Skocz do zawartości
kmirko

[S] Młodzież Pterapogon Kauderni

Rekomendowane odpowiedzi

Do sprzedania 3 szt. Pterapogon Kauderni z mojego odchowu rybki mają 2,5 miesiąca i ok 3 cm. Cena za szt. 50 zł.

Odbiór wyłącznie osobisty, nie wysyłam.

Rezerwacja lukasz.s4

DSC_0051.jpg


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jedzie ktos ze Slaska do Warszawa,Lublin,Radom ? Bo ja bym przygarnal te maluchy :)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak poczekasz do 10 sierpnia to ja biorę :) wszystkie 3 oczywiście :)


akwarium: 300 litrów + 70 litrów sump, 65 kg LS, oświetlenie 8x54W, odpieniacz turbo 1000

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki kmirko za off topa ale jesli mozesz to napisz z ilu sztuk odchowala sie ta trojka,, jestem ciekaw jaki odsetek mlodych przezywa do wieku kiedy moga jesc normalny pokarm jak dorosli,,i ew czym je dokarmiales jak byly male pozdr i gratulacje za odchowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sliczności :welcome:


Akwarium: 320x70x70+ sump niestety słodkie przymierzam się do morskiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki kmirko za off topa ale jesli mozesz to napisz z ilu sztuk odchowala sie ta trojka,, jestem ciekaw jaki odsetek mlodych przezywa do wieku kiedy moga jesc normalny pokarm jak dorosli,,i ew czym je dokarmiales jak byly male pozdr i gratulacje za odchowanie

W tydzień po odłowieniu młodych miałem wyjazd urlopowy, tak więc z odłowionej jedenastki zostało trzech twardzieli, ponieważ pod moją nieobecność maluchy były skarmiane wyłącznie mrożonkami, głównie ikrą homara. Przez pierwszy tydzień puki mogłem skarmiałem żywą artemią.Dobrze jest po pierwszym tygodniu wprowadzać żywą artemię na przemian z mrożonkami, dzięki temu łatwiej przejść później na same mrożonki, niestety ja nie miałem możliwości. Ale mimo to 3 sztuki obstały.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki kmirko za odpowiedz,,ja do tej pory mialem 2 mioty ale tylko po jednym mlodym bo samiec akurat wypuszczal ikre jak mnie nie bylo :wallbash: a nie za bardzo mialem go jak zlapac do kotnika,,zawsze to jakies nowe info nt karmienia i przezywalnosci ,,dzieki :welcome: i pozdr :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek nic straconego, samiec znów pełna gęba :)


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rybki sprzedane.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.