Jump to content

Co-2

Klubowicz
 • Content Count

  697
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Informacje o profilu

 • Imię
  Mikołaj
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Zgierz
 • Akwarium
  stoi

Recent Profile Visitors

2813 profile views
 1. Miałem 150/40/40 bardzo ciężko ustawić cyrkulacje, mało miejsca "do tyłu". Patrząc na tą wnękę, pogadaj, żeby zbiornik wystawał poza wnękę albo przedłóż wnękę przynajmniej do 60cm.
 2. Botia zamawia szkło w erybce
 3. niwelujesz to podmiankami
 4. To ja powiem jeszcze inaczej, powrót dajesz sobie na drugi koniec zbiornika zwykłą rurą do hydrauliki. jeżeli chodzi poziom wody w komorze pompy też nie ma to większego znaczenia bo dasz sobie kolano ściągające wodę z dna akwarium i nie będzie siorbać.
 5. Co-2

  Przenosiny

  Będziesz miał tak czy inaczej ponowne dojrzewanie. do tego ruszysz piasek to będzie syf w akwarium i jeżeli coś to wymiana na nowy ewentualnie wylewasz troche wody z akwarium i całe zdejmujesz z szafki dolewasz wode i chodzi jak chodziło.
 6. możesz sypnąć cukru, czy nalać wódki, octu, vsv. ale jak masz ładnie i czysto to narazie czekaj tylko, zacznij powoli wprowadzać życie do akwarium i węgiel doustnie Wszystko na spokojnie, bez nerwów
 7. nie ma problemu w wierceniu otworów w już sklejonym zbiorniku, o ile masz miejsce na przeloty...
 8. 1. co to za pudełko przelewowe 2. pudełko powinno działać dobrze i musisz wyregulować tak, żeby rewizją nie spływało.
 9. Co-2

  Wiosenne coś

  na zdj widać "czułki", "macki". jest to aiptazia.
 10. No3po4x nigdy nie lałem, nie potrzebowałem zbijać. Pożywką jest przykładowo no3po4x więc lałeś. Przestań lać pożywkę, daj żarcie i czas.
 11. A ja powiem tak, Daj im azotu- zmiksuj 3 kostki żarcia i wlej do akwarium i nie lej więcej no3po4x....
 12. A ja ugryzę temat z innej strony. Zależy jakie akwarium chcemy kopiować? Akwarium prowadzone na KZ? Jak najbardziej tak. System znany od lat, który się sprawdza. Z tego co widzę to jeden sklep z zielonym skalarem startuje zbiorniki u klientów w większości na KZ, dlaczego? Największa powtarzalność, proste instrukcje, wypraktykowane od lat. Dlaczego tak mało ludzi to stosuje? Myślę, że cena gra tu dużą rolę- są sposoby na podobny efekt bez codziennych kropelek, sypania i lania do wody określonych ilości żarcia i innych. Akwarium prowadzone na żywej skale, troche syfu w wodzie dla miękkich- już nie do końca. Każda skała jest inna, bardziej żywa, mniej żywa... Każdy trochę inaczej ustawi cyrkulacje i jest lipa. inny rozmiar ryb, inny skład kostek żarcia... Akwarium jak K. Tryca - bardzo małe prawdopodobieństwo na uzyskanie takiego efektu- jeden błąd i kaplica. Z resztą każdy dom jest inny- świece zapachowe, kuchnia, spraye do włosów, kominek, miasto-wieś, rury wodociągowe itd. Podsumowując, możliwe, ale nie do końca.
 13. No to super kto by się spodziewał.. dzwoniłem do nich i zaproponowałem jeszcze "karnety na testy" bo po co kupować jeden ?
 14. Napisałem do nich o to gdzie jest badana woda- jeżeli w Łodzi to jaka jest szansa na samodzielne dostarczenie wody do badań
 15. Co-2

  Lampa do "jamnika"

  2x80w t5 będzie wystarczające dla zwierzaków. Efekt wizualny to albo kolejna t5 albo ledy...
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.