Skocz do zawartości
bestiakol

sklepy w Łodzi????

Rekomendowane odpowiedzi

Wyrób Krzyśka z Pabianic :animier::)

Jak dla mnie rewelka :D

Wygląda nieźle. Bez wzmocnień?


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Krzyśkiem i twierdził że przy szybie 10 na taki litraż nie są potrzebne...:)

A co Romanie myślisz że powinien dać?


8858_9098.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dwa razy i szału nie było jedynie co mnie powaliło na kolana to ceny wyższe niż w Warszawie panowie nie tędy droga

Ja tam porównywałem ceny z innymi sklepami i jakiejś specjalnej różnicy nie zauważyłem. No chyba, że 5zł na soli :rofl: A tak z ciekawości zapytam, gdzie widziałeś ten szał (cokolwiek miałby on oznaczać) bo chętnie podjadę??. Widzisz często zaglądam na strony innych sklepów i jakoś nie opłaca mi się zamówić zwierzaków czy soli z Warszawy. Jak doliczę koszt paliwa czy koszty przesyłki to masakra biorąc pod uwagę, że wysyłają żywego zwierza od 200zł, a w Pabianicach można się dogadać. Pozdrawiam.

Edytowane przez Echindorus (wyświetl historię edycji)

049f14efc7c0fe68med.jpg

130x70x65; Aquasunlight 2x250W+ 4x54W, Reef Octopus RO-PS-5000INT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , znacie może w lodzi sklep z rurami pcv i śrubunkami do komina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Krzyśkiem i twierdził że przy szybie 10 na taki litraż nie są potrzebne... :)

A co Romanie myślisz że powinien dać?

Ja przy długości 150 cm mam bo przy próbnym zalaniu zbiornik rozszedł się o 1,5 cm.

A i babki nie mogą wyskoczyć.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem 32 ale wydaje mi się ze do akwarium 200l troszkę za duże wiec chyba będę musiał zjechać oczko niżej wiec 25 ,2 sztuki

Edytowane przez adareni (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polegam na fachowości Krzysztofa i mam nadzieje że wie co robi...:) W najgorszym przypadku podejrzewam że nie będzie problemu wkleić wzmocnienia.Tym bardzie że udziela gwarancji na szkiełko.

Też się zastanawiałem nad faktem choćby wychlapywania wody, ale takie bardziej mi se podoba...;)


8858_9098.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam, spływ spokojnie możesz sobie zostawić na 32mm. Rewizję i powrót zrób na 25mm.

Napisz mi na pw, co konkretnie potrzebujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałem się przywitać i pozdrowić wszystkich Forumowiczów bo to mój pierwszy post . Na temat akwarystyki morskiej mam akurat tyle do powiedzenia , co na temat fizyki kwantowej ...czyli nie za wiele :evil: ,Raczej obracam się w "roślinniakach" , ale do rzeczy...

Akwarium dla Szarmona robione było z 10mm dlatego , że przy tych wymiarach jest spory zapas bezpieczeństwa . Kwestia ugięcia szyby jest sprawą normalną, . Chcąc ograniczyć to zjawisko należałoby albo wkleić wzmocnienia ,które psują totalnie wygląd zbiornika , albo robić taki baniak z 12, bądż 15 mm.....co jednak bardzo podnosi koszty . Zbiornik spokojnie wytrzyma , z resztą dostałeś parę lat gwarancji :D .

I tak jeszcze na koniec , dla uspokojenia dodam ,że zbiornik ze szkła 8mm też wytrzyma przy tych wymiarach ( co zgodne jest z resztą z polską normą dotyczącą budowy akwarii)

Pozdrówka dla wszystkich "morszczaków"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Krzysztofa :)

Jak wyżej już pisałem dla mnie akwa jest "lodzio miodzio" :thumbup:

Pozdrawiam.


8858_9098.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na FB Sea World chłopaki napisali że gościli w Radio ZET Gold i jutro ma być jakiś obszerny wywiad ale nie napisali o której godzinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że jestem negatywnie nastawiony do sw ale co za sklep jak go nigdzie nie widać poza fb ??


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Łodzian! Orientuje się ktoś, czy w ,,Kakadu'' przy Manufakturze kupię żywą skałę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy raczej jak jesteś z łodzi wystaw oferte na targowisku, że kupisz tyle i tyle skały. Widzę, że akwa 30l to mało skały chyba Ci tam wejdzie, ktoś na pewno ma troche w sumpie :)


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do załozenia akwarium jeszcze troszkę poczekać muszę, ale być może zobaczę na targowisku :)

Ani nic do morskiego zbiornika jedź na felinskiego tam masz od ręki

Wysłane z mojego HTC One X przy użyciu Tapatalka

A na felińskiego jest jak z cenami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skała live rock (co to znaczy?) za kilo kosztuje 39zł, tu na forum będzie taniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skała live rock (co to znaczy?) za kilo kosztuje 39zł, tu na forum będzie taniej :)

Kolego guucio8,skoro do zalozenia kostki masz jeszcze troche czasu,to zamiast zadawac tego typu pytania,spozytkuj go moze na czytanie podstaw,od ktorych powinien kazdy zaczac...http://nano-reef.pl/index.php?/topic/28929-Mały-słownik-pojęć.

Tapniete z notka.

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skała live rock (co to znaczy?)

Żywa skała :wallbash:


8858_9098.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Łodzian! Orientuje się ktoś, czy w ,,Kakadu'' przy Manufakturze kupię żywą skałę?

Sklepy Kakadu bądź co bądź trochę osprzętu do morskiego miały, ale wiem że całkowicie się już z tego wycofują i wyprzedają w Manu np była Pompa Koralia, oraz Cyrkulator Aquelowski, ale to raczej sklep dla Akwarystów słodkowodnych i to początkujących :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.