Skocz do zawartości
Piotr K.

ZooExpo 2011 - ekspozycja akwarystyczna (cykl filmów)

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

Oto pierwsza część reportażu z targów ZooExpo 2011 w Warszawie - jeszcze ciepła ;) Wrzucam w OffTopic, bo nie dotyczy bezpośrednio morszczyzny - kto chce to obejrzy :)

Zabieram Was na krótką wycieczkę po całej hali wystawowej, żeby pokazać stoiska związane z branżą akwarystyczną - dzięki temu będziecie mieli ogólny ogląd jak to wszystko wyglądało. Niestety tylko standardowa rozdzielczość, bo zacząłem kręcić zaraz po przyjeździe, i z wrażenia zapomniałem przestawić kamerę w tryb HD :wallbash: (kolejne części już są w odpowiedniej jakości :) ).


Piotr K.

telewizja akwarystyczna

DefiniteAquascapeTV

www.definiteaquascape.tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacunek - plusik ode mnie

Dla takiej kaleki jak ja gdzie nie moze sie nigdzie ruszyc

- super sprawa.

Podpowiedz aby obejrzeć w pelnym ekranie trzeba film otworzyc z youtuba

Howk..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrian, kliknij w "YouTube" w prawym dolnym rogu. (i potem już na stronie YT masz już tę opcję do rozciągania)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem dalszej części czy nas też złapali w kadrze :)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna relacja! Najwazniejsze, że jadaczka sie nie zamyka i nie ma ciszy w eterze. Tylko ta dluga nazwe tv bym skrocil bo jest nie do ogarnięcia :) Pozdro!!!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem dalszej części czy nas też złapali w kadrze :)

W pierwszej nas nie uchwycił bo znów na jedzeniu byliśmy :rofl: Ale baniaczek prawie jako pierwszy pokazany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota! Należą Ci się wielkie podziękowania! Pozdrawiam!


...ryby,góry i stare motory...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Juvelka "wpadła" hahaha :D

Hehe, no, to było dobre :) Ja nawet nie zauważyłem że ona ziewa, dopiero jak się zaczęli śmiać to załapałem że coś było fajnego :) Swoją drogą nie wiem czy Juvelowi podesłać linka, żeby nie było że ich pracownicy się nudzą na stoisku... ;)

ciekaw jestem dalszej części czy nas też złapali w kadrze :)

W pierwszej nas nie uchwycił bo znów na jedzeniu byliśmy :rofl: Ale baniaczek prawie jako pierwszy pokazany.

A to zależy gdzie to akwarium mieliście, i z czym. Rozumiem, że to jakaś solniczka była - może ta pierwsza po prawej, jak się wchodziło do pierwszej alejki? Tam chyba SMA Rybnik miało stoisko...

Tylko ta dluga nazwe tv bym skrocil bo jest nie do ogarnięcia :)

Teraz już za późno, ludziska się zaczynają przyzwyczajać... :) Ja wiem że ta nazwa jest strasznie długa, ale "aquarium.tv" już jest zajęte (zobaczcie przy okazji przez jaki serwis... :lol: ), a po angielsku dobrze oddaje ideę mojej działalności (czyli konkretnie o aranżacjach, zarówno akwariowych jak i naturalnych, w przyrodzie).


Piotr K.

telewizja akwarystyczna

DefiniteAquascapeTV

www.definiteaquascape.tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maxevans

Film bardzo ciekawy :) Z niecierpliwością czekam na kolejne części! Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, super! bardzo dziękuję za relację :unworthy: . jeśli mogę takie małe spostrzeżenie , lepiej by się oglądało (przynajmniej mi)gdybyś nie nagrywał chodząc i obracając kamerą w trakcie nagrywania :) a tak to super ! dzięki ;)fajnie ,że jest taki reporter jak Ty wsród nas :unworthy:


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie Piotrek SMA Rybnik:)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie Piotrek SMA Rybnik:)

Ha, no to troszkę materiału będzie - ale bez ludzi, takiego statycznego kręconego ze statywu. Udało mi się dopaść te stoiska w niedzielę rano, zanim przyszli akwaryści, i zanim się zwiedzający zwalili :)


Piotr K.

telewizja akwarystyczna

DefiniteAquascapeTV

www.definiteaquascape.tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ty ranny ptaszek jesteś.My też byli,ale przez budzik gościa który wstawał w domu 4:30 i nie umiał lub nie chciał go wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ty ranny ptaszek jesteś.

Heh, to fakt :) Jak mam nakręta na robotę (a na filmowanie mam nieustającego ;) ), to mogę nic innego nie robić, tylko to, a ranne wstawanie to podstawa - cały dzień jest do dyspozycji :)

My też byli,ale przez budzik gościa który wstawał w domu 4:30 i nie umiał lub nie chciał go wyłączyć.

O kurde, w niedzielę? No to jakiś nadgorliwy trochę...


Piotr K.

telewizja akwarystyczna

DefiniteAquascapeTV

www.definiteaquascape.tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek,sobotę i niedzielę,kolega ten był z Kieleckiej bandy i nad Leonim spał a chłop był wielki,z piętra bez drabinki schodził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Użytkownik leoni dnia 06 October 2011 - 13:24 napisał

ciekaw jestem dalszej części czy nas też złapali w kadrze :)

W pierwszej nas nie uchwycił bo znów na jedzeniu byliśmy :rofl: Ale baniaczek prawie jako pierwszy pokazany.

marek teraz to sie tak to nazywa :p

:cheers: :cheers:


zapomnialem na zlocie dac Monice zaswiadczenie o dyslekcji :D

sry za ortografie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wypas, zawsze z przyjemnoscia ogladam twoje filmiki/relacje, pozdr.


380l FOWLR sie robi, beda rybki...

190l kosteczka, na ledach, pare rybek, same lps i zoaski, sprobuje to zrobic jak nalezy tym razem...

link do kostki: http://nano-reef.pl/...ow/#entry656361

link do FOWLR: http://nano-reef.pl/topic/91587-380l-fowlr-nie-ma-jak-rybki/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie te targi to lipa :harhar:


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmik bomba czekam na reszte


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.