Skocz do zawartości
Marqo

satelita - niekodowane programy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zakładając satelitę potrzebuję wykupywać abonament ? Czy do odbierania podstawowych kanałów (niekodowanych) z satelity wystarczy tylko podpiąć normalnie dekoder i antenę(czy może trzeba coś kombinować z dekoderem i z kartą abonencką? Jakie programy są za darmo ?


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za darmo praktycznie już nic nie obejrzysz wszystko zakodowane,poczytaj o telewizji naziemnej cyfrowej

pozdrawiam

Mariusz


Pozdrawiam

Mariusz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na dzień dzisiejszy z kartą nic nie da się zrobić ale jak masz stały dostęp do internetu to poczytaj o sharing można tanio wyrwać wszystkie platformy :)


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ jacekberetłódz co do karty to się mylisz ale to nie temat na dyskutowanie na forum ,sharing jest oczywiście nielegalną formą oglądania :)


Pozdrawiam

Mariusz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ jacekberetłódz co do karty to się mylisz ale to nie temat na dyskutowanie na forum ,sharing jest oczywiście nielegalną formą oglądania :)

:thumbup: swieta racja...


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno nie sprawdzałem bo mam drugi dekoder za który nie płacę ale można oglądać kanały niekodowane trochę polskich i mnóstwo zagranicznych


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak mi wpadło w oko... Co sądzicie o spliterach ? Na jednym tv mam już polsat a nie chce płacić kolejnego abonamentu :thumbdown:


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest OK - ale... na obu TV oglądasz to samo.

Dlatego chyba daje sie splitter i dwa dekodery -- o ile dobrze pamietam, a dawno czytalem na ten temat :/


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy w polsacie to zadziała ? Z tego co się orientuję to karta jest sparowana z dekoderem , na innym nie będzie działać.


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam spliter do Cyfry. Jest to całkowicie legalne do czasu aż przekazujesz sygnału poza jedno gospodarstwo domowe.

Spliter nie jest zbędny. Działa w ten sposób, że kartę od operatora wkładasz do splitera a on rozsyła uprawnienia do odpowiedniej ilości tunerów, w które wkładamy karty połączone przewodem lub radiowo ze spliterem. Ważny jest odpowiedni tuner który współpracuje ze spliterm (działają na 100% tunery Globo oraz Fergusony). Przy takim rozwiązaniu każdy ogląda sobie program jaki chce i nie zakłóca odbioru innym.

Niestety na dziś tylko cyfra daje możliwość takiej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 19,2 Wschód (Astra) nadają FTA (Niekodowane) TV Polonia,TVP Kultura,TVP INFO Warszawa,TVP Historia,TV Trwam i Radio Maryja

z 13 Wschód (Hot Bird) poza tymi co wymieniłem znajdą się (Tele 5,Polonia 1,TVS, CSB TV (Do Kwietnia), Mango 24,TV Biznes,4 Fun TV,Rebel TV, TV Puls,Polo TV,Eska TV,TV Disco,EDUSAT,ITV,Rodin TV, Czwórka Radio z Wizją (Do Końca maja), TVR, VIVA Polska oraz Radio ZET, RMF Classic, RMF Maxxx, Radio Złote Przeboje, Radio PIN, TOK FM, Radio Jasna Góra,Jedynka,Dwójka,Trójka,Czwórka,Polskie Radio Dla Zagranicy,Planeta FM

z 1 Zachód (Intelsat) korzysta sobie RMF Maxxx lokalne dosyły do nadajników dwie paczki po 8 stacji każda SR 1005 !! dobre dla testu Tunera

a z 4 Zachód (Amos) jest Paczka Grupy Radiowej TIME, Radio ESKA,Radio WAWA, Radio ESKA Rock i Radio PLUS łącznie 38 Stacji w tym niektóre w AAC

pełna lista stacji TV

http://www.lyngsat.com/freetv/Poland.html

pełna lista stacji Radiowych

http://www.lyngsat.com/freeradio/Poland.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za sharing mozna dostac calkiem fajny wyrok :rtfm:

A tak z innej beczki , ciekaw jestem ile procent z nas ma orginalny system w swoim kompie za który zapłacił??? :harhar::whistle::whistle:


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.