Skocz do zawartości
michalzgierz1989

H2O wystarczy Kropla

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to serial dla Młodzieży który rozgrywa się na Tematyce jakże związanej z morzem gdyż jej główne Bohaterki są Syrenami, zawsze są zdjęcia pod wodą a tych odcinków z 80 powstało w niektórych widać też Akwaria ale tylko słodkowodne, myśle że warto obejrzeć codziennie o 23:35 i 0:00 na Disney Chanel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaak...jeśli masz od 6 do 12 lat i jesteś dziewczyną :). Moja córka to oglądała. Życia pod wodą pokazują niewiele - można sobie darować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdarza się że oglądam ale tylko z powodu ładnych aktorek :)


240l 06.08.09r do 14.04.11r

Ruszyło 160x60x60 09.03.11r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaak...jeśli masz od 6 do 12 lat i jesteś dziewczyną :). Moja córka to oglądała. Życia pod wodą pokazują niewiele - można sobie darować :)

To ja trafiłem na taki odcinek gdzie było sporo ciekawych ujęć i jeszcze te laseczki uroku dodawały :) Zresztą leprze to niż projekcja typu "Zadzwoń lub wyślij SMSA do Mnie" a po 23:00 takich Sex telefonów nie brakuje w Telewizji jak to widzę to mnie wkurza ale chyba dość dobrze na tym wychodzą bo by tego nie dawali w przeciwnym razie . Całego odcinka w wodzie ci nie zrobią bo postaw się na miejscu tych Dziewczyn cały dzień w Wodzie i bez sprzętu do nurkowania żeby tylko zdjęcia dobrze wyszły :) na dłuższą metę nikt by tego nie wytrzymał musiały by być chyba naprawdę w pół Rybami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://chomikuj.pl/michalzgierz1989/Akwarystyka/Morska/H2O/H20+Seria+1+-+Niebezpieczne+wody,1478319266.mpg

wiedziałem że kiedyś się natknę na to moja siostra cioteczna to dawniej oglądała i był tam odcinek ściśle związany z akwarystyką morską ale nie wiedziałem dokładnie w której serii a jest to 7 z Pierwszej i wczoraj się na niego natknąłem

. Reżyser chciał pokazać że akwaryści powinni unikać kupowania zwierząt z przemytu lub nieznanego pochodzenia :) co zrobić gdy naszemu przyjacielowi umrze jedna z jego kochanych rybek, Kupić mu drugą w prezencie lecz niestety nie ma się pojęcia że ta rybka jest słodkowodna i nie pasuje do Morskiego :) dalej nic nie mówię sami luknijcie jak się załaduje są śmieszne momenty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.