Skocz do zawartości
Orzech

:) :) 800L po raz pierwszy :) :)

Rekomendowane odpowiedzi

Ładne ułożenie skały czekam na następne fotki :thumbsup:


60x30x35 (60L)+12cm (17L) tylny panel./Odpieniacz Miniflotor Aqua Medic/Koralia Nano x3/Oświetlenie Hagen GLO 4x24 W ATI 1 x Aquablue Special 24W 1 x ATI Blue Plus 24W T5 1 x ATI Purple Plus 24 W oraz 1 x Blau Actinic 24 W/ Grzałka JAGER 50 W/LR-7KG,LS-4,5Kg/obieg LOC-LINE EHEIM 1000 =

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkretny baniak :clap: .Ode mnie masz plus za kolor tła :thumbup: powodzenia


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super będzie.Jak Ci wyrabia ta pompa NJ8000,nie robi młyna ? Też taką przewidziałem,ale jedni doradzają właśnie 6000 a inni weź 8000,zawsze coś do tego podepniesz,jakiś filterek...W sumie w cenie to tylko 100zł i około 20W różnicy.Jeszcze jedno czy jest głośna bo ja przy niej będę spał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz kręce nj8000 młynu nie ma ,na by pasie filtr przelewowy leci i jest ok ,głośna też nie jest ,

pozdrawiam Jarek


akwa 200*70*70 giessemann 3*150 HQI 6*80 T5,tunze mulicontroler 2*6100 +JVP+aqel circulator,calk reactor,obieg DELTEC HLP 8070,odpieniacz DELTEC AP702

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem 8000, ale ze wzgledu ze glosno chodzila zamienilem na 6000 i jest wszystko super. daje rade, a przy tym cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda szkiełko, na zdjęciach gubi się wielkość. Na żywo wygląda bardziej imponująco. Trzymam kciuki.


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sensei :)

Moi drodzy chętnie przyjmę lub kupię jakieś szczepki na start i speców od czyszczenia, a także wundermanni, w ogóle wszystko, bo tak troszki pusto, a miejsca mnóstwo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrobiłem trochę zamieszania bo dosypałem jeszcze 25 kg piachu, razem jest już z 60 kg, teraz tylko potrzebuje jakiś piaskowych kopaczy. Dodałem dziś także do cyrkulacji dwa aquele 10000, bardzo przyjemne pompki i dość niewielkie. Cyrkulacja = 50000 l/h plus powrót 6000l/h ale to tylko do ruszania powierzchnią by nie gromadził się film. Dziś doszło jeszcze 5 kg żywej skały, wszystko prócz jednego kawałka wrzuciłem do sumpa. Ten jeden kawałek uzupełnił lukę w akwa w skałach po prawej i teraz ustawienie skały mnie satysfakcjonuje. Dwa dni temu w baniak poszła krewetka wundermanni, dziś widziałem jej naskórek, czy to dobrze? W przyszłym tygodniu dojdzie parę koralików, już jestem po słowie z kolegą z Siemianowic. Foty później gdy opadnie kurz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niechaj więc będzie pancerz :) ale czy to dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie fajne szkło się zapowiada, aż mi żal :crybaby:


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wylinka to wiem, ale zaraz po wpuszczeniu do akwa? na szczescie krewetka po 3 dniach w ukryciu dzis sie pokazala - cala i zdrowa :) Jutro wrzucę fotki całości, bo woda już się wyklarowała po pierwotniakach. Poszłem za radą zielonego mintaja i włożyłem watę perlonową w komorę przpływową sumpa i po 2 dniach woda jak marzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj krewetki po zmianie parametrów przechodzą wylinkę.

Nowy domek, nowe wdzianko


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello, moze jakas aktualizacja?

Pozdr


zbiornik 150 / 50 / 60h , odpieniacz by Sebastek na pompie tunze 9420 , NJ 4500, cyrkulacja tunze 6065 + Jebao WP40

lampa 2x140W panele LED grzalka 300W

55kg LR 18kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.