Skocz do zawartości
crab22

Zlot w górach III 2-4 marca 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem podbic temat,ale widzę że sam się podbił :lol:

No Panie i Panowie ogarniamy szybko, kto chętny na zlot niech się kontaktuje na priv

Teraz jeszcze mogę domówic parę miejsc w drugim pensjonacie a później zostanie już tylko pokój integracyjny :X:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post przeczytaj,są namiary.

nie zwróciłem uwagi że jest w temacie,

teraz jeszcze jedno pytanie co jest na takim zlocie, oprócz wielkiej alkoholowej imprezy? :unworthy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj są prelekcje zaproszonych gości z świata akwarystyki,dyskusje na różne tematy,niektórzy jeżdżą z górki na krzesłach inni urywają umywalki....Odszukaj dwa poprzednie zloty,coś tam powinno pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm to może inaczej

Wydaje mi się że każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz zajadania się i delektowania drobną ilością alkoholu w planie przewidziane są prelekcje i dyskusje tematyczne. Na pewno będzie ognisko i pewnie zorganizujemy pokaz rakietowy albo kulig. Narciarze mogą wybrac się na pobliskie górki, no a dla dzieci sanki, konkursy plastyczne, zabawy i oglądanie bajek o tematyce morskiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem zainteresowany, tylko muszę jeszcze posprawdzać czy mi się to z jakimiś egzaminami nie pokrywa na uczelni i muszę zgromadzić środki finansowe dla 2 osób, wiec dopiero będę się pytał po 20 :), czy jeszcze mogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądałem fotorelację z ubiegłego roku na stronie Pana Andrzeja www.akwa-mania.mud.pl i ze wszystkich zdjęć najbardziej urzekło mnie to:

19a.jpg

:thumbup: :thumbup: :thumbup: ........................ Krzysiek :unworthy:


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie zdjęcia bezcenne, a ci co niebyli niech się domyślają :thumbsup:


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszaja sie jak nasza kochana pani za barkiem w zeszlym roku na Wdzydzach :thumbup:

Tam na jajecznice czekalo sie 20 min. Najgorzej, ze przewaznie nie bylo sie pierwszym w kolejce... Niektorzy siadali... :thumbup:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszaja sie jak nasza kochana pani za barkiem w zeszlym roku na Wdzydzach :thumbup:

Tam na jajecznice czekalo sie 20 min. Najgorzej, ze przewaznie nie bylo sie pierwszym w kolejce... Niektorzy siadali... :thumbup:

w koncu po to sa krzesla ;) ;) ;):thumbup: :thumbup:


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Dyzma + Dwie (pokoj intymny)

2. AnT + Ania

3. luft + 1

4. kiflu + śledziki - poproszę o pokój koedukacyjny

5. VDR + Basia

6. ziyo98 + 3

7. LiZaRd + Sara (pokój 2-osobowy)

8. Mr_Garden - pokój koedukacyjny

9. Włodzimierz - koedukacyjny

10.Marbecz(możliwe że z rodzinką)

11. Strugas + Kasia pokój królowej czyli ekipa z UK.

12.Darek B30

13.Leoni + 3

14.Crab (p.koedukacyjny)

15.Tomiooo + Baśka

16.Leoni+Besia+2dzieci

17. ArekF - mogę być z Kiflu w tym pokoju

18. Kruk + Kruczynka

19. kmirko + Beata

20. JanuszD ...pokój koedukacyjny

21. LUK4344+Marta

22. Dieter25 + 3

23. El_kocurro + żona + dziecko 4 lata

24. Cyganus

25. DMT

26. qba25 + gocha ( pokoj 2 osobowy hehe ) ( mozliwe ze dojdzie 2 nieletnich )

27. krzlew

28. sPRYTny + Ania + córka 7 lat

29. inmar+Inga

30. michal98 + Agnieszka +3 potworów

31. Matejoz i Cezar

32. krzysiek l + Tobi

33. Grzegorz-b + Iwona

34. elvis80+ania +jedno 6lat+jedno niespelna2lata

35. sebakami + Martyna

36. adamus_23_as + Ania + specjalista ds armatury aka Tofik

37. Rafał, Piotrek

38,BAU+Baśka czarownica (wróżka)B)

39. kocan1+kocmanka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stani, dlatego jajecznice zrobilem sobie sam w kuchni i to najprowdopodobniej w porze obiadowej :-)

w tym roku opcja viproom raczej nie wchodzi w gre i pierwszy raz zamierzam spac we własnym pokoju


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, nie obiecuj nie obiecuj ice.gif


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ruszaja sie jak nasza kochana pani za barkiem w zeszlym roku na Wdzydzach

... a ja do tej pory nie dostałem jajecznicy za którą zapłaciłem :D no chyba, że dostarczają do domu kurierem i są jakieś opóźnienia :rofl: :rofl: :rofl:


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo Zlot już tuż tuż także chłopaki i dziewczyny trzeba wszystko poogarniac :D Plan zlotu pojawi się niebawem, spóźnialscy chętni proszę o kontakt na priv

Ja przed zlotem zrobię trochę zakupów typu kiełbaski, piwko etc (jak ktoś z okolicy chce się ze mną wybrac to zapraszam :)

Musimy pomyślec co ze zlotowym akwarium giełdowym. Osobiście jestem za bo i tak potrzebujemy akwarium na ufundowane przez sponsorów korale :) trzeba tylko tym razem umiarkowanie dozowac bakterie :p Jeżeli ktoś dysponuje sprzętem nagłaśniającym i będzie go w miarę pilnował to super, bo na pewno też się przyda :band::animier:

Wszelkie propozycje typy dostarczenia akwarium/wody/sprzętu/ciast/śledzików itd oczywiście mile widziane :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy my mamy na forum DJ ,który też jedzie do Milówki ? Byłem teraz na innym zlocie i mieliśmy dwie zabawy w tym jedna przebierańców.Przy muzyce potańczyliśmy sobie,kobiety się nie nudziły a dzieci miały niezłą uciechę.Zaskoczyło mnie profesjonalne podejście do strojów,towarzystwo wypożyczyło sobie prawdziwe stroje piratów,aniołków,księżniczek,Wader był,czarownice,diabełki,Kubuś Puchatek,...i wiele innych postaci.

Trzeba inne rzeczy wspominać poza tym kto miał większego kaca.Może na bal przebierańców za późno,ale samą zabawę karnawałową może udałoby się załatwić.Michał może jakiegoś na miejscu DJ załatwić ze swoim sprzętem ?Kilka złotych od łebka nikogo nie zbawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak się nikt nie zgłosi będziemy kombinowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, w czasie zlotów Dj-ów ci u nas pod dostatkiem aż z wzmacniaczy dym leci :thumbsup:


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy my mamy na forum DJ ,który też jedzie do Milówki ? Byłem teraz na innym zlocie i mieliśmy dwie zabawy w tym jedna przebierańców.Przy muzyce potańczyliśmy sobie,kobiety się nie nudziły a dzieci miały niezłą uciechę.Zaskoczyło mnie profesjonalne podejście do strojów,towarzystwo wypożyczyło sobie prawdziwe stroje piratów,aniołków,księżniczek,Wader był,czarownice,diabełki,Kubuś Puchatek,...i wiele innych postaci.

Trzeba inne rzeczy wspominać poza tym kto miał większego kaca.Może na bal przebierańców za późno,ale samą zabawę karnawałową może udałoby się załatwić.Michał może jakiegoś na miejscu DJ załatwić ze swoim sprzętem ?Kilka złotych od łebka nikogo nie zbawi.

przydało by się więcej kobitek do hulania :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to inmar ogarnia Dja, luft załatwia dziewczyny, ja zajmę się alkoholem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to może być mieszanka wybuchowa:), chyba że Golców bierzemy sąsiadce nie odmówią :thumbsup:


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to będzie nasz hymn, trzeba jeszcze tylko teledysk do tego zrobic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to będzie nasz hymn, trzeba jeszcze tylko teledysk do tego zrobic :D

no to film proponuje jeszcze w piatek materiał pozbierać :D w sobote będę niefotogeniczny :p


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych mamy jeszcze parę wolnych pokoi, tylko się śpieszcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.