)


600 litrów , w obiegu 750 l, , LR 70 kg, PS Hyperion , Franek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi ostatnio padły 2 szczepki:banghead. Jakbym wiedział to bym za nie nie zapłacił:)


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#350802 Grzegorz Dyzma :

Osobiscie tez bede stawal po stonie MrMayer, bo dla mnie zaslanienie sie ze pracuje, ze nie moglem to juz wogole glowniazernia. Wszyscy pracuja, maja obowazki. Co konia obchodzi ze sie woz ********. Prosta mysl, po kazdych zakupach gnam do domu jak najszybciej zeby zminimalizowac straty i narazanie zwierzakow. Czy noc czy dzien, sniegi, pociag , rower dymam jak najszybciej. Liczy sie dobro zwierzaka. A jeszcze jak mam odroczony termin platosci to calowac po rekach.

Kasa to druga strona medalu bo zawsze jests gdzies w tle. Tutaj pio7 nie wyrazil checi na odebranie zwierzaka bo jaka to dla mnie strata skoro jeczcze nie wplacilem. Bedzie to bedzie, nie to nie. Nie zaplace mu bo go nie lubie. Zastanawia mnie dlaczego do zaplaty nie doszlo zaraz po dogadaniu sie. Albo nie moge odebrac, ale zona w domu podjedziesz? postawie browara

A to ze inni pisza ze wczesniej bylo OK to bezens. Jedzie sobie koles po pijaku potracil, ale nie winny bo wczesniej byl OK.

Ja nie szedlbym tu na zaden kompromis.

Szkoda że przeczytałeś po łebkach, albo skończyłeś na pierwszym poście.

Sprawa pozostawienia i odebrania zwierzaków już kilka razy była opisywana, nie było tu sytuacji w stylu: umówiliśmy się a ja nie przyjadę bo w pracy jestem. Rozliczenie po transakcji to normalna rzecz, pieniążki płyną z konta na konto, jest problem z towarem - no to się rozmawia. Tu tego zabrakło. Jak pojawił się problem z towarem to zaczęły się grożby. Mogło dojść do zapłaty zaraz po dogadaniu się, ale nie doszło, sam nie wiem czemu, może dla tego że miałem jeszcze coś dokupić :). Chyba dobrze że tak wyszło z rozliczeniem, bo potem mógł bym koniowi zameldować :)

Ostatnie twoje dwa zdania są jak najbardziej ok, twoje podsumowanie obrazuje zachowanie majera po tym jak podzieliłem się z nim spostrzeżeniami

A podsumowując całość, pomijając kondycję zwierzaków pomarudził bym mu na ich stan i na tym by się skończyło,

przelał bym to co powinienem,

tyle że jego osobliwe wypowiedzi i rozmowa w pw spowodowały że stan zwierzaków stał się nie do zaakceptowania.


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś rezerwuje to powinien płacić. Jak nie jest pewien co do zdjęć to po co zawracać głowę sprzedawcy - on też nie ma czasu na gibanie się z rezerwującymi i potem rezygnującymi. Więc sorty ale jak ktoś zarezerwował to powinien płacić i tyle. Sprawa 100% w sądzie sorry pio7 - Twoje wypowiedzi na pw kładą cię w materiale dowodowym... Ale takich sytuacji na forum jest mnóstwo... jak bym pokazał swojego pw to kilku użytkowników miałoby przechlapane bo tylko kombinują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego @pio7 , kupiłeś -zapłać , kolega z forum przywiózł ci nawet pod dom zwierzaki, bez kasy (czyli koleżeństwo forumowe wypełnił w 100% ), nie ma jak przyjąć ich z powrotem . a ty co ? korale w złej kondycji (nie do końca z winy sprzedającego)to nie zapłacisz? Przełknij gorycz zniewagi i zapłać za to co kupiłeś , w momencie odbioru powinieneś zapłacić , zwlekałeś ,czemu , miałeś jakiś ukryty cel ???


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jezu. Prosze modów w......... tego barana bo już go słuchać nie moge. Facet kazał zostawić zwierzaki u gościa i po 21 szej jak skończy służbę miał odebrać. Że sobie poleciał jego sprawa. Że nie zapłacił jest jasne. Więc jest oszustem i tyle. Próby pajacowania w stylu możesz sobie go odebrać już wogóle mydlą oczy. Przecież nawet obcy wiedzą już , że opcji takiej nie ma. Bo : 1) nie bedę ponosil dodatkowych kosztów, 2) nie mam juz zbiornika , 3 )zwierzęta po 4 dniowej tułaczce są w tragicznej kondycji podejrzewam. Nawet jak by codziennie je przenosił do nowego baniaka a nie trzymał w worku.

Akwarystyka zajmuje się odkad pamietam. Czyli ok. min. 20 lat .teraz zawodowo. I to co wypisuje ten człowiek woła o pomste do nieba. On nie rozumie, że zwierzęta morski to jedne z najbardziej wrażliwych zwierząt w hodowli. I nic nie da kropelkowe przez nawet tydzień aklimatyzowanie jezeli po transporcie (nie wiadomo już jak długim) przechodza przez kilka zbiorników po kolei. O jakości ich świadczy fakt, że to przetrwały wogóle. I proszę, błagam zablokujcie mu PW bo śle do mnie non stop chociaz nie ma z nim o czym gadać. Wypisuje, że daje mi czas na odbiór do 20 bo go wystawi na forum jako oddam za darmo.

Sorry za styl ale nie zdzierżę gościa dłużej. Urazonych przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, w sytuacji z ręki do ręki nie było by watpliwości,

tu żeby je rozwiać zaproponowałem to co w pw i usłyszałem to co w pw.

Dla mnie przekaz był oczywisty.

Ty byś pewnie od razy zapłacił?

@mejer że też ci nie wstyd tak konfabulować, dorosły facet, szok!

Całość twoich i moich intencji przedstawiają pw na pierwszej stronie,

po co ty jeszcze tak kłamiesz? Tam czarne na białym, prawdy nie zmienisz!


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pograżaj sie już. I tak jesteś spalony na forum. Sporo ludzi ode mnie ostatnio kupowało i sie odezwali na +. O tobie też różne opinie i na + i na -. Dyskusję z tobą zakończyłem. Jesteś OSZUSTEM i poniesiesz konsekwencje - obiecuję. Rozmowa z tobą mi ubliża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#350860 pio7 :

Widzisz, w sytuacji z ręki do ręki nie było by watpliwości,

czy ustawiłeś sytuację tak,żeby nie było z ręki do ręki ?

ja bym zapłacił od razu , a gdybym nie zapłacił od razu ,to głupio mi by było jeszcze się wykłucać . i po części rozumię postawę sprzedającego !

@MrMayer ,spokojnie ,nie agresywnie :)


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak prosilem, privy, petycje do ministerstwa, zeby zamknac w koncu targowisko?:)

Smak porannej kawy bezcenny.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze cos powiedza osoby ktore uprowadzily i przetrzymywaly wspomnianego zwierzaka przez dni kilka :-)?


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za styl ale powinniście rozumieć irytację względem irracjonalnego myślenia. Będzie spokojnie darekkuku ;o)

Kasa to jedno ale, że ktoś zwie się akwarystą a bez skrupułów zostawił cenne zwierzaki na pewną śmierć to drugie. Kurde nie zyczę nikomu być pod jego odpowiedzialną opieką. A tym bardziej, że wszyscy jesteśmy bo to funkcjonariusz.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mi ostatnio padły 2 szczepki. Jakbym wiedział to bym za nie nie zapłacił
Ooooo, napewno nie! U mnie żyły i były w super kondycji, a że Ty je pięć razy przekładaleś to juz nie moja wina :)

Pio, jak dla mnie to trochę się chyba zagalopowałeś w tym wszystkim... Ustalmy fakty:

- wiedziałeś co kupujesz

- zwierzaki w momencie kupna i przed nim były w dobrej kondycji

- dałeś ciała z odbiorem

- NIE ZAPŁACIŁEŚ!!!

Jak dla mnie nie ma tematu, a to ze Ty priwy piszesz z ogładą, a Majerowi puszcze ciśnienie to już nas naprawdę nie obchodzi. Nie ma to żadnego wpływu na calokształt sprawy. Jak dla mnie to może oszustem nie jesteś, ale napewno jesteś bardzo nieodpowiedzialnym akwarystą. Zwierzaki dostały po d*pie przez Twoje zaniedbanie, kondycja ich się pogorszyła (jak twierdzisz) przez Twoje zaniedbanie, ja na Twoim miejscu zrobiłbym wszystko żeby ukwiał wyglądał u mnie tak jak w poprzednim baniaku, nie kupiłeś zdechlaka, Ty z niego zdechlaka zrobiłeś... I strasznie kłuje mnie w oczy jak piszesz "towar", to jest zwierzę, a nie makaron, o psie czy koniu też byś powiedział "towar"?

Proszę żebyś jeszcze ustosunkowal się do opinii Sygena ze strony wcześniej.

Mayer, to zasłanianie się znajomościami to słabe trochę było jak dla mnie, tak zachowują się faceci z kompleksami, a nie wydaje mi się żebyś je posiadał, więc luz :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.