Skocz do zawartości
Gotterdammung

Podziękowania za nowe forum :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pewności czy gdzieś takie temat już nie powstał, szukałem lecz nie znalazłem...

W każdym razie, dzięki wielkie sprawcom tego stanu rzeczy za kawał moim zdaniem dobrej roboty. Z nicka wymienię tylko Skoczka ponieważ, nie ma co ukrywać, on jest gwiazdą wieczoru :) Nowe forum jest jak Mecedes Maybach Exelero. Nie wiem do czego służy 75% guzików, nie wiem jak co się robi, ale podoba mi się strasznie, mimo że w ogóle go nie ogarniam, ale to kwestia czasu, jak chyba u każdego.

Pozdrawiam

Gotter


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wazeliniarz :)


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dupe, wiedzialem ze tak to sie skonczy...


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, Dziękuję :) ale......

Nie zapominajcie o Przemku który wyłożył kasę (pewnie bardziej Irmi :)) oraz o Dawidzie z InterMedia .... bez nich było by nic :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skoczek - Dlatego też użyłem słowa "sprawcom" :) wygląda na to że Przemek, Irmi i Dawid, byli podmiotami domyślnymi :)

PS. Kwotę jaką mi jesteś winien za ten temat prześlij na numer konta który Ci podałem wcześniej. Dziękuję za owocną współpracę.

Upssss, to nie poszło na PW ?


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie ciekawi ten top użytkowników , ciekawe ilu teraz będzie dążyć żeby się znaleźć w pierwszej 10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstawione tylko na chwilę żeby dziury połatać na stronie :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kojaczek5

szczerze..... to jak dla mnie trochę przekombinowane. wolałam tamte właśnie za swoją prostotę. ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac kod tamtego forum nie nalezal do najlepszych, mniejsza o to dlaczego :) Ten system jest wygodniejszy, byle tylko nie przedobrzyc z iloscia wszelakich features. IPB jest calkiem calkiem, podejrzewam ze gdyby bylo za free znane phpbb odeszloby do lamusa :)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, Goti, Włodek Cię rozgryzł :)

Ilość zmian na jednostkę czasu faktycznie nieco przytłaczająca, ale to cena postępu. Fajnie, że myślicie o forumowiczach :)

A tak z zupełnie innej beczki - Goti, ta Twoja rybka w avatarze to jest taka sama jak tamta, czy tamta jednak była inna niż ta? Bo tamta chyba jednak fajniejsza była niż ta, no chyba że jednak ta to ta sama jest co tamta.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, Włodek zrobił szach i mat w pierwszym ruchu, niestety...

A co do rybki, to ta sama, co tamta, jednocześnie inna od tej którą bym miał jakbym miał inną niż ta którą mam, jednak ta ma jakiś bardziej lubieżne spojrzenie, postanowiłem zaszaleć.

Za to widzę że Twój Nautilus pompilius pompilius od milionów lat niezmienny :>

Pozdro :)


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubieżne mówisz? Mnie się inaczej skojarzyło, ale lepiej już żebym się dalej nie wysmęcał :)

A łodzik jakoś sam sobie poradził, jak tu przyszedłem to już był :)

:)


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.