Skocz do zawartości
tomasz

KALENDARZ 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie wszystko fajnie, foto na pewno się znajdzie jak widać powyżej. Jednak warunkiem druku w tej technice i jakości jest zamówienie minimalnej ilości 150szt. Także najpierw zróbmy listę z nikiem i ilością. Wpisujemy się poniżej tak jak na zlot- każdy kopijue listę i dopisuje się poniżej wraz z ilością. Gdy się okaże że jest szansa proszę o zaliczki - powiedzmy 20zł i drukujemy. Oczywiście równocześnie możemy pracować nad projektem. Pomysły mile widziane - dopóki nie posadzę nad kalendarzem grafików...


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Radek Ch - 1 szt. (osobiście jestem za formatem B2)

2. Yarcio - 1 szt.


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Radek Ch - 1 szt. (osobiście jestem za formatem B2)

2. Yarcio - 1 szt.

3. Krupnik_18 - 1 szt. ( Proponuje A3 więcej zdjęć)

Moja propozycja

dsc04286e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre zdjęcia są tak piękne, że żałuję, że rok ma tylko 12 miesięcy...

Ja oczywiście pisze się na kalendarz jak już będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można zrobić kalendarz jak kiedyś w Lidlu był z cudami świata :) Stojący, 52 karty, 52 tygodnie, każda karta formatu pocztówki (15x10) :) z perforacją do oderwania, nad kartą 7 dni danego tygodnia.

@Krupnik_18 - czy A3 czy B2 zdjęć jest tyle samo :D tylko kart sześc lub dwanaście (karty jedno lub dwustronne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Radek, w dużym kalendarzu przy tej cenie druk także jednostronny tylko na jednej stronie dwa miesiące. Poza tym na stronie może być więcej niż jedno zdjęcie, wszystko zależy od projektu-taki nawet może być ciekawszy.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej jedno duze zdjecie jak kilka małych, bedzie widac z daleka a nie bedzie trzeba sie przyglądac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, realnie patrząc - nie ma opcji żeby poszło 150 kalendarzy, smutna to prowda, ale niestety prawda...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie musi być 150 kalendarzy, możemy zamówić tyle ile osób sie zbierze korzystając np z usług tej firmy...

http://allegro.pl/kalendarz-z-twoimi-zdjeciami-13-str-a3-od-1-szt-i1948963164.html

lub innej jakich wiele na allegro...

Zauważcie ze za 50 kalendarzy płaci sie juz 29zł a nie 47...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale jakiej jakości???


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Radek Ch - 1 szt. (osobiście jestem za formatem B2)

2. Yarcio - 1 szt.

3. Krupnik_18 - 1 szt. ( Proponuje A3 więcej zdjęć)

4.maxch - 1 szt. (oby było A3)


130x80x60, Phobos 400 W, "Franek", 2x 6105, Zeovit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Papier Najwyższej jakości papier błyszczący przeznaczony do wydruków cyfrowych na profesjonalnych maszynach do druku cyfrowego.

- Gramatura 250g (BARDZO GRUBY)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Papier Najwyższej jakości papier błyszczący przeznaczony do wydruków cyfrowych na profesjonalnych maszynach do druku cyfrowego. Gramatura 250g (BARDZO GRUBY)

Sprzedam profesjonalny pokarm dla koralowców, najwyższej jakości superdrobny, mielony na profesjonalnych maszynach bezmiedziowych, granulacja - fine, brak domieszek. Kupujesz? :D Ich ogłoszenie poligraficznie znaczy... nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, żeby sprawę przedstawić uczciwie. Drukując na cyfrze możliwe jest wydrukowanie i późniejszy dodruk w zasadzie jednej czy trzydziestu sztuk. Jednak dla mnie cyfra jest cyfrą i niestety do dobrego offsetu ma jeszcze kilometr. Nie mam jeszcze maszyn cyfrowych,gdyż moi klienci by tego nie przełknęli i przenieśliby się do konkurencji. Takie jest moje podejście dotematu. Ale każdy towar ma swojego klienta i wybór należy do Was.

PS. W tym roku pobiłem swòj dawno niedościgniony rekord: 64 000 kalendarzy trójdzielnych, także cyferkami ułożonymi w miesiące już mi się....chce :w00t:


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tomaszu rozumie ze proponujesz kalendarze swojej produkcji?? ze swojej firmy?? a to sory ze ci tu konkurencje zapodałem myslalem ze chcesz załatwić gdzieś:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gniewam się, nawet gdy ktoś weźmie to na siebie to byłbym zadowolony. Odezwałem się gdyż nie było chętnych a kris w tym roku zrezygnował. Nie jest to propozycja stricte komercyjna- chociaż dołożyć także nie chciałbym. Także jak są inne propozycje to śmiało. Ja piszę się na dwie szt. :welcome:


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5. VDR - 1 szt.

ale znam realia takich spontanow :/ :/ Seb ma racje - kiedys robilem koszulki dla KM (pierwsza edycja ;P) i ciezko bylo zebrac min 30 osob mimo, ze cena za koszulke to byl w zasadzie koszt farb plastizolowych i koszulki. Reszte kumpel robil po kosztach. 150szt to dosc pokazna liczba :/ :/


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dla mnie też jedną sztukę A3, ale mimo wszystko wolałbym jednak FTS zamiast macro:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomasz - tak jak Ci mówiłem 150 sztuk jest raczej nie osiągalne :(

jak do 50 dobijesz to dobrze...

ja traktuje takie akcje jako bardzo niszowe - więc raczej koszt musi być nieco wyższy

podobnie z projektem i wyborem zdjęć - takie hobby zasługuje na coś specjalnego - i żeby nie wyglądał jak kalendarzyk z kiosku z krajobrazami...

sam projekt i druk to nic skomplikowanego - ale wysyłka to już niezły proces logistyczny :)


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.