Skocz do zawartości
martek6600

Dekor 450 litrów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

Ciekaw jestem opinii Kolegów na temat mojego zbiorniczka.

Wymiary 150x50x60cm szyba opti white. Zbiorniczek obecny stan wystroju zyskał ok.3m-ce temu i chyba niektórym z nas wystrój się podoba, bo już znalazł w Koszalinie naśladowców. Choć prawdę mówiąc pierwowzorem baniaczka był otóż ten:

Wystrój z YouTube został powielony przeze mnie podczas realizacji zbiorniczka u klienta 160x60x60cm, a efekt końcowy był na tyle powalający, że powieliłem go również u samego siebie.

Chętnie zapoznam się z Waszym zdaniem.

post-9808-0-15341200-1316372658_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie bomba :) fajne ułożenie skał ja bym więcej SPS-ów dodał a miękkie wywalił

poza tym wsio super


akwarium: 300 litrów + 70 litrów sump, 65 kg LS, oświetlenie 8x54W, odpieniacz turbo 1000

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładne ,bardzo sterylne,wygląda jakby 2 godz.temu wpuszczono ostatnia rybę a wszystko było szykowane na czas,brak życia i nie chodzi mi o ryby czy korale,każde zdanie się liczy ?


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ideałem byłby zbiorniczek obsadzony tak jak na filmiku, ale niestety mój osprzęt akwa jest zdecydowanie uboższy, stąd parametry też nie są wystarczająco zadowalające.

Obiecuję, iż niebawem baniaczek będzie wyglądał zdecydowanie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć 'taszyn'

skałkę kleiłem sam, przepraszam z pomocą kolegi, bo czasami jest potrzebna dodatkowa para rąk, a i odmienny punkt widzenia co do ułożenia skałki też jest mile widziany.

poszczególne kolumny mają wewnątrz stelaż z prostego kawałka rury zakończonego na dole trójnikiem. całość na dole jest zacementowana rozsądną ilością ceresitu cx5. z jego ilością nie ma co przesadzać, ważne aby nie wystawał zbytnio z piachu.

każda z kolumn jest złożona z 3-ch platform (na platformy używałem od 3 do 5 płaskich kawałków skały). platformy są sklejone tak aby w ich środku pozostawał otwór, którym nasuwałem je na pionowy stelaż.

platformy można obracać wokół ich osi, co daje możliwość manewru podczas układania całości.

komin był maskowany dwoma płaskimi ściankami, też sklejonymi z drobniejszych kawałków.

w razie jakichkolwiek pytań chętnie służę pomocą.

pozdrawiam, mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzę iż kolega z Koszalina niewytrzymał i wkleił zdjęcie swojego akwarium na forum a mówił iż nie czyta forum! Można by było napisać iż nie kleiłem skały sam przy pomocy kolegi tylko kolega kleił a ja dyrygowałem :thumbdown: .Mariusz nie rób obciachu wspomiał byś przede wszystki o Mateuszu który odwalił za Ciebie kawał dobrej roboty. :clap: Taki pomocnik to skarb.Ps.Ojakich naśladowcach z Koszalina była mowa bo ja takich nie znam. :rofl: O rurkach też wcześnij wiedziałeś :w00t:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie chwale ja po prostu mam talent...... :)


666 w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć romanxx2.

jak to mówią, uderz w stół a nożyce się odezwą. cieszę się że pochwalasz mateusza, ale niestety nie było to odwalenia za kogoś roboty, raczej poduczenie się, aby móc pomóc np. tobie. Ale to nie wątek na ten post. nie wiem tylko w jakim celu padają od ciebie jakieś wskazówki co do osób pomagających mi przy klejeniu, skoro sam zapomniałeś, że tobie również pomogłem niejednokrotnie, prawdę mówiąc jak np. komuś brakuje osmozy to też wie do kogo się zwrócić, prawda ... ?

sądzę więc że wyjaśniłem conieco.

ps. twój zbiorniczek też wygląda nieźle - szacun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.