Skocz do zawartości
daimen

Kwatera Włochy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zapytanie czy znacie może jakieś miejsca w Rzymie na dobry nocleg.

Wymagania:

- widok na miasto

- balkonik w pokoju (koniecznie)

Za jakiekolwiek wskazówki, podpowiedzi będę wdzięczny :D


akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co dla ciebie znaczy jakiś dobry nocleg, jeżeli chodzi o hotele to ja przeważnie korzystam z venere.com lub booking.com i tam można znaleźć całkiem przyzwoite oferty ,tylko trzeba troszkę kierować się komentarzami.


350 l + sump 140l, LED DIY 240w+ 2x39w actinic T5, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, 2x Tunze 9045, LR 35 kg ,LS 18 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zyczenia jak ze snu :) a skoro pytasz tutaj to jednak budzet ograniczony. To miasto jest ogromne, pytanie co chcesz widziec z balkonu i w jakim przedziale sie zmiescic cenowo. To co widzisz na zdjeciach jest prawie takie samo :) tyle, że nie słychać ogromnego hałasu i nie czuć wspaniałego smogu wiszącego nad tym niesamowitym miastem. Jesli bardziej sprecyzujesz zyczenia to zapytam rzymian i moze cos podpowiedza ciekawego. Choc znając zycie to ciekawe sa rozne relacje Polakow opisane w necie. Pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe luft wiem życzenia wygórowane ale to specjalna chwila będzie więc szukam czegoś powiem tak ma być romantycznie :D hehehe


akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapachniało zareczynami :) no to zapytam w takim razie jutro rzymiankę i Ci pw wysle. Pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ma byc romantycznie to jedźcie do Paryża a nie do Rzymu, a jesli sie upierasz to kumpel ma mieszkanko, z balkonem, fajna dzielnica, tyle że widok w sumie na taki plac, dość duży nawet, tylko w czwartki nie moglibyście korzystać z balkonu, bo on zajmuje, do ludzi macha, Benek ma na imię, może znacie? :smoke:


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:thumbsup: :thumbsup: pojechałeś :unworthy:

Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zamknąć temat bo znowu będzie rozróba... :rofl:

Aha, i nie pozdrawiaj Seb swojego kumpla ode mnie.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żartowałem. Gratuluję daimen decyzji wstąpienia na nową, nieznaną Ci widać :harhar: ścieżkę

PS. Nie edytowałem poprzedniego posta bo tak jest ... dramatyczniej.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż chyba każdy musi przez to przejść wiec nie zabierajmy na dzien dobry chłopakowi uśmiechu z ust :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ma mieć lepiej od nas :harhar: :harhar: :harhar:


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D hehe aj tam ja wierzę że będzie dobrze :D:D:D:D:D:D Pozdrawiam

akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos tak znajomo to brzmi :p

Z balkonem i widokiem na miasto? Proponuje jeszcze w poblizu schodow hiszpa

nskich, zeby bylo w opor romantycznie. A tak powaznie, chcesz brac kredyt na zareczyny? Znajdz cos pod Rzymem, chocby nad morzem, ale zeby byl pociag lub slabsza dzielnica Rzymu, ale blisko metra.

P.S. Ania nie czyta forum?


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ma byc romantycznie to jedźcie do Paryża a nie do Rzymu, a jesli sie upierasz to kumpel ma mieszkanko, z balkonem, fajna dzielnica, tyle że widok w sumie na taki plac, dość duży nawet, tylko w czwartki nie moglibyście korzystać z balkonu, bo on zajmuje, do ludzi macha, Benek ma na imię, może znacie? :smoke:

normalnie sie oplulem :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos tak znajomo to brzmi :p

Z balkonem i widokiem na miasto? Proponuje jeszcze w poblizu schodow hiszpa

nskich, zeby bylo w opor romantycznie. A tak powaznie, chcesz brac kredyt na zareczyny? Znajdz cos pod Rzymem, chocby nad morzem, ale zeby byl pociag lub slabsza dzielnica Rzymu, ale blisko metra.

P.S. Ania nie czyta forum?


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh nie czyta tylko się nie wygadaj :p oj tam znajomo po prostu mamy podobne gusta przez Ciebie już chciałem zmieniać plany na Paryż ale jakoś ta kupa żelaza do mnie nie przemawia :D


akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.