Skocz do zawartości
pio7

Przedłużacze z Biedronki z wyłącznikami gniazdek

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys taki kolorowy z Biedronki dostalem od Seba. Wnetrze jest naprawde prymitywne i w uziemienie bym nie wierzyl.

Jestem mile zaskoczony, ze jeszcze dziala (juz z 3 - 4 lata). :thumbup:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzis w 4 rech biedronkach w katowicach i sa dostepne tylko z pojedynczym wlacznikiem, tych z wlacznikiem na kazde gniazdko brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bylem dzis w 4 rech biedronkach w katowicach (...)

chciało Ci się tracić czas? zamiast już w pierwszej złapać szefową i zapytać czy jest sens "zwiedzać" dalej ?

jak u mnie "za rogiem" nie ma - to proszę żeby zadzwonili do tej drugiej czy trzeciej a nie latam po całym mieście :p

jest tez biedronka.pl ...

a na alledrogo są cały czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak robilem zakupy a tak przyokazji byly to powchodzilem.

Wysłane z mojego C6833 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 stron na temat przedłużacza z Biedry... :)

No i co w zwiazku z tym???

baszurek nadaje mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledwie po dwie strony na gniazdo. :thumbup:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to tam pitole te przedłużacze z biedronki/targu i innych sklepów/marketów. No chyba że coś solidnego ze sklepu typowo elektrycznego.

Nakupiłem gniazdek natynkowych i przewodu trzy żyłowego i sam porobiłem :)

Przy okazji pociągnąłem sobie ten przewód pod oddzielny bezpiecznik :D w kamienicy ogólnie mam trzy bezpieczniki od dawien dawna tak było zrobione przez elektryków :D

Czyli

Od oświetlenia we wszystkich pomieszczeniach, od jednego pomieszczenia i drugiego jeden no i jeden od gniazda w moim pokoju. Jeszcze główny odcinający zaraz za licznikiem.

Wywaliłem to gniazdko bo i tak nie potrzebne i tam się podpiąłem z akwarium, zaszpachlowane pomalowane i tyle.

Te przedłużacze z biedry to raz by mi chałupę spaliły, podłączyłem tam bodajże komputer i tv czyli normalny zestaw, w nocy ubudzi mnie smród, okazało się że przewód nie dał rady ^^ stopił się niestety.


"Mówiłaś mi" bym nie umarł, to jest w genach

"Brzydki, zły i szczery" w biegu "Po drodze do nieba"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Te przedłużacze z biedry to raz by mi chałupę spaliły, podłączyłem tam bodajże komputer i tv czyli normalny zestaw, w nocy ubudzi mnie smród, okazało się że przewód nie dał rady ^^ stopił się niestety.

bo do kompa / tv podłącza się listwę anty przepięciową z filtrem i bezpiecznikiem (ACAR)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.