Skocz do zawartości
Snakecharner

Ciekawostka rewolucja w fotografii

Rekomendowane odpowiedzi


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam z wielkim entuzjazmem i tyle. czar prysł. Póki co zabaweczka z duzą aberracją. Zastanawia mnie czas robienia zdjęcia.

Zanim zacząłem czytać artykuł miałem pytania, ktore pozostają bez odpowiedzi: jaką wielkosc zapisu mają tak naładowane danymi pliki, ile moze kosztować profesjonalna wersja... no i iso jaki zakres i jakie szumy...

Jak dla mnie twórcom potrzebny jest zastrzyk kasy i promocji by mozna bylo zrobic cos wiecej. Póki co tyłka nie urywa, wręcz koli jakością pomijając owe novum.

ciekawe czy zmieniac mozna punkt ostrosci czy tez bokeh (wartosc rozmycia za pierwszym planem)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawy pomysł pewnie za 2-3 lata będzie to już na tyle udoskonalone że będzie warto to kupić :D


akwarium: 300 litrów + 70 litrów sump, 65 kg LS, oświetlenie 8x54W, odpieniacz turbo 1000

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawy pomysł pewnie za 2-3 lata będzie to już na tyle udoskonalone że będzie warto to kupić :D

za 2-3 lata to juz chinczyka kupisz za 200 zł, pewnie podobnej jakosci :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tak naprawde po co? Rozumiem wzgledy edukacyjne ale domowe kompakty? I tak jak robimy udane zdjecia to focus jest zawsze na tym co nas interesuje. 99,99% zdjec ktore zrobilem wymagaja innej korekcji niz punkt ostrzenia


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tak naprawde po co? Rozumiem wzgledy edukacyjne ale domowe kompakty? I tak jak robimy udane zdjecia to focus jest zawsze na tym co nas interesuje. 99,99% zdjec ktore zrobilem wymagaja innej korekcji niz punkt ostrzenia

w sumie celna uwaga bo glebia ostrosci w kompaktach jest wielka. Odpowiedz moze byc wiec przewrotna - taki aparat moze byc dla tych którzy pytają mnie jaki kupic aparat kompaktowy by zdjecia wychodziły jak z lustrzanki (czyli z jakąś ograniczoną głębia ostrosci) :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tester - Piszesz raczej o domowych fotkach , pomyśl o podejściuprofesjonalnym np o paparazzi nie raz może uratować życie :-)

A zrobienie nieostrych obrączek na weselu :-) chmm może pomóc .

A tak przy okazji to nie przyszło by mi na myśl że można coś takiego wymyśleć.


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

No to teraz tylko czekać na fotografię jak w "Blade Runner" z Harrisonem Fordem.

Pamiętacie jak oglądał zdjęcie na przeglądarce i nagle wpadł na pomysł żeby zajrzeć za kolumnę która była na zdjęciu :D

Ten gadżet będzie się sprzedawał. Obserwując 99,99% fotografów :D zauważycie że robią zdjęcia jak popadnie i często nie wychodzą. Wymyślili już antishocka który niweluje to co robi większość fotografów amatorów, a mianowicie ruch w dół obiektywem w momencie naciskania "spustu". Jednak wciąż foty są pstrykane "na pałę", nawet w automacie trzeba przytrzymać guzik żeby "złapał" obraz i dopiero docisnąć do końca. Większość ludzi tego nie robi i wychodzą fotki nieostre.

Dla blond fotografów z facebooka taki gadżet to spełnienie marzeń :)

Wygląd tego urządzenia jest osobną kwestią... :whistle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze zapachnie SF, ale powaliłby mnie dopiero instrument do zapisywaniu obrazu mysli :D

co do powyższego wynalazku najwazniejsza zaleta jak pisze Snake - dla mojej branży, było by to kolejne udogodnienie (po wysokim ISO), dzięki czemu nie trzeba by pstrykać tylu dubletów.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już mówimy o „ciekawostkach” z dziedziny fotografii, to pozwolę sobie zaanonsować zapowiadany dodatek do Photoshopa:

Także może już nie kasujcie poruszonych zdjęć :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szału ni ma... Które zdjęcie z tych z artykułu jest ostre? Bom nie zauważył :D pisaliście że za dwa lata... Za dwa lata już nikt nie będzie o tym pamiętał :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.