Skocz do zawartości
Sebastek

Adamek - Kliczko

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to komercyjna walka gdzie już na początku dokładnie zostały przeliczone kwoty a zwycięzca był oczywisty przed walką. Kliczko wyraźnie oszczędził Adamka chyba w 2 czy 3 rundzie. Bardzo podobał mi się profesjonalizm w organizacji i aranżacji walki. Niestety poza stadionem we Wrocku organizacja była fatalna. Zakorkowane ulice i brak policji na skrzyżowaniach ogólnie totalny chaos. Nikt nie był przygotowany na przyjęcie takiej ilości samochodów.


450 lit + 120 lit sump; 2*150 HQI+2*54 T5 ; Deltec APF 600; AM OR 3500-obieg; 1*4500+1*8000+1*4400-cyrkulacja;

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=23191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ozim - ale sama oprawa - przyznasz chyba że była niezła. Byłem na stadionie i wrażenia pozostaną


ponad 300 litrów solanki ........

100*50*55h + 60*40*40 sump

Skimz Oval SV203DC

Kessil AP700 + T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pitolenie... roznica wzrostu, masy ciala znaczna, to bylo widac ale coz -- taki Ernesto Hoost

To nie bob sabb, kliczko ma takie predyspozycje jakich Adamek mieć nie będzie.

Nigdy nie znajdzie antidotum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No walka była dobra, różnice było widać ale taki jest boks zawodowy.

Jeśli chodzi o komercję całego przedsięwzięcia to wydaje mi się że lekko mieli zasugerowane że prawdziwy boks zaczyna się od 5 rundy :)

Najgorsze jest to że walka stulecia, jak to określano, z polakiem w roli głównej, na polskim nowym stadionie, można by powiedzieć wydarzenie narodowe :)polak musiał oglądać na RTL-u

Pytam się .. dla kogo te stadiony ... dla kogo te nowe drogi ... dla kogo te piękne wydarzenia ... dla nas ? dla tych którzy czekali "sto lat" na to wszystko ?

Moim zdaniem trochę to niesprawiedliwe ...

Transmisja była wykupiona przez 146 telewizji bodajże, ale tylko w polsce była płatna ...

Czy to nie jest żenujące ?


Akwarium morskie 800 litrow w obiegu, 50kg LR + 20kg LS,

Odpieniacz białek: WhiteSkim 250

12x54W T5

Słona woda płynie i coraz bardziej mnie wciąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zenujace jak cholera...caly ten polsat jest zenujacy...


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze RTL nie żenujący tak ?

Nawet lepiej się tam ogląda :thumbup:

Jest wiele abonamentów neta i telewizji to krocie więc jak ktoś ma dziadowskiego operatora to czas zmienić i nie płakać.

Jest kupe dróg w internecie gdzie można obejrzeć walkę tylko polsat jest na świecie?

Vectra nie blokowała rtl.astercity już tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam że Adamek popełnił błąd taktyczny, wyszedł do walki defensywnie - chyba liczył że znokautuje Kliczke w dobrej kontrze ?!

Szacun dla Adamka - pokazał serce, szacun dla Kliczki za oszczędzenie naszego Górala huh.gif

Fajnie że doszło do takiego widowiska, długo czekałem na ta walkę.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie adamek jest wiekim piesciarzem i jeszcze nie raz to udowodni,ale z kliczkami trudno sie boksuje bo warunki fizyczne maja znakomite,mysle ze adamek zdawal sobie z tego sprawe,jedyny ktory moze pokonac na dzien dzisiejszy kliczke to Haye.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na co Wyscie moi drodzy liczyli? :thumbsup: Wszyscy piszą o szybkości Adamka, technice, bla bla bla... Ja się pytam jakiej szybkości i jakiej technice? Różnica między Kliczką a Adamkiem to przepaść jak dla mnie, pod każdym względem, nie tylko warunki fizyczne, ale również technika, szybkość, taktyka, wszystko.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"gwizdy są normalne, przecież nasi nie będą bić brawa dla Ukraińca "

Ciekawa wypowiedz !

A mozesz napisac, dlaczego mistrzowi swiata nie nalezy sie szacunek i oklaski ? Gwizdy w czasie obcego hymnu to tez polska duma narodowa czy zeby przestraszyc ? Moze warto sie zastanowic i pomyslec, ze Adamek bral udzial w walce sportowej a nie szedl na wojne? Moze takie myslenie jest powodem, ze w Polsce nie mozna pojsc na stadion z zona i dziecmi, tylko z gwizdzacymi kumplami i w helmach ?

Moim zdaniem, Adamek walczyl ambitnie, ale to nie jego liga i mit o swojej szybkosci moze zapomniec. Taki troche miejscowy Golota, tylko slaby.

Kliczko bez specjalnego okazywania zdenerwowania zachowal sie jak mistrz swiata. W wywiadzie powiedzial, ze Adamek chyba raz go trafil.

Brawa i szacunek dla mistrza. Mimo to, Adamka bym nie wygwizdal. To nie jego wina, ze jest taki maly i teraz to zrozumial.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to było do przewidzenia, mimo że sercem za polakiem to jednak Kliczko ma jedną wielką przewagę nad każdym rywalem ZASIĘG RAMION i to jest atut którego nikt na razie nie przeskoczył, mimo że Tomek walczył pięknie i dzielnie ale to mu nie pomogło bo sporo musiał się na doskakiwać żeby w ogóle go trafić!!


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HYMN:

FALA meksykanska:

Adamek wejście


ponad 300 litrów solanki ........

100*50*55h + 60*40*40 sump

Skimz Oval SV203DC

Kessil AP700 + T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

@Stani proszę nie porównuj Adamka do Gołoty.Adamek nie bije przynajmniej po jaj...

Adamek rzeczywiście troszkę za dużego przeciwnika sobie wybrał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Nawet jest jednostka czasu: 1 Gołota = 53 sekundy

:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vectra nie blokowała rtl.astercity już tak.

To sprawdzone info ze Aster blokowal ? A jak w UPC ? Bo Aster zostal kupiony wlasnie przez UPC.


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja i tak się ciesze że wytrzymał tyle rundvava.gif, bo Gołota penie już w pierwszej by zwiał z ringuouttahere.gif

Jakby Adamek walczył z takimi przeciwnikami jak Gołota to pokazaliby mu gdzie jest jego miejsce.Dla mnie Adamek to nie waga ciężka,taka na siłę


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.