Skocz do zawartości
robi

Wybory 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kapitan

Jak to mowia - kazdy ma prawo do swoich opinii :) ale nie daje Ci do myslenia podzial elektoratu danych partii ze wzgledu na wyksztalcenie? .....

Mnie zastanawia na kogo głosuje 99% kryminalistów osadzonych w więzieniach. Twardy elektorat tej partii można by powiedzieć.

Ja jako czlowiek z sektora energetycznego uwazam tylko ze kaczynski powinien siedziec za unoszenie sie honorem wlasnie, dzieki czemu bedziemy za krocie zmuszeni do kupowania rosyjskiego gazu od niemcow lub co ciekawsze polskiego gazu lupkowego od amerykanow :)

Idole z SLD i AWS negocjowali umowy o gaz. Lizali d*py i co podpisali? Płacimy więcej niż ktokolwiek inny, płacimy za więcej niż zużywamy (tak!) i jeszcze ta umowa będzie ważna przez grube dekady.

Tak mnie zawsze zastanawialo.... Wygralo po ale potrzebuje koalicjanta by rzadzic. Wybierze kogos z mniejszych i stworzy rzad wiekszosciowy.

Po jaka wiec cholere placic pensje opozycji? I tak nic nie zdziala i nie bedzie sie liczyc :) a gdyby te pensje tych kilkuset zbednych osob zsumowac - pewnie mozna by zbudowac basen przy kazdym orliku :)

Taki system jednopartyjny już był w ZSRR i III Rzeszy. Pięknie wspominane oba.

Ale zgadzam się, że posłów powinno być mniej, bo po co ich tylu? I innych urzędasów też wywalić, jak na przykład Senat - nic nie robią, albo Urząd Wojewody - setki zbędnych miejsc pracy w każdym województwie - a do czego oni są potrzebni, co ten urząd robi, nic.

O ZUS i Skarbówce nie wspominam bo to już banał.

@ Niejeden z nas

A jak myślicie - ustrój monarchistyczny miałby sens ??

Myślę, że to już było, a teraz wraca :) Masz wydymanych niewolników w hipermarketach których nie stać na nic (chłopstwo), potem masz trochę klasy średniej co dłubie na swoim (rzemieślnicy), a na samej górze masz polityków, urzędasów, którzy jednocześnie są biznesmenami i kontrolują wszystko i żyją jak królowie (szlachta).

Zobacz co dzieje się u arabów, albo w Londynie, Hiszpanii, Francji. Rodzi się nowa rewolucja przeciwko obecnemu systemowi, niezadowolenia rosną a nie maleją. Jak się zacznie to ja przeczekam gdzieś na biegunie, bo historia pokazuje że krew się leje gęsto na takich imprezach.

Idę, bo już nie wiem o czym tutaj piszemy :)

Pozdrawiam :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rząd(Państwo) powinien wychowywać społeczeństwo. jak się wychowuje dziecko (a nawet tresuje psa) to najważniejszą sprawą jest konsekwencja-

Umówmy się niech państwo i szkoła wychowuje twoje dzieci ale nie moje.

O tym ja zadecyduje jak je wychowam a jak trzeba to i po d*pie dam ! a nie bez kwalifikacji nauczyciele a już nie nowy program nowej edukacji rp wtedy będzie druga anglia i 12 latki z dziecmi tyle ze tam dostawali coś czego nie dostana tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czytam z ciekawością. Łysy o co Ci chodzi? O to że ludzie mają różne poglądy? To dział Off-Topic i właśnie po to powstał. Nie musisz tutaj zaglądać jak coś Cię boli.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nie chodzi o zamach, ale o prawdę co się stało.

Wszyscy już wiedzą, że ruscy nie zrobili sekcji zwłok, ciała były powrzucane do trumien nie do kompletu, a nasz rząd zakazał otwierania trumien.

Potem były dwa wyssane z tyłka raporty nie trzymające się kupy.

Jak dla mnie to nawet upośledzony umysłowo by zauważył, że to nie tak powinno być.

Na miejscu tych ludzi, jakby to wasi bliscy zginęli to nie chcielibyście wiedzieć dlaczego i jak?

A o zamachu mówią tylko "reporterzy" TVN, robią zadymę i wkładają ludziom słowa w usta - takie medium na poziomie tabloidów.

A potem jeszcze mówią: "Polacy nie są głupi, Polacy są bardzo głupi" :)

jak bym jarka słyszał.......


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem temat zamachu i całej katastrofy powinien być już dawno zakończony i ogólnie i na forum ;)


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łysy fajnie się czyta:) Nikt nie odpowiedział na ważne tutaj pytanie... czy kupilibyście od przeciwnika politycznego szczepki ?? ;)


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeśli obieca że w przyszłych wyborach zagłosuje na tą samą partię co ja! :rtfm:


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny proszę o zamknięcie tematu. Jest bezsensowny i bezcelowy, dyskusja dawno zeszła z toru.

Kurcze... nie wypowiadasz sie w temacie a caly czas prosisz o jego zamkiecie. O co Ci chodzi ?? Przeciez nikt Cie tutaj nie obraza a dyskusja sie rozwija. Dział Offtopic. Nie musisz przeciez tutaj zagladac jak nie chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łysy fajnie się czyta:) Nikt nie odpowiedział na ważne tutaj pytanie... czy kupilibyście od przeciwnika politycznego szczepki ?? ;)

nie widze w tym konfliktu interesów :) jesli tylko woda jest słona, a w niej coś wartego... szczerze powiedziawszy to i Jarkowi bym pomógł ogarnąć solniczkę! Moze by załapał nowe hobby, darując już sobie polityke :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek z sektora energetycznego najwyraźniej jest niedoinformowany. Powinien wiedzieć i znać powody dla których jeden z polskich portów został zablokowany przez gazociąg który postawił nam stopę na szyi. Powinien też wiedzieć z czyjego pomysłu, czyjego braku reakcji on powstał. Powinien wiedzieć, że to, jak przedmówca ujął "idole z sld i aws" negocjowali umowy z gazpromem o dostawy gazu, oraz kto odkrył dla Polski gaz łupkowy i dlaczego Polski rząd, wiedząc, że na terenie kraju obecne są ogromne źródła gazu łupkowego wydawał tylko koncesje poszukiwawcze miast wydobywczych.

Próby wychowywania społeczeństwa przez państwo już były, nie będę o tym pisał.

Do czego jest senat? Jest izbą refleksji która zmniejsza ilość bubli prawnych i wprowadza poprawki do ustaw(pomijam fakt że aktów legislacyjch wydaje się dużo za dużo) Jestem jednak za redukcją liczebności pierwszej i drugiej izby.

Dlaczego płacić opozycji? Bo ktoś musi patrzeć na ręce.

Ponadto, warto nadmienić że lwia część polskich mediów leży w rękach ludzi rządzących jeszcze w poprzednim ustroju, iti, polsat, proszę zgłębić temat w ogólnodostępnym archiwum ipn. Dlaczego lider zbrojnej bandy, oskarżony o zbrodnie przeciw ludzkości, dopraszający się o radziecką interwencje w Polsce kiedy władza zaczęła się mu wymykać z rąk wiedzie spokojne życie staruszka, leczy się w szpitalu na oddziale dla vipów? wszyscy robią sobie z nim zdjęcia, a gdy ktoś podniesie rękę by strącić go z piedestału to usłyszy głos redaktora jednej z największych gazet który powie odpieprzcie się od generała.

Proszę rzućcie okiem na you tuba na film NOCNA ZMIANA który pokazuje zerwanie rządu gdy korwin postuluje o zakaz pełnienia funcji publicznych przez funkcjonariuszy UB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tor wodny do Świnoujścia po położeniu rury Nord Stream ma ponad 13. metrów głębokości. Największe obecnie gazowce mają zanurzenie 12 m. Wystarczy poszukać w internecie a nie powtarzać bzdury.

http://ms.ums.gov.pl...jscie/podej.php

http://pl.wikipedia.org/wiki/Gazowiec


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... nie wypowiadasz sie w temacie a caly czas prosisz o jego zamkiecie. O co Ci chodzi ?? Przeciez nikt Cie tutaj nie obraza a dyskusja sie rozwija. Dział Offtopic. Nie musisz przeciez tutaj zagladac jak nie chcesz.

Typowy PiSowczyk choć nick Łysy nie pasuje do tej sekty czy jak kto woli partii :p


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rekin1, przynajmniej TY nie obrażaj


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stwierdzam tylko fakt.


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Łysy, a pokaż mi jakikolwiek projekt rozbudowy tego portu. Nie ma planów, są dyskusje. Boisz się wirtualnych problemów w bliżej nieokreślonej przyszłości.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ Włodzimierzu rzuć proszę okiem na artykuł,

Warto też zwrócić uwagę na fakt iż obecnie Europa zachodnia jest na osobnej nitce gazociągu, następstwa są oczywiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ czytałem i nie tylko ten ale i inne też. I się nie obawiam. Świnoujście ma 2 podejścia - północne i zachodnie.

"Projekt Nord Stream nie stoi jednak na przeszkodzie przyszłej rozbudowy takich dróg dostępowych do portów dla statków o zanurzeniu do 15,0m. Jak już wspomniano wyżej, dla obszaru Bałtyku za dostateczną wartość uznaje się Minimum Under Keel Clearance rzędu 2 m. Dla przepływu statków o zanurzeniach wynoszących 15 m wymagana jest zatem głębokość wody rzędu 17 m. Także po ułożeniu rurociągu Nord Stream będzie dostępna dostateczna ilość obszarów o tej głębokości wody, w obrębie strefy 12 Mm oraz niemieckiej WSE, co widać na rycinach od 3 do 8. Ich położenie geograficzne jest zaznaczone na ryc. 9."

Źródło:

http://szczesniak.pl/1580


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu Putina wolalbym zbudowac gazociag przez biegun lub pod morzem srodziemnym, byle nie rozpoczynac niemozliwych do przeprowadzenia negocji z ktoryms z panow K :)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazwijmy rzecz po imieniu. Nord Stream powstał z powodu Ukrainy i Białorusi. Naszym wielkim błędem jest to że się do niego nie podpieliśmy walcząc w interesie Ukrainy (Juszczenki), który Banderze nadał tytuł "Bohatera Ukrainy" za zamordowanie na kresach 250 000 Polaków w latach '41-47. A L. Kaczyński "klepał Juszczenkę po plecachthumbdown.gif.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodzimierz, widzisz i to rzuca nowe światło. Co do statków faktycznie nie ma się co martwić, martwi mnie natomiast możliwość niezależnego sterowana obiema nitkami gazociągu.

Walka o której wspominasz raczej była w naszym interesie, bo jakoś nie pasuje mi nazywane Bandery bohaterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Dlaczego lider zbrojnej bandy, oskarżony o zbrodnie przeciw ludzkości, dopraszający się o radziecką interwencje w Polsce kiedy władza zaczęła się mu wymykać z rąk wiedzie spokojne życie staruszka, leczy się w szpitalu na oddziale dla vipów? wszyscy robią sobie z nim zdjęcia, a gdy ktoś podniesie rękę by strącić go z piedestału to usłyszy głos redaktora jednej z największych gazet który powie odpieprzcie się od generała.

Proszę rzućcie okiem na you tuba na film NOCNA ZMIANA który pokazuje zerwanie rządu gdy korwin postuluje o zakaz pełnienia funcji publicznych przez funkcjonariuszy UB.

Przecież to on powiedział - "ruszcie mnie a pospadają aureolki z głów", po prostu ma teczki na tych wszystkich cwaniaków z Bolkiem (bohaterem walki z komunizmem) na czele.

Wszystkie inne kraje zrobiły dekomunizację i kwitną, a u nas co jest to każdy widzi.

To tak jakby w Iraku zmienili system, ale pozwolili Husejnowi i jego ekipie dalej siedzieć w polityce :harhar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.