Skocz do zawartości
qba25

żywienie mlodych kauderni

Rekomendowane odpowiedzi

witam :) pytanie do osob majacych jakies doswiadczenie w rozmnazaniu pterapogonow kauderni,,samiec nosi ikre w pysku juz od ok 3 tygodni i niedlugo powinny sie pojawic mlode:) czytalem pare watkow na NR, ale nie do konca wiem kiedy odlowic mlode?czy lepiej odlowic do kotnika samca z mlodymi w pysku ,czy moze same malenstwa?czy karmic tylko artemia czy mozna czyms innym rowniez? :googleye ..pozdr

kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i dzis w sumpie znalazlem jedno mlode :D malutki dostaje juz artemie wiec moze sie uda,poszukiwania rodzenstwa trwaja,nastepnym razem bede bardziej czujny i mysle ze obsada bedzie liczniejsza :lol: zdjecia nie najlepsze ale ciezko jest mi go uchwycic pozdr

post-11542-0-86423200-1308045036_thumb.jpg

post-11542-0-03646800-1308045048_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug moich obliczen bylo to trochu ponad 3 tygodnie,wedlug mnie powinny sie wykluc wczoraj ale juz kilka dni temu samiec mial pusty pysk ,moze sie czegos wystrzaszyl i trochu wczesniej je wypuscil,,mam nagrany filmik z tarla :D ale jest kiepskiej jakosci,,moze wrzuce go wieczorkiem,,fajny widok, :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmik na pewno będzie fajny ,każdy chętnie obejrzy :strutin,mój nosi ikrę od 25 maja ale para jest kompletnie oddzielnie,nie wiem czy po wypuszczeniu dorosłe ich nie zjedzą ?


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytalem ze najwieksze szanse na odchowanie sa wtedy gdy mamy w baniaku diademe http://pl.reeflex.net/tiere/733_Diadema_setosum.htm poniewaz tam wlasnie samiec wypuszcza mlode a im nic nie grozi bo nie ma jak ich cos wszamac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto filmik z tarla,nie widac na nim za bardzo jak obydwie ryby drżą podczas podplywania i zalotow :D dzis nagrany wiec jest to 4 dni po wypuszczeniu przez samca mlodych,,teraz pozostaje czekac i odlapywac :) filmik slabej jakosci ale zawsze to cos

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagralem tylko chwilke nie chcialem przeszkadzac :lol::lol::lol: w poprzednim filmiku nagralem takie samo zachowanie, a tarlo mysle jest kiedy juz spie :D i jest spokoj w baniaku :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.