Skocz do zawartości
KRUPNIK_18

Nowa Lampa

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłbym led wymiana 8 świetlówek przynajmniej raz w roku plus koszt lampy = drogi interes. Ja dałem za led 150W 770zł i spokój na długie lata.

A gdzie taką kupić za takie pieniądze ? Pewnie chińska i nie wiadomo jakie ledy.


350 l + sump 140l, LED DIY 240w+ 2x39w actinic T5, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, 2x Tunze 9045, LR 35 kg ,LS 18 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak z serwisem takiej lampy?


300l 120x50x50 , sump,odpieniacz APF 600,obieg Eheim Compact+ 3000,cyrkulacja 2x Hydor Koralia Evolution 4000 JVP-102,oświetlenie 2x hqi 150w i 4 x 54w t5 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób je sobie chwali


3Z46ANI.jpg

38x38x43 60L + Sump 20L + Dolewka 10L | Maxspect Razor Nano 60W | Tunze 9002 | Koralia Nano 1600 + Koralia Nano 900 + NJ1700 | 8 Kg LR + 4,5 Kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

A gdzie taką kupić za takie pieniądze ? Pewnie chińska i nie wiadomo jakie ledy.

Przecież to są normalne lampy LED. Nie mają bajerków i stąd cena. Jakby dowalili bluetooth, komputer, wyświetlacz to też by zaraz cena poszła wzwyż.

A poczytaj o Cree co ta firma robi - wykupują chińskie fabryki i odkupują od chińczyków wszystkie technologie LED.

Niektórzy już zaczynają je przerabiać żeby się przyciemniały, coś tam wygooglowałem i usłyszałem w jednym z akwarystycznych.

Miałem problem, zasilacz białych ledów padł, po zgłoszeniu problemu przyjechał kurier odebrał lampę i za 10 dni nowa lampa była u mnie

Ja czytałem jak pisali ludzie, że jak coś tam się spali to koniec. Koleś co mi ją sprzedawał powiedział że jak coś padnie to zrobią to na miejscu na zapleczu sklepu - no problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak z serwisem takiej lampy?

Jak się zastanawiasz nad taką lampą to możesz kiedyś do mnie wpaść i zobaczyć na żywo jak wygląda

Chińczyk mi mówił że są to ledy 3W, ale ustawione żeby świeciły 2W


500 litrów, Deltec, Lampa - 150W LED,

http://nano-reef.pl/...25l-z-mikolowa/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się zastanawiasz nad taką lampą to możesz kiedyś do mnie wpaść i zobaczyć na żywo jak wygląda

czuje się zaproszony ;)


300l 120x50x50 , sump,odpieniacz APF 600,obieg Eheim Compact+ 3000,cyrkulacja 2x Hydor Koralia Evolution 4000 JVP-102,oświetlenie 2x hqi 150w i 4 x 54w t5 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ledów nie jestem przekonany bo słyszałem ze są na nich słabe przyrosty korali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Ja też słyszałem, ale tylko tutaj na forum. Tak to chyba wszystkie serwisy zrobiły test oświetlenia LED i okazało się, że korale rosną. No chyba że im zapłacili za takie opinie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też słyszałem, ale tylko tutaj na forum. Tak to chyba wszystkie serwisy zrobiły test oświetlenia LED i okazało się, że korale rosną. No chyba że im zapłacili za takie opinie ;)

A jak to jest u ciebie?? rosną korale?? bo masz lampe LED widze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ledów nie jestem przekonany bo słyszałem ze są na nich słabe przyrosty korali...

A moje ? Muszę wystawić na targowisko aukcję bo mam parę szczepek na sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.