Skocz do zawartości
Lukasz*

Opolska kostka 50x50x50

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie wydaje czy widze hepathusa ?

a w ogóle za***iste :D


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super baniaczek, tylko tła mi brakuje, ładnie by wyglądało czarne.

A co do obsady nie będę się wypowiadał.

Hepatusik jest na razie mały, ale urośnie :crybaby:


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna kostka! Jak się ma mandaryn? Z tego co widziałem wpuściłeś go do w miarę świeżej skały. Polubił mrożonki czy znajduje sobie coś sam?


4860_6981.png

Jelenia Bay - zlikwidowane 08.02.2013

Jelenia Bay vol.2

90x50x45 OW

Sump 65x32x37 80L

Odpieniacz Reef Octopus 1000int

Cyrkulacja: Tunze 6025+Tunze 6015 oraz Tuzne Nano Wavebox

światło: Lampa LED CREE DIY 72W (CW/RB) + 2x39W T5 LED 196W

Obieg: Tunze Silence 1073.020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super baniaczek, tylko tła mi brakuje, ładnie by wyglądało czarne.

A co do obsady nie będę się wypowiadał.

Hepatusik jest na razie mały, ale urośnie :crybaby:

Po wycięciu panelu miałem zrobić czarne tło ale jakoś tak wyszło, że nie wyszło, i zostawiłem przeźroczyste, niedawno myślałem o naklejeniu czegoś ale to nie ma sensu, gdyż w tym miesiącu będę miał nową kostkę 80x80x45 z kominem zewnętrznym. Szkło miałem zamawiać już w połowie stycznia, ale że złapałem 500zł mandatu, musiałem z tym poczekać do teraz. Pozostałe graty już czekają, cała hydraulika, obiegówka newJet 2700, Deltec APF 600, cyrkulacyjne póki co JVP 102+ JVP101 + tunze 6025, z czasem za JVP wejdą ze dwie Tunze 6025/6045, lampa zostaje narazie moja LED DIY 100w, do tego mam już 2 x 24w i z czasem jeszcze ze 100w w LED dojdzie.

Powyżej praktycznie odpowiedziałem na temat hepcia, wziąłem go w rozmiarze S zeby źle mu w tej kostce nie było, ale już za miesiąc będzie pływał w 300 litrach i mam nadzieje, że tam mu poźniej będzie OK.

cYg

No niestety mandaryn wyskoczył z akwa, znalazłem go po pracy leżacego na podłodze, nie mam pojęcia co się stało. Wielka szkoda, gdyż był już "wypasiony", jadł mrożonki bez zadnego problemu, ale tylko ze skały, pływał za artemią aż osiądzie na skale.

Za niego w tym momencie kupiłem hepcia, ale do nowego akwa znó wprowadzę mandaryna, super ryba, a jak będzie jadł i pokazywał się ciągle tak jak stary mandaryn, będzie idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cYg

No niestety mandaryn wyskoczył z akwa, znalazłem go po pracy leżacego na podłodze, nie mam pojęcia co się stało. Wielka szkoda, gdyż był już "wypasiony", jadł mrożonki bez zadnego problemu, ale tylko ze skały, pływał za artemią aż osiądzie na skale.

Za niego w tym momencie kupiłem hepcia, ale do nowego akwa znó wprowadzę mandaryna, super ryba, a jak będzie jadł i pokazywał się ciągle tak jak stary mandaryn, będzie idealnie.

Szkoda, ale to się niestety może przytrafić - dlatego robię koronę z pokrywą bo znaleźć po pracy rybkę na ziemi to przykra sprawa. Tego nauczyłeś jeść mrożone i lansować się przy szybie to nowego też nauczysz :) Powodzenia z nowym szkłem - fajny wymiar :welcome:


4860_6981.png

Jelenia Bay - zlikwidowane 08.02.2013

Jelenia Bay vol.2

90x50x45 OW

Sump 65x32x37 80L

Odpieniacz Reef Octopus 1000int

Cyrkulacja: Tunze 6025+Tunze 6015 oraz Tuzne Nano Wavebox

światło: Lampa LED CREE DIY 72W (CW/RB) + 2x39W T5 LED 196W

Obieg: Tunze Silence 1073.020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegę z okolic.

Bardzo piekna kosteczka w planach mam też podobną.

na razie czytam :coffee: forum i liczę na co mnie będzie stać.

W miarę możliwości proszę o dalszą relację z ciekawością będę śledzić rozwój nowej kostki. :thumbup:

Pozdrawiam wszystkich Morszczaków z opolskiego. :welcome:


Nowy projekt w fazie kompletowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że ja ten temat jakoś przegapiłem :) Fajowo to ewoluuje.

Chłopaki, jeśli tylko wam się chce, to chwalcie się swoimi wyczynami również na opolskim forum akwarystycznym. Coraz więcej nas się ujawnia w sieci :)


Pozdrawiam,

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że za namową Iceberg'a wywaliłeś panel - akwarium prezentuje się o wiele lepiej.

Mnie się zbiorniczek bardzo podoba.

PK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.