Skocz do zawartości
spirou

Hurghada 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem wrzucić trochę zdjęć z Morza Czerwonego - z nurkowania i snoorkowania z tegorocznych wakacji.

https://picasaweb.google.com/109839020800998990321/21Lipca4Sierpnia2011HurghadaEgipt?authkey=Gv1sRgCLqL1I-av83-Bw

Zdjęcia celowo ponumerowane, chętnie po podpisuje nazwami korali lub ryb ;)

Zapraszam do oglądania ).gif


17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego zdjęcia superanckie, ja byłem rok temu ale takich fotek nie przywiozłem, nie mam takiego sprzętu do takich zdjęć... Piękne po prostu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te widoki były przyczyną mojej choroby morskiej.:strutin

Zdjęcia super. Gratuluję:scub:

Pozdrawiam


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne Zdjęcia :thumbsup:


60x30x35 (60L)+12cm (17L) tylny panel./Odpieniacz Miniflotor Aqua Medic/Koralia Nano x3/Oświetlenie Hagen GLO 4x24 W ATI 1 x Aquablue Special 24W 1 x ATI Blue Plus 24W T5 1 x ATI Purple Plus 24 W oraz 1 x Blau Actinic 24 W/ Grzałka JAGER 50 W/LR-7KG,LS-4,5Kg/obieg LOC-LINE EHEIM 1000 =

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne fotki :thumbup:


 435 l 150x55x53 ,DeltecMCE600, Aquasunlight 2x250&2x54 ,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezle fotki, na prawde musiales sie w tej wodzie nasiedziec, aby tyle gatunkow sfotografowac!

nie wiedzialem ze w morzu czerwonym rosnie seriatopora hystrix - ja nie widzialem (sharm el sheikh i okolice)

bardo ladne acry znalazles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezle fotki, na prawde musiales sie w tej wodzie nasiedziec, aby tyle gatunkow sfotografowac!

nie wiedzialem ze w morzu czerwonym rosnie seriatopora hystrix - ja nie widzialem (sharm el sheikh i okolice)

bardo ladne acry znalazles.

hehe - tyle siedzieliśmy w wodzie że teraz wszyscy zdziwieni co my tak mało opaleni :p

co do gatunków - to tak, cała masa - na picassie tylko trochę ze zrobionych fot :) można by tak ze 2x tyle jeszcze wrzucić :p

o hystrixie nie wiedziałem - ale tak na oko to on - tyle że żółto-fioletowy, drugi niebieski, choć cienkiego cielisto-różowego też widzieliśmy ;)

ps. przyznam szczerze że foty też mi się podobają whistle.gif - nie sądziłem że kompakt aż tak się spisze thumbsup.gif


17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię wątek. Trafiłeś pięknie zachowany kawałek rafy. Ja tyle szczęścia jak na razie nie miałem. Na zdj. 111 mamy konika czy rybę? Czy zdjęcia w większości pochodzą ze snurkowania przy przychotelowej plaży czy z głębszych nurków? Polecasz rafę przy hotelu do snurkowania (jaki to hotel)? Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cieszę się że się podoba :)

co najmniej 90% zdjęć pochodzi z przyhotelowej plaży hotelu Triton Empire Beach.

zdjęcie 111 - masz rację - to i konik i ryba, a dokładniej - iglicznia :)

i mi sie ta rafa podobała, dlatego nie rozumiem psioczenia na rafy Hurghady, cóż, gusta i guściki ;)


17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba tam byłem 2 dni na początku "objazdówki". muszę sprawdzić. wtedy jeszcze nie posiadłem sprzętu do fot. pod wodą. Empire nie ma własnej plaży, korzysta się z wybrzeża pobliskiego hotelu, dobrze pamiętam? była tam bardzo duża, łagodnie schodząca w głąb rafa? pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

96- za takie rzeczy trafia się do paki na minimum 5lat.... Ale foty zarąbiste


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.