Skocz do zawartości
SkoczekPL

Może jakieś zmiany na targowisku ?

Ogłoszenia sprzedaży  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Od ilu postów mo?na sprzewada? ?

    • 0d 30 postów
      55
    • 0d 20 postów
      3
    • 0d 10 postów
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie każde ograniczenie dostępu do targowiska lub innych funkcji jest bez sensu czemu ma to służyć???

Zawsze się trafi jakaś Czarna owca ale czy to jest powód do blokowania innych???


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem (skromnym) forum targowisko jest jak najbardziej przydatne i fajne. Nie tylko można się z kimś podzielić i wymienić na różne rzecz, ale poznać ceny "poza sklepem". Nie każdy ma ochotę kupować coś nowego, niesprawdzonego. Czasem okazja na forum sprawia, że coś kupujemy. Gdzie mamy się tym wszystkim dzielić jak nie na forum?! Jeżeli ktoś nie lubi lub nie chce to po prostu nie wchodzi. Najwięcej mają jak zawsze do powiedzenia ci, którzy nie korzystają.

PS Swoją drogą po tych ostatnich zmianach na forum i tak wszystko jakoś "oklapło" ...


900L zbiornika Mitoja 3D już sklejone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS Swoją drogą po tych ostatnich zmianach na forum i tak wszystko jakoś "oklapło" ...

Oczywiście masz rację, chociaż jak już oklapło to - jakoś szybko w sumie bo młody facet z ciebie :lol:

A zmiany..... raczej ich nie unikniemy.... ale o tym niedługo :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany na targowisku będą, o ile targowisko nie zostanie zamknięte całkowicie... Przed chwilą mieliśmy do firmy telefon od miłego pana z prokuratury, ktoś złożył doniesienie o przestępstwie, został ponoć oszukany na Targowisku, nie wiem kto i o co chodzi. Bardzo proszę tą osobę o kontakt na priv, wyłącznie w celu informacyjnym, chcę po prostu wiedzieć o co chodzi, na dniach mamy dostać oficjalne pismo w tej sprawie...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No...... Nie jestem "SzarymKrukiem" ale wykrakałem.

Niestety ale zamordyzm być musi bo się okazuje że dorośli ludzie zachowują się jak dzieci w piaskownicy.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to nieciekawe rzeczy się dzieją. Zamknie się tutaj targowisko to drugie forum pewnie zyska na popularnosci.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to nieciekawe rzeczy się dzieją. Zamknie się tutaj targowisko to drugie forum pewnie zyska na popularnosci.

Heheh no pewnie tak, ale znając Tomka to kto wie, czy sam nie wprowadzi zmian na Targowisku ..... zobaczymy co tutaj będzie.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany na targowisku będą, o ile targowisko nie zostanie zamknięte całkowicie... Przed chwilą mieliśmy do firmy telefon od miłego pana z prokuratury, ktoś złożył doniesienie o przestępstwie, został ponoć oszukany na Targowisku, nie wiem kto i o co chodzi. Bardzo proszę tą osobę o kontakt na priv, wyłącznie w celu informacyjnym, chcę po prostu wiedzieć o co chodzi, na dniach mamy dostać oficjalne pismo w tej sprawie...

Pozdrawiam

seb

Nie no Seba nie róbmy z tego powodu histerii.... równie dobrze może ktoś złożyć doniesienie do prokuratury za to, że został obrażony na forum!!! ale czy to powód do zamykania jakiejś części forum????


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie robi żadnej histerii, jak widać niektórzy nie potrafią się dogadać po koleżeńsku, tylko ciągają się po sądach, jak to się skończy - zobaczymy.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończy się źle ..... jak każde ciąganie po sądach


ponad 1000l wody w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że pan z prokuratury dzwonił to nie jest równoznaczne z rozprawą w sądzie.


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAk dla mnie to że dzownił pan z prokuratury i tak bardzo wykracza poza "koleżeńskie" zasady handlu na Targowisku.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to "Panowie" up lub "Panie" (osoby od tego prokuratorskiego tel.) zaszaleli/lały... i sądzę, że jak w każdej sprawie prawda leży gdzieś pośrodku... w sumie to fakt jest jeden i bardzo oczywisty... jeżeli nie potrafimy "normalnie" i jeżeli ma to służyć jakimś "typkom" do dziwnej działalności to może niech lepiej nie będzie tego działu...

Edytowane przez kubek_77
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej samej zasadzie należałoby pozamykać drogi - bo zawsze trafi się jakiś wariat, wypadki są, zwierzątka rozjeżdżane, tyle osób ginie... Wszędzie się znajdzie jakaś czarna owca, ale to chyba nie powód, żeby świat kształtować specjalnie z myślą o nich.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez jaj :coffee:

Zamykać raczej nie będziemy, ale cwaniaków będziemy eliminować - przy współpracy wszystkim forumowiczów :banned:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - to normalne, ze zawsze się ktoś trafi. Już o tym pisałem. Telefon od prokuratora to rzecz normalna, jeśli ktoś złożył doniesienie, że został oszukany. I tyle - żyjemy w wolnym kraju w którym swoich praw możemy dochodzić przed sądami. To czy ktoś został oszukany przez Targowisko, czy przez Allegro czy inna formę transakcji ma najmniejsze znaczenie. Ja kupiłem większość sprzętu przez Targowisko - włącznie z akwarium. Dzięki temu trochę zaoszczędziłem na chociażby przyszłe życie. I zapewne nie jeden raz z niego korzystam. Już się na pewne zoaski szykuje - czekając aż akwarium będzie dojrzałe. Gdyby nie Targowisko to pewnie nadal nie miałbym w domu kilkuset litrów słonej wody. Zamykanie IMHO niczemu nie służy. Już ktoś wspomniał - że prokurator może dzwonić chociażby w sprawie zgłoszenia, że ktoś kogoś obraził. Wbrew pozorom takich zgłoszeń do prokuratury jest sporo ;) Czy wtedy zamkniemy forum ?

P.s Rafał przed chwilą bardzo dobrze napisał - cwaniaków powinno się eliminować !


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak próbujemy eliminować cwaniaków to się wielkie larum podnosi że na forum jest dyktatura, że zwalczamy konkurencję i takie tam, ciężko wszystkim dogodzić.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak próbujemy eliminować cwaniaków to się wielkie larum podnosi że na forum jest dyktatura, że zwalczamy konkurencję i takie tam, ciężko wszystkim dogodzić.

Pozdrawiam

seb

seb, trudno - biorę maruderów na klatę. Mogą mnie poniewierać, i słać dziwne PW :)

Przemek wrócił i jutro z nim obgadam - wiesz co. Zmiany nie będą jakieś straszne, myślę że klubowicze będą zadowoleni. A i CI co sprzedają systematycznie, będą musieli się postarać żeby poczta działała, żeby talibowie nie atakowali itp.... bo reputacja siądzie :coffee:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgłoszeń w sprawie oszustwa na forum pasjonatów jakiejś dziedziny (np akwarystyczne) jeszcze nie widziałem (allegro to inna sprawa - choc większość kończy sie na etepie postępowania przygotowawczego) a zgłoszeń widziałem juz tysiące - musi uparty być :thumbdown: ... co do naszego forum po lekturze tego wątku i przemyśleniach (znowu nadużycie werbalne:) myślę że na początek admini powinni zadbać o zachowanie całości korespondencji (także priv) pomiędzy stronami danej transakcji przeprowadzanej na forum (tego bedzie żądał prokurator w piśmie o którym mówi Seb) a osoba/y korzystające z działu targowisko winny wyrazic zgodę na przechowywanie (do czsu zakończenia transakcji na forum - np poprzez wpis kupującego że korale zdrowe ryby ok .... itd ) takiej korespondecji (kto sie nie zgodzi nie mógłby korzystać z pośrednictwa forum przy kupnie/sprzedaży).... cóż czasami trzeba troszke zrezygnować z prywatności (zwłaszcza wykorzystywanej w "niecnych" celach) dla dobra ogółu


ponad 1000l wody w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak próbujemy eliminować cwaniaków to się wielkie larum podnosi że na forum jest dyktatura, że zwalczamy konkurencję i takie tam, ciężko wszystkim dogodzić.

Pozdrawiam

seb

A niech będzie i dyktatura, mi tam to nie przeszkadza...

A co do zmian, ja bym wprowadził taką zmianę: wszyscy znają zasady targowiska. Ktoś wystawia ogłoszenie niezgodne - ogłoszenie jest momentalnie kasowane, przyczyny podane człowiekowi na pw. Jeśli ktoś zakłada 2gi taki temat - ban 1 tydzien. Krótka piłka.

A to od kogo kupić jakiś towar, zależy od nas i naszego zdrowego rozsądku. Ja tam się na targowisku jeszcze nie wyłożyłem, powiem więcej, jestem pod wrażeniem ludzkiej uczciwości i cholernie koleżeńskiego podejścia do sprawy.

Pozdrawiam

Gott


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niech będzie i dyktatura, mi tam to nie przeszkadza...

A co do zmian, ja bym wprowadził taką zmianę: wszyscy znają zasady targowiska. Ktoś wystawia ogłoszenie niezgodne - ogłoszenie jest momentalnie kasowane, przyczyny podane człowiekowi na pw. Jeśli ktoś zakłada 2gi taki temat - ban 1 tydzien. Krótka piłka.

A to od kogo kupić jakiś towar, zależy od nas i naszego zdrowego rozsądku. Ja tam się na targowisku jeszcze nie wyłożyłem, powiem więcej, jestem pod wrażeniem ludzkiej uczciwości i cholernie koleżeńskiego podejścia do sprawy.

Pozdrawiam

Gott

no widzisz ;) Gotti

Seb wie o czym mówi/pisze, ja też trochę o tym wiem -o czym On pisze ;)

co do wyłożenia się - też się nie wyłożyłem ale tylko dzięki własnej ostrożności, a nie dzięki uczciwości ;( niestety... Powiem Ci Gotti zbudowałem już sobie tzw czarną listę przez ten krótki czas i od pewnych osób to już na pewno nic nie kupię i nawet nie będę się zbytnio ich "działalnością" interesował...

ale dodam też, że są osoby które coś mi sprzedały i w mojej opinii są warte polecenia i zapewne jak będzie okazja to kupię od nich coś jeszcze!

mój post był tak "ostry" bo może trzeba niektórymi potrząsnąć! Czasami radykalne rozwiązania nie są takie złe na jakie wyglądają na pierwszy rzut oka! wiedziałem, że się wiele osób odezwie w tonie: nie nie tak przecież nie można...

ktoś przytoczył przykład dróg i wypadków... można odkręcić kota ogonem za przykładem tych głosów nawołujących do nie zamykania targowiska - "bo większość straci - przecież większość jest uczciwa" i powiedzieć nie zakazujmy jazdy autem po "pijaku" przecież większość pijanych jednak dociera do domu "bezpiecznie"...

a i ostatniego nie bierzcie zbyt serio!

"Admini" i "Modzi" jeżeli macie jakieś pomysły na targowisko to wprowadzajcie je jak najszybciej w życie i powiem więcej nie ma się co martwić, że pomysł może się nie spodobać wszystkim, żyjemy w tak dziwnym społeczeństwie, że wypracowanie kompromisu to dla nas istna "praca syzyfowa" trwająca wieki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam jeden pomysł, mianowicie, każdy kto będzie chciał coś sprzedać na targowisku będzie miał obowiązek założenia tematu w nowym dziale: "Opinie o sprzedawcach" Temat będzie musiał zawierać tylko nick sprzedawcy czyli np. "seb - opinie o sprzedawcy". Tam kupujący będą mogli umieszczać komentarze n/t transakcji z danym forumowiczem, po jakimś czasie uzbiera się w miarę miarodajna opinia i każdy zanim kupi będzie miał wgląd w te komentarze i będzie mógł podjąć świadomą decyzję. Co Wy na to?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam jeden pomysł, mianowicie, każdy kto będzie chciał coś sprzedać na targowisku będzie miał obowiązek założenia tematu w nowym dziale: "Opinie o sprzedawcach" Temat będzie musiał zawierać tylko nick sprzedawcy czyli np. "seb - opinie o sprzedawcy". Tam kupujący będą mogli umieszczać komentarze n/t transakcji z danym forumowiczem, po jakimś czasie uzbiera się w miarę miarodajna opinia i każdy zanim kupi będzie miał wgląd w te komentarze i będzie mógł podjąć świadomą decyzję. Co Wy na to?

Pozdrawiam

seb

Świetny pomysł, dobrze też jakby taki dział był zamknięty, czy też w jakiś sposób ograniczona możliwość pisania w nim, bo czasem może się zrobić tam niezły bajzel, jak ludzie zaczną tam

a)kadzić sobie ponad stan

b)bić się ponad stan

Fajnie jakby były tam tylko opinie i nic więcej, może ankieta ? na górze w stylu : dobry/zły sprzedawca?

Tak rzucam w eter co mi na myśl przychodzi.

Pozdrawiam

Gott


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że właśnie nie należy go zamykać, sprzedawca musi mieć możliwość obrony, żeby się nie okazało że oskarżenia są fałszywe, oczywiście przeginki w jakąkolwiek stronę będą moderowane jak każdy inny dział.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka.

to jest chyba clu !

kiedyś na forum posypały się bany i zrobiło się spokojniej. Myślę że ( niestety ) tędy droga.

skoro nie potrafimy we własnym środowisku wyprać własnych brudów i angażowana jest prokuratura (nie, to nie jest normalne!) to pora na radykalne zmiany,

myślę że pomysł seba jest bardzo dobry, tylko pasuje zmienić tak regulamin by np. ktoś .... nie uderzał do prokuratury o to że został w takim temacie (o sobie) oczerniony na forum publicznym.

Jeśli ktoś został oszukany to powinien ostrzec innych, a nie pisać 'są osoby od których już na pewno nic nie kupię' - bo ty się naciąłeś i już wiesz, a masa ludzi jeszcze nie ..


17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.