Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Można dodać że ptaszki śpiewają jakoby na jesieni ma się pojawić Transformer z 3G. NO i jest jeszcze wersja "slider" ale jakoś mnie osobiście nie przekonuje:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Dokładnie tak jak piszesz, stworzył coś modnego, białe słuchawki do dziś dzień odbierane są za burżójstwo, może trochę mniej, kiedyś były znakiem dla kieszonkowców, coś w tym jest :) Ja mam sentyment do Apple ze względu na MacBook'i PRO, a cała reszta to gadżety :) kto z nas ich nie lubi ;) Ale 3ci raz już o ograniczeniach nie będę pisał, nie mam też zamiaru bić się w pierś i zachwalać, bo nie ma tak naprawde szału :)

Co do właściwego tematu :D yy nie wiem, u mnie działa :thumbup:

o linuxach to w ogóle szkoda gadać bo to złom stworzony by wkurzać :D

:no każdy OS ma swoich odbiorców i zastosowania, poprostu nie jest dla Ciebie i do Twoich potrzeb, dlatego mógł być bardziej uciążliwy jak pomocny :welcome:

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, mi tez już bliżej 40stki ale grać lubię i pewnie dlatego nigdy nie zrezygnuję ze stacjonarnego kompa. Konsola nie dla mnie, kupiłem bratu PS3 z GT5 - nie powiem, pograć pograłem ale poważniejszych symulatorów na konsolach brak a w FPS z padem to ja nie bardzo. Tablet do tego co robię na kompie oprócz grania i pracy dla mnie jest idealny:) A produktu Apple? Coś długo nie mogłem się przekonać do tego ale od ponad roku używam intensywnie iPhone 3GS i o ile nie zrobiłbym jailbrake to bym go nie chciał właśnie ze względu na ograniczenia narzucone przez Steva to po JB jest lepiej niż dobrze.

Ale funkcjonalności iTunes to chyba nigdy nie pojme:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale funkcjonalności iTunes to chyba nigdy nie pojme:)

należymy dalej do krajów 3ciego świata, u nas nie da się kupować niczego z tego serwisu, można pobrać kilka gier i aplikacji, ot co, ale o muzyce, filmach, można póki co pomażyć, nie wiedzieć dlaczego ...

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Ja mam iPhone jakieś 2 lata i jeszcze nie doszedłem do tego jak działa aplikacja iTunes.

Te archiwizacje, żeby wgrać jedno to wyrzuca drugie, szok :nuke:

Tylko Steve Jobs wie o co w tym chodzi :D

Jak to, nie możesz sobie zarejestrować konta na USA? Ja sobie zmieniam kraj pobytu, bo w Irlandzkim AppStore i iTunes nie ma wszystkiego tego co mają w USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LiZaRd: to nawet nie to że nie mogę czegoś kupić, raczej to o czym pisze kapitan: sposób w jaki ten program traktuje moje dane w telefonie jest tak inny od tego do czego jestem przyzwyczajony, ze tylko mnie wkurza. W zasadzie to używam go tylko do wrzucania muzyki. Kontakty wole mieć zsynchronizowane z google contacts i tam je edytować;)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak ugryzione jabluszko nie zmieni podejscia, to po tym jak google kupilo motorole, sonny ericsson poszedl w androida, samsug robi takie screeny ze ho ho Iphone nie wytrzyma rynku. Kilka lat temu NOKIA to byl mercedes S na rynku telefonow, ale patrzcie co sie dzieje, jak zaspali ze smart phonami. Akcje firmy polecialy o 50% a oni wzieli chlopa zeby windowsa do noki wsadzil.

Kapitan jak Apple bedzie dzialac za 15 lat jak to juz teraz nie dziala. Z reszta czytaj post pierwszy :sleeping:

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa synchronizowanie folderów jest czasami daremne, jakby nie dało się poprostu przeciągnąć i wrzuić fotek albo filmów, całe szczęście, że z muzyką nie ma problemów, cóż :) cieszmy się, że mamy jabłko na obudowie xD

4 ty raz pisać nie będę, ale przed snem dodam, że wszystkie produkty Apple są gadżetami, MacBook'a Pro i iPod'a mogę tylko chwalić, ale pozostałe upośledzają mnie jako ich użytkownika, a teraz zamykam tą debatę i proszę o pomoc dla koleżanki :D ja idę spać z ipod'em 4 i słuchawkami SkullCandy na uszach :thumbup: Pozdrawiam wszystkich gadżeciarzy :D

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomozemy w koncu kolezance? :unworthy:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie racja, pytanie było inne: ustalmy: czy z forum koleżanka korzysta przez przeglądarkę czy za pomoca jakiejś aplikacji? Jeśli tak to jakiej, posprawdzamy co i jak.


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko , czy to forum jest przystosowane do korzystania z ipada2 ?

Safari prosto z Ip2, nie wywala mnie nigdy :welcome:

Zgadza się, to urządzenie oprócz dobrego dotykowego wyświetlacza, designu, jabłuszka na obudowie nie oferuje nic :) To taka fajna przenośna ramka do zdjęć nic więcej..

Wiadomo, dotykowy ekran rewelka, design, desing, design, ale szczerze? Dla bardziej wymagających userów jest zbyt wiele ograniczeń, to ciągle gadżet, swoją funkcjonalnością raczej upośledza ..

Uuuuu no i tu się grubo mylisz. To właśnie ci normalni użytkownicy ( net, fotki, filmy, gry) wykorzystują go normalnie.

Zaawansowani wiedzą co z nim zrobić - tylko trzeba wiedzieć jakie programy dograć.

Na na swoim robię wszytko to co robiłem na laptopie, - m.in zarządzie zdalne serwerami, support userom - np: poprzez TeamViewer, pełny pakiet MS Office, pdf ........... i dużo różnych śmiesznych rzeczy.

Oczywiście nie bronię Jabłka i nie twierdzę że jest lepsze od innych produktów. Jest inne - bo oryginalne :)

Ma jakieś minusy, ale inne też je mają - nie ma rzeczy idealnych zawsze coś będzie nie tak, ale to dobrze - dla nas dobrze :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna mam iphone4 i jestem BARDZO mile zaskoczony. Teraz mysle nad sprzedazą mojego eeePC i kupnem ipada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bez powodu apple ma w swojej kasie wiecej $ niż rząd USA :p

Hardware może i konkurencja podgoni/przegoni, parę innych rzeczy też się pewnie uda zrobić lepiej, ale soft raczej jeszcze dłuuuugo pozostanie wtyle względem IOS. To jest zwyczajnie WYGODNE, tym wygrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

No to się wstrzymaj do premiery oj-pada 3 ;) Plotka głosi, że ma mieć dopasiony ekran "retina" taki jak w oj-fonie 4. Mówią też że zmieni się design i nie będzie tej ramki wokół ekranu, tylko ekran będzie na całą długość i szerokość.

Powiem Ci, że każdy kto weźmie sprzęt Apple do ręki jest zadowolony. Ja jak patrzyłem na ich laptopy to się śmiałem, konfiguracja 3-letnia a kasa 2x większa jak za najnowszego lapka zwykłego. Ale bierzesz Maca do ręki i jak zobaczysz jak to chodzi to nie chcesz niczego innego.

Tutaj jednak wychodzi dopracowany system operacyjny stworzony specjalnie na potrzeby danej (też starannie dobranej) konfiguracji sprzętowej. Na papierze procesor 3Gs 600mhz jest gorszy od jakiegoś tam HTC 1Ghz, ale fakt jest taki, że ten 3Gs chodzi 2x szybciej :) Dlatego nie trzeba patrzeć na specyfikacje sprzętowe, tylko jak to działa w praniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś używa PC na Windzie, ma komórkę na Androidzie i nagle wpadnie mu w ręce takie 'mało użyteczne' a co za tym idzie - prawie nie kompatybilne urządzenie z jego urządzeniami - to ma w nosie Apple. I nie jest to ocena obiektywna. Zalety Appla doceniasz gdy pobawisz się nim kilka dni. Pomijając ŚWIETNĄ jakość wykonania, bijącą na łeb wszystko na rynku. Mam już kolejnego Iphone, nie zmienie go na inny telefon, no chyba że na model 5 ;) Sparowanie ze sobą Ipada, Iphona i Macbooka to sama przyjemność w użytkowaniu poczty, kalendarza, cudo!

A co do samego Ipada 2 - jest lepszy od jedynki, mniejszą wagę czuć gdy dłużej czyta się coś w łóżku - i nikt mi nie powie, że jest coś lepszego do przeglądania stron www niż tablet Ipad. Nie potrzebujecie, bo może nie mieliście może okazji spróbować... :)

Pozdrawiam!


Pozdrawiam, Krzysiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam, wyłączyłem rozbudowanego edytora tekstu.

P.S Mężu jesteś wielki :)

Problem już rozwiązany . Na forum w ustawieniach własnego konta należy wyłączyć rozbudowany edytor tekstu i działa .

Co do dyskusji , która sie tu wywiązała . Myśle , ze każdy kto weźmie do ręki iPhone , ipada , to paru chwilach sam wie , czy chce miec ten gadżet czy tez nie .


Mój Reefmax http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=36509&d=0

Kolekcjonuje Zoa i Acanthastrea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze dwa pytania odnosnie Ipada

Jak polaczyc Ipad2 z telewizorem za pomoca HDMI?

Czy da sie na przyklad tak ja teraz na jednym sprzeie klikac na forum i sluchac swojej ulubionej muzyki?, miec otwarte gadu i z torenta sciagac film.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze dwa pytania odnosnie Ipada

Jak polaczyc Ipad2 z telewizorem za pomoca HDMI?

Czy da sie na przyklad tak ja teraz na jednym sprzeie klikac na forum i sluchac swojej ulubionej muzyki?, miec otwarte gadu i z torenta sciagac film.

Tak Grzesiu, można podłączyć za pomocą przejściówki HDMI (trzeba ją dokupić)

CO do drugiego pytania, tak, tak, tak - a z torentami to tak nie koniecznie - nie wszystko można zassać na Ipada.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wszystko można zassać na Ipada.

I to jest meritum - ograniczają aby tylko ichnie było ok

Przejściówka HDMI ?!


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzie! Ipad to nie komputer!!!

To tablet, ma zupełnie inne zadania i zupełnie inną funkcjonalność wielozadaniowości - nie zastąpisz PCta tabletem, nie ma szans! Nie oczekujcie tego od niego, bo nie do tego został stworzony. To urządzenie do oglądania filmów, słuchania muzyki, przeglądania neta, organizowania sobie dnia (kalendarz, notatki) i do emaila. Ewentualnie jakieś gry - ale nic więcej!!! I do tego co napisałem, Ipad sprawuje się ŚWIETNIE i nie ma porównania z komputerem... Bierzesz go, rozwalasz się na sofie, nic Cie w jaja nie grzeje, kładziesz się wygodnie i czytasz nano-reef...

Kiflu ma trochę racji - co ichnie jest ok - to strategia Appla która rozumiem - to jest to o czym pisałem - mając kilka urządzeń Appla - jest wyśmienicie. Ale przy innych urządzeniach są już trudności.


Pozdrawiam, Krzysiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest meritum - ograniczają aby tylko ichnie było ok

Przejściówka HDMI ?!

No o taka oooo :)

Przejściówka HDMI


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko to jest tylko przejściówka, świry TV wyśmieją takie rozwiązanie - aby ipad był przydatny niestety należy trochę grosza wydać, to kabelek, to przejściówka, to programik, to muza zamiast standardowego dzwonka i tak w koło.

Jak by ipada wyposażyli w tak standardowe rozwiązania jak wtykę USB oraz HDMI zyskali by 50% tych klientów którzy kupili zamienniki słynnego tebleta.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padłem - 129 zeta za przejściówkę HDMI? :lol: Kilka tygodni temu przyjaciel pożyczył mi Ipada2 i Acera Iconię A501 do "pobawienia". Po tygodniu zabawy bez wahania wybrałem Acera - ma normalne wyjście HDMI, 64GB pamięci na pokładzie, slot na microSDHC, ekran 1280x800 pix, pełną obsługę Flash, strony chodzą bez zastanawiania się, co włączyć, a co nie, żeby było widać, jest dostęne oprogramowanie do edycji dokumentów MS Office zachowujące po powrocie pliku na PC pełen format oryginałów i tysiące aplikacji w AndroidMarket... Głośniki stereo z obsługą Dolby, normalne USB, Bluetooth, WiFi itepeitede. IMHO - bije Ipada funkcjonalnością bez dyskusji. Używam go w tej chwili do nadzoru produkcji i procesów logistycznych u siebie w firmie, do czego IPad nigdy nadawał się nie będzie i pozostanie zabawką. A tak mam narzędzie i pracy i zabawy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asus Transformer to wlasnie tablet z funkcjami kompa. Po podpieciu klawiatury robi sie maszyna do pracy.Jablko to internet muzyka i film w 4:3 :D

To ze nie grzeje w jajka siedzac na sofie to nie argument. Bo zaden tablet nie ma tej cechy. Nie jestem przeciwnikiem Apple tylko ograniczeniom na ktore naklada na mnie trend. Skoczczku napisales tylko o torentach a tak naprawde na Applu zeby rozpoczac nowe zadanie mususz wyjsc, zamknac i dopiero otwierasz nowa aplikacje.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.