Skocz do zawartości
Sebastek

Adamek - Kliczko

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kapitan

uwaga na napinki bo do zawału blisko :) każdy żyje jak chce ...

można walczyć... i dalej myśleć, że to ja zmieniam świat... albo fajnie wykorzystywać to co się da i cieszyć się życiem...

takiej walki nie było i prędko nie będzie - ktoś chce zarobić i ma prawo ...a co do dymania to w akwarystyce każdy został wydymany na 100 sposobów więc o czym tu mówić :)

Jak już o dymaniu piszemy to są tacy co płacą miesięcznie grubą forsę żeby oglądać jak ktoś inny dyma :)

Każdy ogląda to co lubi, ja bym nie dał 35zł za walkę, ale pewnie bym dał za jakiś koncert na żywo.

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o widzisz - a ja mam tak, że w domu wszyscy w koło podczas sportów zachowują się "inaczej" i jest fajnie :)

a np jesli chodzi o kasę - to płacimy 35 zł za transmisję - duży full hd tv - fajne żarcie - zimne piwko

nie trzeba liczyć ile wyniosło by to w knajpie na np 6 osób :)

A dla tych co chca za free w Vectrze jest jeszcze RTL - tylko ze komentarz bedzie niemiecki ;)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już o dymaniu piszemy to są tacy co płacą miesięcznie grubą forsę żeby oglądać jak ktoś inny dyma :)

panowie spokojnie to jest forum akwarystyczne a nie erotycznesmoke.gif. A wracając do tematu to jest sprawa indywidualna każdego czy zapłaci polsatowi czy w pabie za piwko. Walka jest sponsorowana przez prywatnych inwestorów a nie przez polski rząd czy związek boksu, więc niema co wymagać aby puszczali walkę na ogólnodostępnym kanale za darmo

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na RTL bedzie jednak niekodowany sygnal http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Niemcy-nie-zakoduja-kanalu-RTL-na-czas-walki,wid,13764288,wiadomosc.html

wiec mozna walke live podziwiac za free jedyny mankament dla niektorych ze transmisja na RTL bedzie w j.niemieckim oraz bedzie duzo reklam

pozdrawiam


500L OptiW.12mm +sump112L

Odpieniacz BubbleKing mini200.Pompa obegowa New Jet 4500L/h , cyrkulacja 2xTunze6095 + multicontroler7096+JEBAO RW15 .oswietlenie Giesemann Infinity 2x250W+4xT5 ok 35kg skaly + 20kg Livesand+ Sera Siporax 3l.Automatyczna doleweka i inne duperele + TM Bio NP Pellets sie kreca.Reaktor Wapnia ala Dastaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie będzie na żywo w necie

http://meczenazywo.tv/publicystyka_4

jest nawet link


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy nie moge na zywo oglądam w http://www.meczyki.pl/


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma N to do 21:30 ma walki z polskim komentarzem a potem z niemieckim na RTL niekodowanym.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotr1 na którym kanale N jest RTL


380l+100lsump,HQI2x250W+T5 2x54W,cyrkulacja30000,ATI BM200,Eheim 1262,Reaktor wapnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem, że na 109(?).

Podobno już 100 tys. sprzedanych ppv ;]

Pewnie ściema, żeby zachęcić niezdecydowanych, hehe.


100x50x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już jest na 109


380l+100lsump,HQI2x250W+T5 2x54W,cyrkulacja30000,ATI BM200,Eheim 1262,Reaktor wapnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zostaję przy bezpłatnym rtl'u :whistle:


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no już 100 tys. sprzedanych ppv ;]

Bardzo możliwe nawet w mojej pipidówie było dużo zapytań jak to włączyć, bo infolinie zajęte...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja fanem nie jestem wiec lekko seksualne podejscie mam to samej walki, ale problem mnie zaciekawil....

Po usunieciu przez polsat kanalow rodziny BBC zerwalem umowe z polsatem za porozumieniem stron po 4 miesiacach jej trwania. Byla taka mozliwosc i z niej skorzystalem, poniewaz stracilem jeden z dwoch ulubionych kanalow i placenie takich kwot zonie za ogladanie seriali przestalo miec sens.

Kupilem cyfre+. Po rozmowach ze sprzedawca wybralismy pakiet full hd gdzie w umowie ladnie mam zaznaczone ze w ramach pakietu obejmujacego wszystko co cyfra ma do zaoferowania mam darmowy ! Dostep do wszystkich transmisji sportowych nadawanych na zywo na kanalach cyfry+.

Napialem pisemko z prosba o wyjasnienie i cisza jakos....

Ale w czym rzecz. Dla mnie i tak jestesmy wystarczajacymi idiotami my, ktorzy placimy miesiecznie ciezkie pieniadze za ogladanie telewizji w ktorej polowa programow to reklamy skierowane do nas posrednio a bezposrednio naszej kieszeni :) mam nadzieje ze ppv nie wypali i nie dojdzie do tego, ze miesieczne oplaty za kanaly sportowe beda sie tyczyly ligi czarnogorskiej i republiki konga a za kazdy mecz reprezentacji, ligi mistrzow czy naszyk siatkarek - dodatkowe 4 dyszki. A na polsacie za 120zl miesiecznie beda wiadomosci i reklamy ze za dyszke w poniedzialek mozesz obejrzec mega hit - kevin sam w domu... Bo niestety w tym kierunku to bedzie zmierzac moim zdaniem....


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukasz jezyk znasz na co Ci Polska telewizja. Wez sobie SKY sport z najwyzszej polki bez zadnych oplat, zadnych reklam, ceregiele.

W razie niezadowolenia dajesz miesiaczne wypowiedzenie


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzgorz musze miec polska tv :) namietnie ogladam wiadomosci gdy przychodzi mi ochota na powrot :) nie ma lepszego srodka zapobiegawczego glupim pomyslom :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rofl:

Grzgorz musze miec polska tv :) namietnie ogladam wiadomosci gdy przychodzi mi ochota na powrot :) nie ma lepszego srodka zapobiegawczego glupim pomyslom :D

DOBRE!!! :unworthy: :unworthy: :unworthy:


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym rzecz. Dla mnie i tak jestesmy wystarczajacymi idiotami my, ktorzy placimy miesiecznie ciezkie pieniadze za ogladanie telewizji w ktorej polowa programow to reklamy skierowane do nas posrednio a bezposrednio naszej kieszeni :) mam nadzieje ze ppv nie wypali i nie dojdzie do tego, ze miesieczne oplaty za kanaly sportowe beda sie tyczyly ligi czarnogorskiej i republiki konga a za kazdy mecz reprezentacji, ligi mistrzow czy naszyk siatkarek - dodatkowe 4 dyszki. A na polsacie za 120zl miesiecznie beda wiadomosci i reklamy ze za dyszke w poniedzialek mozesz obejrzec mega hit - kevin sam w domu... Bo niestety w tym kierunku to bedzie zmierzac moim zdaniem....

No wađnie, już niedługo będzie :

Pakiet podstawowy : eliminacje oraz ujęcia maskotek i trybun

Pakiet patriota : relacje z występów polskich sportowców na olimpiadzie (za wyjątkiem finałów)

Pakiet sport fan : transmisje z finałów (za wyjątkiem tych w których uczestniczą polscy sportowcy)

Pakiet Full MAXXXX : pełna transmisja olimpiady + DŹWIĘK GRATIS...

Itd, itp...


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja poproszę o relację na forum bo nie mam jak obejrzeć bo w pracy jestem :wallbash:


Pozdrawiam

Mariusz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja poproszę o relację na forum bo nie mam jak obejrzeć bo w pracy jestem :wallbash:

jak masz dostęp do forum to w necie obejrzysz


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio?

a znasz jakieś namiary?

byłoby zaje....fajnie:)


Pozdrawiam

Mariusz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.