Skocz do zawartości
bestiakol

sklepy w Łodzi????

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to chciałbym przednia i boczne z OW ,a reszte z float.Zawsze trochę taniej ;)

Zobaczymy kto będzie miał najlepszy stosunek jakości do ceny :)Oprócz głównego zbiornika będę jeszcze chciał sumpa zmówic.

Zresztą tak jak wcześniej pisałem,wybieram się na giełde , wiec tam może ktoregoś z Panów znajdę :)

Dzięki koledzy.

Edytowane przez Szarmon (wyświetl historię edycji)

8858_9098.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wybierałem szklarza do OW w Łodzi.

Na Popiełuszki w OW facet kiepskko robi. Krawędzi szlifuje tylko na okragło. Ładnie wyglądają trapezowe.

Pabianice podobno dobrze ale drogo.

Ja ostatecznie zamówiłem u Przemka ze szczecina.

Kontakt na PRIVA

Potwierdzam:)nie jestem zadowolony co do wykonania mojej kostki(3 boki opti) przez firme Bart Glass.Krawedzie zaokraglone i to jeszcze niedokladnie zrobione.Cena idzie z jakoscia.

125l cube+81sump|10kgLR+4,5kgLS|ATI Sunpower 6x24w t5|deltec ap600|2x6015|nj2300|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sumpa spokojnie możesz robić na Retkini, chyba nawet na giełdzie nie będzie taniej. Generalnie ja robię ze szkłem tak: jak baniak ze zwykłego szkła, lub sump to jadę na Retkinię, jeśli OW to Pabianice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czwartek będzie jasność komu zlecę zrobienie długo wyczekiwanego baniaczka :D


8858_9098.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czwartek będzie jasność komu zlecę zrobienie długo wyczekiwanego baniaczka :D

dokładnie tak jak już powyżej napisali - sumpa możesz zamówić na retkini , ale jeśli chcesz mieć baniaczek taki by goście powiedzieli "wow" jak go zobaczą to zamów u Przemka ze Szczecina , oczywiście taki ze szlifem trapezowym , będziesz musiał się wtedy hamować przed ciągłym głaskaniem go - taki przyjemny w dotyku ;-) , ja zamawiałem u niego 250x80x65 - jest revelka . szkoda tylko że aktualnie stoi od jakiegoś czasu pusty , no ale cóż nieraz tak bywa , nawet pusty robi wrażenie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sumpa możesz zamówić na giełdzie, szklarz stoi czerwonym busem (bodajże Peugeot) naprzeciwko środkowego wejścia na halę, niestety na zbiorniki się nie nadaje bo przestał robić z Opti i szkła grubszego niż 10mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo... fajnie :)Będe się rozglądał.

Dzięki Robert.


8858_9098.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedawno wróciłem z giełdy i powiem szczerze,że "szału" nie ma... :dizzy: Wręcz jednym słowem... BIDA!jeśli chodzi o morszczyznę.

Po za Boitą i jednym facetem z rybami w woreczkach to ni hu hu...:(Jest za to duża reklama z SeaWord :thumbup: , ale stanowiska nie widziałem.Mozę niebawem się pojawią:)Co do fachowców od klejenia zbiorników to ja rozmawiałem z trzema... Hmmm...jakby to powiedzieć i nikogo nie urazić...Po rozmowie z pierwszym Panem wszystko pięknie do momentu jak nie wspomniałem o tym ,że chciałbym akwarium bez połączeń pachwinowych... On na to " Takie klejenie nie wytrzyma dłużej jak miesiąc i najlepiej jakby był to czarny silikon ,bo w transparentnym to bąbelki powietrza widać i żółknie po jakimś czasie...:/ A jak wspomniałem o szlifie trapezowym to już w ogóle!Pan odesłał mnie do fachowców na zewnątrz hali twierdząc ze tam się zajmują profesjonalnie klejeniem zbiornikowy.Nie wspomne już o tym, że jak powiedziałem o przelotach w kominie to Pan na to "nie mam wierteł 45mm" Więc ładnie podziękowałem i skierowałem się ku wyjścu w poszukiwaniu wyżej wymienionych fachowców ....;)Podszedłem i od nowa... ze to cichłbym i to...ale w połowie zdania Pan przerywa mi i mówi " nie robimy z opti" i poleca mi Pana oddalonego o 10 m ,że tam jest firma która robi takie akwaria.Podchodzę pytam najpierw czy z OW robią?Pan że owszem..:)To sobie myślę jest radośc! :D ale do momentu jak nie wspominałem o szlifie trapezowym i silikonie transparentym ...:/ Pan zaczął mnie przekonywać do czarnego silikonu i ze ogólnie to OW praktycznie nie rożni się od float...no może z daleka troszkę...Ehhh:( żeby nie być nie grzecznym poprosiłem o wizytówkę na koniec wykładu i podziękowałem :) Odchodząc zerknąłem na ów wiztówke a tam "BART GLASS" ;)Fakt cene jaka pan mi zaproponował była atrakcyjna ale nie to dla mnie było priorytetem.

Podsumowując , jeśli ktoś szuka prawdziwego fachowca od OW to niestety ale raczej tam go nie znajdzie:(Bynajmniej ja nie znalazłem.Chyba ze przedkłada cenę nad jakość...

Aaa ... o najważniejszym bym zapomniał się podzielić!

Szkiełko zamówiłem u Pana Krzysztofa z Pabianic :)

Widać po rozmowie ,ze to jest człowiek który zna się na tym co robi.

Odrazu mi powiedział o szlifie trapezowym,polerowanych rantach i nie miał problemów ze średnicami przelotów ;)Do tego bardzo sympatyczny.Cena była również miłym rozczarowaniem :)Faktycznie wyższa niż na giełdzie,ale nie jakaś astronomiczna.

Jedyne co mnie rozczarowało to czas realizacji! :(

Początek stycznia :(

Edytowane przez Szarmon (wyświetl historię edycji)

8858_9098.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a odnośnie seaworld kiedy będzie czynne? dzisiaj byłem i pocałowałem klamke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń bo podawali numer na forum w sprawie odbiorów zwierząt,to się dowiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a odnośnie seaworld kiedy będzie czynne? dzisiaj byłem i pocałowałem klamke

Jakoś chyba przy życzeniach podawali jak będą czynni, ale nie wyświetla się bo chyba przestali być sponsorem.

Trzeba dzwonić bezpośrednio. Jak nie masz nr telefonu to znajdziesz na ich facebooku


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 4 stycznia maja zamkniete


400l,BM 250,2x250HQI+4x54w t5,3x6095, dsb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś też byłem i się rozczarowałem a telefonu też nie odbierali , wygląda na to że przed świętami za dużo zarobili he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

telefonu nie odbierali u mnie też stałem w bramie 10min i dzwoniłem domofonem i na komórke.a pisali że można dzwonić w razie co.rąbnołem 200km na próżno.ehh droga ta akwarystyka morska heh.czyli co dopiero 7-mego będzie czynne?jak macie jakąś wiedze na ten temat to napiszcie.jak pojade jeszcze raz w normalny dzień pracy i będzie zamknięte to ich obiąże za wache heheheh,nie no bez jaj,ale jakieś reguły powinny być.czy może przesadzam?

Edytowane przez p@weł (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tak trudno najpierw zadzwonic a pożniej jechać ?


400l,BM 250,2x250HQI+4x54w t5,3x6095, dsb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak piotrze po wizycie?cos sie zmienilo, doszlo?


125l cube+81sump|10kgLR+4,5kgLS|ATI Sunpower 6x24w t5|deltec ap600|2x6015|nj2300|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłbys uchylic rabka tajemnicy? :p


125l cube+81sump|10kgLR+4,5kgLS|ATI Sunpower 6x24w t5|deltec ap600|2x6015|nj2300|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dwa razy i szału nie było jedynie co mnie powaliło na kolana to ceny wyższe niż w Warszawie panowie nie tędy droga


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli opti white to nie retkinia, a Krzysiek z Pabianic, telefon wyślę Ci na pw.

Na retkini robią fajne baniaki ze zwykłego szkła,ale opti jest takie sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrób Krzyśka z Pabianic :animier::)

Jak dla mnie rewelka :D

post-22626-0-23683400-1389893977_thumb.jpg


8858_9098.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.