Skocz do zawartości
Sebastek

Adamek - Kliczko

Rekomendowane odpowiedzi

Adamek - Kliczko w Cyfrowym Polsacie

10 września 2011 około 3,5 miliona abonentów największej polskiej platformy cyfrowej Cyfrowy Polsat będzie miało możliwość obejrzenia walki nazywanej pojedynkiem XXI wieku.

Ze Stadionu Miejskiego we Wrocławiu który zbudowany został na okoliczność polskiego euro walkę dla abonentów CP komentować będą dziennikarz Jerzy Kulej i Andrzej Kostyra.

Polsat dla swoich widzów przygotuje także studio na stadionie które poprowadzi Mateusz Borek wraz z Przemysławem Saletą i Januszem Pinderą. Oprócz walki wieczoru, abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli śledzić również walki poprzedzające tę konfrontację z udziałem polskich bokserów.

Pierwsza w Polsce transmisja w systemie pay per view będzie dostępna w słonecznej platformie w cenie 39,90 zł. Zamówienia na obejrzenie Gali można dokonać za pośrednictwem Internetowego Centrum Obsługi Klienta (icok.cyfrowypolsat.pl) bądź w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta.

Plan transmisja: Sobota, 10 września 2011 :

- Kanały o nazwie: Adamek vs Kliczko HD (poz. 118) w dekoderach platformy.

godz. 21.00 - Gala Boksu we Wrocławiu

godz. 23.00 - Walka wieczoru: Tomasz Adamek - Witalij Kliczko

Co wy na to ?


Akwarium morskie 800 litrow w obiegu, 50kg LR + 20kg LS,

Odpieniacz białek: WhiteSkim 250

12x54W T5

Słona woda płynie i coraz bardziej mnie wciąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kumplem planuje jechać do kina na walkę 39zł bilet w krakowskim kinie. :D


b63d73112ec74cf8f521afe581428e01u1573a17

 

Pozdrawiam.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bandytyzm w biały dzień nic więcej :thumbdown:

A potem się dziwią, że piractwo kwitnie... robią takie akcje to nie ma się co dziwić.


54 litry od Aquael'a ^^,

Akwarium: 60x30x30, Oświetlenie: 2x Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (aktualnie pusta), HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 24.01.2013 - KONIEC 20.06.2015

30 litrów od Aquael'a ^^,

Akwarium: 30x30x35, Oświetlenie: Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (purigen, chemi pure elite, aniphos, żywa skała) HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 22.07.2011 - KONIEC 26.01.2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybym w tym czasie był w domu to pewnie bym szukał czegos on line :D

a tak to sobie kiedys na youtube zobacze :)

Mam nadzieje ze to bedzie piekna walka i ze Kliczko pójdzie na wymiane ciosow

inaczej bedzie padaka


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na RTL tyle, że z niemieckim komentarzem można obejrzeć za darmo jeśli się go ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to bzdura dość że płace za Polsat Cyfrowy to jeszcze raz trzeba zapłacić.Walka w naszym kraju o mistrzostwo świata z udziałem Polaka i rodacy nie obejrzą jak bywało dotychczas że wszystkie ważne imprezy sportowe mogli obejrzeć wszyscy.Takie moje zdanie i nie atakujcie mnie :thumbup:


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na RTL tyle, że z niemieckim komentarzem można obejrzeć za darmo jeśli się go ma

a skąd masz taką pewność? W gre wchodzi zbyt duza kasa... są sposoby by sygnał w tym czasie na terenie Polski na RTL został zagłuszony... takie mam odczucie


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze adamek padnie chwile po starcie i bedzie po problemie a kto chce niech placi polsatowi taka kase za byle badziew, gdyby byla za friko, na bank bym ogladal ale 40 zeta?? za co ?? za milion reklam po drodze?? za kilka badziewnych walk wczesniej??buhahahaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwarium morskie 800 litrow w obiegu, 50kg LR + 20kg LS,

Odpieniacz białek: WhiteSkim 250

12x54W T5

Słona woda płynie i coraz bardziej mnie wciąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będą zakłócać bo nie mogą, nie pozwalają na to umowy jakie są podpisywane z nadawcą.

Straszenie jakimiś pismami z kancelarii na nikim nie zrobiła wrażenia.

W jednej ze śląskich kablówek będzie można oglądnąć na RTL na 100% - wiem bo tam pracuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 dychy to duża przesada, przejadą się na własnej pazerności moim zdaniem. Zwłaszcza, że mało oglądających=problem z reklamodawcami.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to śmiech na sali. Niedługo za obejrzenie wiadomości będziemy płacić 5zł :D


3Z46ANI.jpg

38x38x43 60L + Sump 20L + Dolewka 10L | Maxspect Razor Nano 60W | Tunze 9002 | Koralia Nano 1600 + Koralia Nano 900 + NJ1700 | 8 Kg LR + 4,5 Kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, telewizje robią sobie z nas jaja... Zawsze zastanawiały mnie te opłaty, zwłaszcza abonamentowe w TVP, że mam płacić za jakość, a w TVP lecą nagminnie jakieś kretyńskie seriale czy programy tańcząco - śpiewające w których zarobki prowadzących sięgają sum wręcz absurdalnych. Ale jeśli chce się pooglądać jakiś sport to nieeeee - to kolejny twar luksusowy za który trzeba zapłacić extra, ja osobiście na takie zachowania kłade lage, dowiem sie z wiadomości a powtórkę pooglądam na YT... 40 zł nie zapłacę nie ze skąpstwa czy biedy, lecz z śmiesznej zasady...


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ice.gif

nie ma się co przejmować, te dwie minuty na youtube bez problemu ktoś wrzuci tongue.gif

Chciał bym aby wygrał choć dziś wydaje mi się to nierealne.

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, telewizje robią sobie z nas jaja... Zawsze zastanawiały mnie te opłaty, zwłaszcza abonamentowe w TVP, że mam płacić za jakość, a w TVP lecą nagminnie jakieś kretyńskie seriale czy programy tańcząco - śpiewające w których zarobki prowadzących sięgają sum wręcz absurdalnych. Ale jeśli chce się pooglądać jakiś sport to nieeeee - to kolejny twar luksusowy za który trzeba zapłacić extra, ja osobiście na takie zachowania kłade lage, dowiem sie z wiadomości a powtórkę pooglądam na YT... 40 zł nie zapłacę nie ze skąpstwa czy biedy, lecz z śmiesznej zasady...

Zgadzam się z Tobą co do słowa, poza tym nie trawię komentującego Kuleja :whistle:


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skąd masz taką pewność? W gre wchodzi zbyt duza kasa... są sposoby by sygnał w tym czasie na terenie Polski na RTL został zagłuszony... takie mam odczucie

ponoć mają nie zagłuszać operatorzy sygnału :) ale jak będzie to wyjdzie w praniu

http://media2.pl/media/82947-vectra:-kliczko-adamek-bez-ppv,-ale-z-rtl.html


akwarium: 300 litrów + 70 litrów sump, 65 kg LS, oświetlenie 8x54W, odpieniacz turbo 1000

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze adamek padnie chwile po starcie i bedzie po problemie a kto chce niech placi polsatowi taka kase za byle badziew, gdyby byla za friko, na bank bym ogladal ale 40 zeta?? za co ?? za milion reklam po drodze?? za kilka badziewnych walk wczesniej??buhahahaa

PPV polega na tym, że nie ma reklam :) No chyba, że tu będzie inaczej, bo to przecież polskie ppv ;p Ja zamierzam wykupić, bo i tak nie opłacam żadnego abonamentu za tv. Co tego tego pomysłu na ppv, jest to podobno wymysł Main Events - promotorów Adamka. Kliczkowie chcieli 1,5 mln euro za transmisję! Żadna telewizja tego nie wykupiła za tą cenę, więc mamy ppv ;]


100x50x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest takie proste.

Nadawca jest związany umową i musi się z niej wywiązać bo inaczej są duże kary.

Ani RTL ani operator nie pozwoli sobie na takie zagrywki.

Rynek nie jest przygotowany na PPV i tu jest cały problem.

Jeśli będzie sukces PPV to sądzę, że ciekawsze wydarzenia możemy oglądać tylko w taki sposób, może z ceną się opamiętają no ale to wszystko zależy od Nas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie powiedzmy wprost problem co cena i bez znaczenia czy to ppv czy wideo na życzenia cena jest zbyt wysoka na nasze kieszenie a szczególnie tutaj :) pewnie 90% z was woli wydać kase na szczepkę :D


akwarium: 300 litrów + 70 litrów sump, 65 kg LS, oświetlenie 8x54W, odpieniacz turbo 1000

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi koledzy, którzy płaca po 150zł abonamentu, byli święcie przekonani, że w sobotę obejrzą ten pojedynek. Nieźle byli wkur... znaczy zaskoczeni, jak im powiedziałem, że będą musieli dodatkowo wyłożyć 40zł :F

Też uważam, że to ppv to będzie finansowa klapa.

Sebastek, może dodasz ankietę, jak typujemy wynik walki? Albo, czy wykupimy ppv? hehe


100x50x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe już wolałbym wysłać smsa o treści pomagam :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to że walkę Polaka walczącego Polsce cały świat będzie mógł zobaczyć za darmo

a my Polacy będziemy musieli dodatkowo płacić ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna co za wstyd żeby walke w Polsce nie można było obejrzeć normalnie w telewizji

ależ chory kraj :thumbdown:


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.