Skocz do zawartości
Lizard

Hurghada - Giftun island - lipiec 2011

Rekomendowane odpowiedzi

piękne chcemy jeszcze chcemy jeszcze chcemy jeszcze :unworthy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bajecznie

Możesz napisać jakim aparatem robiłeś fotki.

Pozdrawian


100x50x55(w),lampa 2x150 HQI + 2 x39 T5, AM 3000 blue na pompie AB2000/1, 40kg LR,10 kg LS, obieg NJ3000, cyrkulacja 2x 3200 Koralia 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudne widoki :clap: tylko pozazdrościć.

Szkoda, że nie da się tak ponurkować we własnych domowych baniakach :crybaby:

Z drugiej strony... może kiedyś... kto wie :ice:


54 litry od Aquael'a ^^,

Akwarium: 60x30x30, Oświetlenie: 2x Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (aktualnie pusta), HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 24.01.2013 - KONIEC 20.06.2015

30 litrów od Aquael'a ^^,

Akwarium: 30x30x35, Oświetlenie: Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (purigen, chemi pure elite, aniphos, żywa skała) HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 22.07.2011 - KONIEC 26.01.2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zdjęcia piękne, W pierwszym poście, na ostatnim zdjęciu brakuje jeszcze jednego obiektu: gołej stopy rosyjskiego turysty, tak często spotykanej w Sharm :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zdjęcia piękne, W pierwszym poście, na ostatnim zdjęciu brakuje jeszcze jednego obiektu: gołej stopy rosyjskiego turysty, tak często spotykanej w Sharm :lol:

@MAWO egipcjanie mówią teraz, że fakt, kiedyś co 5-ty turysta był innej narodowości niż rosjanie, ale teraz mówią, że co 5-ty nie jest z Polski :harhar:

Nasz hotel nie był jakoś tłoczny, zwróć uwagę na tego jeżowca (ostatnie zdjęcie w pierwszym poście) widzisz rybkę która się w nim chowa? :D Dodam, że ten jeżowiec miał może 10cm średnicy. Zauważył ktoś na zdjęciach murene? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa93

MAWO - I grubych Niemek siadających na pięknych Acroporach - przerażający widok, a niestety typowy w Sharmie :veryangry:

Bardzo fajne zdjęcia! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 :)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 :)

Dobrze @seb :)

Co do zachowania ludzi, to tak jak piszecie, wszędzie i na każdym kroku widać brak poszanowania, nie tylko w Hurghadzie, to samo jest w Safadze, Sharm czy w Marsie, etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tę małą rogatnice(chyba ale pewnie się mylę) to zauważyłem, ale jak widzę jeżowca to zaraz mi się z ruskimi kojarzy :) człowiek sobie pływa podziwia żółte akry i siedzące w nich niebieskie kraby(albo bardziej granatowe)wkoło czarno od kolców długich na łokieć, a tu nagle bumm! bumm! woda mętna wszystko połamane i dwóch "sąsiadów" ze szklaneczkami po jaja w wodzie sobie stoi i patrzą na mnie zdziwieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Bardzo przemyslane ulozenie skal i kompozycja korali...Do TOTM z tym.A tak naprawde to pieknie az cos sie robi...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mała murena na zdjęciu z palcem w lewym dolnym rogu. Wyłazi spod acry:) Ja miałem pecha w tym roku w Marsa Alam bo pierwszego dnia nadziałem się na taką zieloną ok 2m długości. Oczywiście wtedy już nie miałem baterii - wracałem w to miejsce przez tydzień ale już nie chciała pozować a wtedy wypłynęła cała i płynęliśmy sobie razem.... Moje zdjęcia już wrzucałem w w tym wątku a klip z nich zrobiony jest tutaj:


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmierzam w Egiptowie skorzystać z wycieczki na wyspę Gitfun. Czy są jakieś ograniczenia wiekowe uczestników? Chcę zabrać moje córeczki 8 -10 lat które umieją bardzo dobrze pływać. Ja sprzęt mam do snurkowania, ale czy będę mógł wypożyczyć coś dzieciom? Jakoś nie widzi mi się taskanie czterech zestawów w walizkach.


Od 05.01.2014 nowe: 100x50x45, sump 112 l, 6 x T5 39W Dozownik EBTECH ze sterowaniem bluetooth, pompy Tunze 6025, 6045.

c9007dcceed49c71m.jpg26a1ff863e576da5m.jpg6d058997d459df13m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nurkowałem tam,super było.Jeśli chodzi o dzieci to był 6-7-dmiolatek i nurkując był przypięty do przewodnika i korzystał z jego drugiego aparatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmierzam w Egiptowie skorzystać z wycieczki na wyspę Gitfun. Czy są jakieś ograniczenia wiekowe uczestników? Chcę zabrać moje córeczki 8 -10 lat które umieją bardzo dobrze pływać. Ja sprzęt mam do snurkowania, ale czy będę mógł wypożyczyć coś dzieciom? Jakoś nie widzi mi się taskanie czterech zestawów w walizkach.

Wszystko dostaniecie przed wejściem na łajbę, co prawda nie są to jakieś markowe sprzęty i można trafić np na dziurawą faje, ale z tego co widziałem ludzie dawali rade, na samej łodzi dzieciaki mogą dostać kamizelki i z nimi śmiało mogą pływać :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.